Compeed

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Compeed Dyskretny plaster na leczenie opryszczki 15szt.

COMPEED Dyskretny plaster, leczenie opryszczki przyspiesza leczenie opryszczki i pozostaje na skórze do 12 godzin* Zaczyna działać już od pierwszych oznak opryszczki wargowej i działa na wszystkich jej etapach, aby powstrzymać nasilenie się opryszczki. Compeed Dyskretny plaster leczniczy, leczenie opryszczki, tworzy tarczę antywirusową, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia. Jest niewidoczny, poma (więcej...)

31.80 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na pęcherze na piętach dla aktywncyh sportowo Średnie 5szt

Compeed Plastry sportowe na pęcherze na podeszwie, to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą rezygnować z treningu, pomimo dyskomfortu, uczucia bólu w wyniku powstającego/ powstałego już pęcherza na podeszwie. Powstały w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, który zawiera cząsteczki absorbujące wilgoć. Zapewnienie naturalnej wilgotności skóry przynosi natychmiastową ulgę w ból (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na pęcherze na piętę Średnie 5 Szt.

Compeed Plastry na pęcherze na piętę przynoszą natychmiastową ulgę w bólu i chronią pęcherze. Dzięki unikalnemu profilowi w kształcie motyla są idealnie dopasowane do obszaru na pięcie, poniżej ścięgna Achillesa. Zapewniają skuteczną, dyskretną ochronę osobom noszącym buty na obcasie. Plastry Compeed działają jak druga skóra, są ultraprzylepne, posiadają zwężające się krawędzie, dzięki czemu nie o (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na pęcherze Wąskie 6szt.

Compeed Plastry na pęcherze wąskie, powstały w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, który zawiera cząsteczki absorbujące wilgoć. Zapewnienie naturalnej wilgotności skóry przynosi natychmiastową ulgę w bólu od pęcherzy oraz szybkie gojenie się ran. Plastry Compeed działają jak druga skóra. Są dyskretne, ultraprzylepne, posiadają zwężające się krawędzie, dzięki czemu nie ograniczają (więcej...)

18.07 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na pęcherze na piętach dla aktywnych Średnie 5 szt

Compeed Plastry na pęcherze na piętach, dla aktywnych, działają w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, który zawiera cząsteczki absorbujące wilgoć. Dzięki utrzymaniu naturalnej wilgotności skóry, plastry Compeed na pęcherze dają natychmiastową ulgę w bólu, chronią przed uciskiem i otarciem nawet podczas długiego treningu oraz zapewniają szybkie gojenie się ran. Dzięki strukturze pl (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na odciski między palcami stóp 10szt

Compeed plastry na odciski między palcami, zawierają technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, wspomagającą nawilżanie. Działają jak druga skóra, pozostając na miejscu przez 24h*. Natychmiast łagodzą ból spowodowany przez odciski, chroniąc przed otarciami i uciskiem. Nawilżają i zmiękczają odcisk, pomagając szybko i naturalnie go usunąć. Wymiary 1,75 x 6 cm

18.07 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na pęcherze Średnie 5 szt.

Compeed Plastry na pęcherze średnie, powstały w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, który zawiera cząsteczki absorbujące wilgoć. Zapewnienie naturalnej wilgotności skóry przynosi natychmiastową ulgę w bólu od pęcherzy oraz szybkie gojenie się ran. Plastry Compeed działają jak druga skóra. Są dyskretne, ultraprzylepne, posiadają zwężające się krawędzie, dzięki czemu nie ograniczają (więcej...)

18.07 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na pęcherze MIX 5 szt.

Compeed Plastry na pęcherze - MIX to kompleksowe rozwiązanie na pęcherze różnej wielkości. Powstały w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, który zawiera cząsteczki absorbujące wilgoć. Zapewnienie naturalnej wilgotności skóry przynosi natychmiastową ulgę w bólu od pęcherzy oraz szybkie gojenie się ran. Plastry Compeed działają jak druga skóra. Są dyskretne, ultraprzylepne, posiadają (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) 5 Szt.

Compeed plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) zawierają technologie hydrokoloidową aktywnego żelu wspomagającą nawilżanie. Plastry działają jak druga skóra, utrzymując jej naturalne nawilżenie, aby natychmiastowo uśmierzać ból i ucisk. Ochraniają halluksy przed kolejnymi otarciami. Zabezpieczają pęcherze oraz stwardniałą skórę. Pozostają na miejscu przez kilka dni* *w indywidualnych przypadkac (więcej...)

18.07 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry nawilżające na odciski Średnie 6 szt.

Compeed plastry nawilżające na odciski, stworzone w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, zostały wzbogacone o zmiękczające serum nawilżające, gwarantując punktowe i długotrwałe nawilżanie. Uśmierzają ból powstały w wyniku ucisku i zrogowaceń. Chronią przed otarciami i uciskiem. Działają jak druga skóra, pozostając na miejscu przez kilka dni. *w indywidualnych przypadkach czas ten m (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Compeed Anti-Blister Stick sztyft przeciw pęcherzom 8 ml

Compeed sztyft przeciw pęcherzom dyskretnie pomaga zapobiegać powstawaniu pęcherzy i otarciom. Skutecznie ogranicza tarcie w bucie, zabezpieczając przed powstawaniem pęcherzy. Idealny do domowej apteczki lub na wakacje! Warto mieć ze sobą gdy zakładamy nowe buty, planujemy długie, piesze wycieczki lub imprezy do rana. Nie zostawia śladów. Sprawdzony przez 9 na 10 konsumentów pod kątem zapobiegania (więcej...)

21.50 PLN
PODGLĄD