Coccolino

Coccolino jest znakiem towarowym należącym do firmy Unilever, znanym na rynku w całej Europie jako doskonałe produkty do płukania i zmiękczania prania.
Głównym i najbardziej charakterystycznym znakiem firmy Coccolino jest puszysty i mięciutki miś, który prezentowany jest na opakowaniach i w reklamach produktu.
Produkty firmy Coccolino charakteryzują się wysoką jakością oraz bardzo dobrą ceną w stosunku do jakości, gama produktów jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Płyny do płukania pozostawiają przyjemne uczucie świeżości oraz delikatną miękkość na Twoich ubraniach przez długie tygodnie.

Coccolino
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Coccolino Płyn do płukania tkanin Happy Yellow 1800 ml

Coccolino koncentrat do płukania tkanin Happy Yellow wystarcza na 72 prania. Ma delikatny kwiatowy zapach. Ostrzeżenia: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Zawiera benzoizotiazolin. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

21.16 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Żel do prania Color (28 prań) 1000 ml

Coccolino Care Żel do prania kolorowych tkanin 1,12 l (28 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla kolorowych ubra (więcej...)

35.76 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Żel do prania czarnych i ciemnych tkanin (45 prań) 1000 ml

Coccolino Care Żel do prania czarnych i ciemnych tkanin 1,8 l (45 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla czarnyc (więcej...)

44.76 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Żel do prania White (45 prań) 1000 ml

Coccolino Care Żel do prania białych tkanin 1,8 l (45 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla białych ubrań -Poma (więcej...)

45.59 PLN
PODGLĄD

Coccolino Creations Płyn do płukania tkanin Passion Flower & Bergamot 1450 ml

Coccolino Passion Flower&Bergamot nada Twojemu praniu świeży zapach cytrusów i męczennicy. Coccolino Creations to kolekcja długotrwałych zapachów, które są połączeniem owocowych i kwiatowych zapachów, tworzonych przez ekspertów od perfum. Płyny do płukana Coccolino dadzą Twojemu praniu wyjątkowy zapach, niezwykłą gładkość i świeżość. Technologia kapsułek Encaps zapewnia, że zapach uwalnia się stop (więcej...)

27.82 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Żel do prania Color (45 prań)

Coccolino Care Żel do prania kolorowych tkanin 1,8 l (45 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla kolorowych ubrań (więcej...)

40.77 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Caps Kapsułki do prania 3in1 Color (18 prań) 486 g

Coccolino Care Kapsułki 3w1 do prania kolorowych tkanin 486 g (18 prań) Żelowe kapsułki do prania Coccolino Care przeznaczone są do kolorowego prania, aby zapewniać kompleksowe czyszczenie i dbanie o ubrania. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Praktyczna forma żelowych kapsułek -Zaprojektowane dla kolorowych ubrań -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zachowuje intensywne i ży (więcej...)

37.25 PLN
35.76 PLN
PODGLĄD

Coccolino Sensitive Płyn do płukania tkanin koncentrat (42 prania) 1050 ml

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin. Wystarcza na 42 prania. Ma delikatny kwiatowy zapach.

13.75 PLN
PODGLĄD

Coccolino Płyn do płukania tkanin Sensitive & Soft 68 płukań 1700 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA SENSITIVE & SOFTWystarczy niewielka ilość skoncentrowanej formuły płynu Coccolino, aby tkaniny i ubrania zyskały niesamowitą miękkość.Cechy:Nadaje tkaninom wyjątkowa miękkośćZmniejsza elektryzowanie się ubrańWystarczy 1 nakrętki

35.28 PLN
PODGLĄD

Coccolino Perfume & Care Płyn do płukania tkanin Water Lily&Pink Grapefruit (51 prań) 1275 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA WATERLILY & PINK GRAPEFRUITWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach lilii wodnych i świeżej nuty grejpfruta.Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo.Cechy:Nadaje tkaninom wyjątkowa miękkoś (więcej...)

26.61 PLN
PODGLĄD

Coccolino Perfume & Care Płyn do Płukania Tkanin Purple Orchid & Blueberries (37 Prań) 925 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA PURPLE ORCHID & BLUEBERRYWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach kwiatów orchidei z akcentem borówek.Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo.Cechy:Nadaje tkaninom wyjątkowa miękkośćZmnie (więcej...)

