Cartier

Marka stanowi synonim dóbr luksusowych od samego początku istnienia atelier. W pierwszej kolejności kojarzona z ekskluzywną biżuterią, w drugiej dopiero z branżą zegarmistrzowską. Nie przeszkodziło to jednak w wykreowaniu takich zegarkowych ikon jak Santos, Tank czy Ballon Bleu znanych nie tylko miłośnikom Haute Horlogerie czy osobom ze świata wielkiej polityki. Z początkiem XXI wieku wizerunek marki zaczął się dynamicznie przeobrażać za sprawą manufakturowego mechanizmu bazowego Calibre de Cartier wprowadzonego do produkcji pod kierownictwem kluczowej postaci działu rozwoju, kobiety – Carole Forestier.

Cartier niewątpliwie coraz większymi krokami zmierza do upatrywania go w szeregach producentów Haute Horlogerie, a może już do niego jest zaliczany, a myśmy to nieopatrznie przeoczyli!

Obok dokonującej się zmiany wizerunkowej siła marki wciąż tkwi w wysoko cenionym jubilerstwie światowego poziomu oraz publicznych rekomendacji przedstawicieli międzynarodowej polityki i show biznesu.
Najlepsze świadectwo wystawiły takie osobistości jak John Fitzgerald i Jackie Kennedy, Lady Diana, Bill Clinton, Steve McQueen, Angelina Jolie, Kate Winslet oraz Michelle Obama, którzy z dumą nosili biżuterię i zegarki Cartier.

Cartier
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Cartier Pasha de Cartier Perfumy spray tester 100 ml

Pasha de Carier to ponadczasowy zapach, który celebruje elegancję i naturalną charyzmę mężczyzn. Zmysłowe perfumy, które szybko staną się nieodzowną częścią Twojej osobowości.Nuty zapachowe: drzewo sandałowe, likier, jodła balsamiczna, benzoes, ambrocenide, fasolka tonka, labdanum, liść indonezyjskiej paczuliUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

311.53 PLN
PODGLĄD

Cartier Pasha de Cartier Perfumy spray 50 ml

Pasha de Carier to ponadczasowy zapach, który celebruje elegancję i naturalną charyzmę mężczyzn. Zmysłowe perfumy, które szybko staną się nieodzowną częścią Twojej osobowości.Nuty zapachowe: drzewo sandałowe, likier, jodła balsamiczna, benzoes, ambrocenide, fasolka tonka, labdanum, liść indonezyjskiej paczuli

323.95 PLN
PODGLĄD

Cartier La Panthere Woda toaletowa TESTER 75 ml

La Panthere Eau de Toilette marki Cartier to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Nuty zapachowe nuta głowy: bergamotka i grejpfrut; nuta serca: gardenia, nuty zielone, jaśmin, konwalia, gruszka, ananas i róża; nuta bazy: drzewo sandałowe, paczula i skóra. Woda toaletowa sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych (więcej...)

291.95 PLN
PODGLĄD

Cartier Pasha Edition Noire Woda toaletowa spray TESTER 100 ml

Zapach męski Rok wprowadzenia 2013 Nuty zapachowe Linia głowy mięta, tymianek, lawenda, mandarynka Linia serca smagliczka skalna, drzewo różane, kolendra Linia podstawy mech dębowy, drzewo sandałowe, paczula Woda toaletowa w formie testera. Testery mają zastosowanie w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Opakowania kartoniki testerów nie są ozdobne. Tester różni się od k (więcej...)

249.90 PLN
PODGLĄD

Cartier Declaration Haute Fraicheur Woda toaletowa spray tester 100 ml

Declaration Haute Fraicheur to woda toaletowa od marki Cartier. Drzewno-przyprawowa kompozycja zapachowa wydana w 2021 roku. Świeży zapach stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach. Nuty zapachowe:Nuta głowy: liść cytrynyNuta serca: kardamonNuta bazy: cedrUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

249.90 PLN
PODGLĄD

Cartier Rivieres de Cartier Insouciance Woda toaletowa spray tester 100 ml

Rivieres de Cartier Insouciance to woda toaletowa od marki Cartier. Kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2021 roku. Twórcą zapachu jest Mathilde Laurent.Nuty zapachowe:Nuta głowy: irys, nuty owocoweNuta serca: fiołekNuta bazy: nuty drzewneUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

243.40 PLN
PODGLĄD