Cillit Bang

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Cillit Bang Power Cleaner Żel do czyszczenia wc kamień i brud 750 ml

Wyczyść i zdezynfekuj toaletę z żelem Cillit Bang Kamień i Brud. Dzięki bardzo skutecznym substancjom powierzchniowo-czynnym ten aktywny żel usuwa nawet uporczywy brud. Powstająca piana skutecznie działa zarówno w muszli, jak również poniżej linii wody. Pozostawiając żel na 60 min., zdezynfekujesz skutecznie toaletę: usuwa 99,9% bakterii i grzybów.

9.51 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Power Cleaner Spray Zero Kamienia 750 ml

Do walki z rdzą, kamieniem i osadami potrzeba mocnego uderzenia! Takim właśnie silnym środkiem jest CILIT BANG. Wygodna forma sprayu pozwoli Ci przeprowadzić eksterminację zabrudzeń w każdym miejscu. Nie walcz z brudem zwalcz go. Zastosuj Cillit Bang Zero Kamienia, aby usunąć osady z kamienia, mydła, rdzę i brud w kilka sekund! Idealnie czyści zlewy, wanny, baterie ze stali nierdzewnej, odpływy, (więcej...)

13.57 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Power Cleaner uniwersalny środek czyszczący Czystość i Połysk w Łazience 750 ml

Skuteczna formuła Cillit Bang Czystość i Połysk W Łazience szybko usuwa kamień, osady z mydła oraz brud, jednocześnie pozostawiając na powierzchni warstwę ochronną, nadającą połysk. Dzięki temu Twoja łazienka pozostaje czysta i lśniąca na długi czas! Środek czyszczący jest idealny do umywalek, toalet, szkła, kafelków, wanien, kabin prysznicowych, kranów ze stali nierdzewnej

13.82 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Power Cleaner Żel do czyszczenia wc ciężkie zabrudzenia 750 ml

Power Cleaner - WC: CIĘŻKIE ZABRUDZENIA1. Szybkie działanie2. Kamień3. Trudne zabrudzenia4. Rdza5. Plamy po moczu6. Osadzanie się brudu7. Pod krawędzią muszli8. Poniżej linii wody9. Zabija 99% bakterii i grzybów10. Długotrwała świeżość

18.70 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Power cleaner czystość i higiena płyn do czyszczenia łazienki 900 ml

zabija 99,9 % bakterii i wirusów*zapewnia higieniczną czystość i usuwa 100 % pleśni**2in1 czyści i dezynfekujena podstawie przeprowadzonych badań*dotyczy widocznej pleśniIdealnie czyści: wanny, kabiny i zasłony prysznicowe, umywalki, zlewy, toalety, kafelki, fugi, ruszty kuchenne i ceramiczne, drzwi lodówki, blaty, kosze na śmieci, odpływyPrzed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji.Środki ostr (więcej...)

30.46 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Naturally Powerful Spray czyszczący do łazienki z kwaskiem cytrynowym 750 ml

Cillit Bang Naturally Powerful Łazienka/Bathroom 750 ml spray czyszczący do łazienki z kwaskiem cytrynowym. Zalety produktu - 100% składników naturalnego pochodzenia - usuwa 100% kamienia* - posiada certyfikat EU Ecolabel FI/020/001 - butelka i spryskiwacz podlegają recyklingowi - z kwaskiem cytrynowym - wygodny w użyciu - nadaje się do wielu powierzchni łazienkowych - zapach z olejkami eteryczny (więcej...)

28.57 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Power cleaner produkt do czyszczenia łazienki i kuchni 900 ml

W czym tkwi jego siła?Składniki dezynfekujące- substancja aktywna zabija 99,9 % bakterii, drożdży i wirusów* w tym wirusa grypy i choroby Covid-19**Składniki czyszczące- niejonowe środki powierzchniowo czynne usuwają brud i ciężkie do usunięcia plamy w całym domuKompozycja zapachowazapewnia świeży i przyjemny zapachRegulator pH- etanoloamina stabilizuje formułę i poprawia skutecznośćIdealnie czyśc (więcej...)

27.64 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Zero kamienia płyn do czyszczenia 900 ml

Silna formuła skutecznie usuwa ponad 40 zabrudzeń w kuchni i łazience oraz działa na wielu powierzchniach. Formuła skoncentrowana na kwasku cytrynowym usuwa 100% osadów z kamienia*. Cillit Bang Zero Kamienia jest bezlitosny dla zabrudzeń i delikatny dla powierzchni**!Idealnie czyści: umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, kafelki, toalety, szkło, powierzchnie ceramiczne, stal nierdzewną* Na podstawi (więcej...)

32.05 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Naturally Powerful Spray czyszczący do kuchni z sodą oczyszczoną 750 ml

Zalety produktu 100% aktywnych składników naturalnego pochodzenia usuwa 100% tłuszczu posiada certyfikat EU Ecolabel butelka i spryskiwacz podlegają recyklingowi z sodą oczyszczoną wygodny w użyciu nadaje się do wielu powierzchni kuchennych zapach z olejkami eterycznymi z eukaliptusa i igieł sosny skuteczny jak zawsze! Do zastosowania w całej kuchni Idealny do czyszczenia kamienia, granitu, ceram (więcej...)

28.57 PLN
PODGLĄD