16.62 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Caps Żel do prania Black&Dark (28 prań) 1000 ml

Coccolino Care Żel do prania czarnych i ciemnych tkanin 1,12 l (28 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla czarny (więcej...)

38.89 PLN
PODGLĄD

Coccolino Płyn do płukani Purple Orchid & Blueberries 1275 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA PURPLE ORCHID & BLUEBERRYWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach kwiatów orchidei z akcentem borówek.Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo.Cechy:Nadaje tkaninom wyjątkowa miękkośćZmnie (więcej...)

26.61 PLN
PODGLĄD

Coccolino Fresh & Soft Płyn do płukania tkanin Orange Rush (39 prań) 975 ml

Płyn do płukania Coccolino Orange Rush sprawi, że tkaniny i ubrania wyprane w Coccolino zyskają wyjątkową miękkość i długotrwały zapach. Kompozycja zapachowa zawarta w każdej kropli skoncentrowanego płynu Coccolino Orange Rush zachwyca swoim świeżym zapachem, który uwalnia się stopniowo podczas ruchu tkaniny. Wystarczy niewielka ilość skoncentrowanej formuły płynu Coccolino, aby tkaniny i ubrania (więcej...)

21.57 PLN
PODGLĄD

Coccolino Fresh & Soft Płyn do Płukania Tkanin Silk Lily (68 Prań) 1700 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA SILK LILYWystarczy niewielka ilość skoncentrowanej formuły płynu Coccolino, aby tkaniny i ubrania zyskały niesamowitą miękkość.Cechy:Nadaje tkaninom wyjątkowa miękkośćZmniejsza elektryzowanie się ubrańWystarczy 1 nakrętki

27.25 PLN
PODGLĄD

Coccolino Perfume & Care Płyn do płukania tkanin Snapdragon&Patchouli (51 prań) 1275 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA SNAPDRAGON & PATCHOULIWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach kwiatów wyżlinu z akcentem paczuli.Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo.Cechy:Nadaje tkaninom wyjątkowa miękkośćZmniejsza (więcej...)

34.64 PLN
PODGLĄD

Coccolino Perfume & Care Płyn do płukania tkanin Passion Flower&Bergamot 1275 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA PASSION FLOWER & BERGAMOTWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach kwiatów passiflory z cytrusowym akcentem bergamotki. Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo!Kompozycja nut kwiatów passi (więcej...)

34.64 PLN
PODGLĄD

Coccolino Perfume & Care Płyn do płukania tkanin Tiare Flower&Redfruits (51 prań) 1275 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA TIARE FLOWER & RED FRUITSWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach kwiatów passiflory z cytrusowym akcentem bergamotki. Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo!Długotrwały, stopniowo uwaln (więcej...)

34.64 PLN
PODGLĄD

Coccolino Sensitive & Care Płyn do Płukania Tkanin Almond & Cashmere Balm (37 Prań) 925 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA SENSITIVE ALMOND & CASHMERE BALMPrzebadana dermatologicznie formuła zmniejsza ryzyko występowania podrażnień i alergii. Szczególnie polecany jest dla osób o skórze wrażliwej i dzieci. Płyn Coccolino Sensitive Almond & Cashmere Balm sprawi, że ubrania otulą Cię czarującym zapachem białego migdału.Cechy:Formuła przebadana dermatologicznieZmniejsza ryzyko podrażnień i aler (więcej...)

26.16 PLN
PODGLĄD

Coccolino Perfume & Care Płyn do płukania tkanin Passion Flower&Bergamot (37 prań) 925 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA PASSION FLOWER & BERGAMOTWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach kwiatów passiflory z cytrusowym akcentem bergamotki. Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo!Kompozycja nut kwiatów passi (więcej...)

26.16 PLN
PODGLĄD

Coccolino Fresh & Soft Płyn do płukania tkanin Happy Yellow 68 prań 1700 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA HAPPY YELLOWWystarczy niewielka ilość skoncentrowanej formuły płynu Coccolino, aby tkaniny i ubrania zyskały niesamowitą miękkość.Cechy:Nadaje tkaninom wyjątkowa miękkośćZmniejsza elektryzowanie się ubrańWystarczy 1 nakrętka

35.28 PLN
PODGLĄD

Coccolino Fresh & Soft Płyn do płukania tkanin Orange Rush (68 prań) 1700 ml

Częste noszenie, pranie, suszenie i prasowanie Twoich ulubionych ubrań może pogarszać ich wygląd. Poznaj zupełnie nowy wymiar ich pielęgnacji dzięki Coccolino Orange Rush! Płyn do płukania tkanin zachwyci Cię wyjątkowym zapachem orzeźwiających nut cytrusów. Formuła kapsułek Encaps zagwarantuje, że zapach uwalnia się stopniowo, a świeżym praniem możesz radować się dłużej. Płyn nadaje pranym ubranio (więcej...)

27.25 PLN
PODGLĄD

Coccolino Perfume & Care Płyn do płukania tkanin Honeysuckle&Sandalwood (51 prań) 1275 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA HONEY SUCKLEWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach kwiatów wiciokrzewu.Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo.Cechy:Nadaje tkaninom wyjątkowa miękkośćZmniejsza elektryzowanie się ubrań (więcej...)

34.64 PLN
PODGLĄD

Coccolino Perfume & Care Płyn do płukania tkanin Tiare Flower&Redfruits (37 prań) 925 ml

COCCOLINO PŁYN DO PŁUKANIA TIARE FLOWER & RED FRUITSWyjątkowa kompozycja zapachowa została stworzona przez najlepszych kreatorów ze świata perfum. Twoje ubrania zyskają zapach kwiatów passiflory z cytrusowym akcentem bergamotki. Dzięki innowacyjnej formule mikrokapsułek zapach jest stopniowo uwalniany z każdym ruchem tkaniny, a Ty możesz cieszyć się nim naprawdę długo!Długotrwały, stopniowo uwaln (więcej...)

16.62 PLN
PODGLĄD

Coccolino Sensitive Care Płyn do Płakania Tkanin Almond & Cashmere Balm (51 Prań) 1275 ml

Coccolino Creations to linia płynów do płukania o długo utrzymujących się, owocowych i kwiatowych zapachach, skomponowanych przez najlepszych kreatorów perfum. Za oryginalne połączenie nut zapachowych każdego płynu do płukania odpowiada zespół ekspertów tworzących na co dzień kompozycje dla najpopularniejszych marek perfumeryjnych.

34.64 PLN
PODGLĄD

Coccolino Creations płyn do płukania tkanin Snapdragon & Patchouli 1450 ml

Coccolino Creations to linia płynów do płukania o długo utrzymujących się, owocowych i kwiatowych zapachach, skomponowanych przez najlepszych kreatorów perfum. Za oryginalne połączenie nut zapachowych każdego płynu do płukania odpowiada zespół ekspertów tworzących na co dzień kompozycje dla najpopularniejszych marek perfumeryjnych. To dzięki temu, Coccolino Creations jest niczym zaproszenie w podr (więcej...)

20.98 PLN
PODGLĄD

Coccolino Creations Płyn do płukania tkanin Tiare Flower & Red Fruits 1450 ml

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin. Kolekcja długo utrzymujących się owocowych i kwiatowych nut zapachowych skomponowanych przez ekspertów ze świata perfum. - Skoncentrowany płyn do płukania tkanin - Luksusowy, długotrwały zapach stworzony przez ekspertów od perfum - Miękkie i puszyste pranie - Łatwiejsze prasowanie

27.49 PLN
PODGLĄD

Coccolino Fresh & Soft Płyn do Płukania Tkanin Blue Splash 68 Prań 1700 ml

Coccolino Blue Splash płyn do płukania tkanin 1.7l 68 praniaWystarczy niewielka ilość skoncentrowanej formuły płynu Coccolino, aby tkaniny i ubrania zyskały niesamowitą miękkość. Długotrwały, stopniowo uwalniany zapachNadaje tkaninom wyjątkowa miękkośćZmniejsza elektryzowanie się ubrańPłyn Coccolino dodatkowo zmniejsza elektryzowanie się tkanin i wystarczy jego niewielka ilość, aby Twoje ulubione (więcej...)

27.25 PLN
PODGLĄD