Compeed

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Compeed Plastry na pęcherze Średnie 5 szt.

Compeed Plastry na pęcherze średnie, powstały w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, który zawiera cząsteczki absorbujące wilgoć. Zapewnienie naturalnej wilgotności skóry przynosi natychmiastową ulgę w bólu od pęcherzy oraz szybkie gojenie się ran. Plastry Compeed działają jak druga skóra. Są dyskretne, ultraprzylepne, posiadają zwężające się krawędzie, dzięki czemu nie ograniczają (więcej...)

17.55 PLN
PODGLĄD

Compeed Dyskretny plaster na leczenie opryszczki 15szt.

COMPEED Dyskretny plaster, leczenie opryszczki przyspiesza leczenie opryszczki i pozostaje na skórze do 12 godzin* Zaczyna działać już od pierwszych oznak opryszczki wargowej i działa na wszystkich jej etapach, aby powstrzymać nasilenie się opryszczki. Compeed Dyskretny plaster leczniczy, leczenie opryszczki, tworzy tarczę antywirusową, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia. Jest niewidoczny, poma (więcej...)

31.80 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na pęcherze na piętę Średnie 5 Szt.

Compeed Plastry na pęcherze na piętę przynoszą natychmiastową ulgę w bólu i chronią pęcherze. Dzięki unikalnemu profilowi w kształcie motyla są idealnie dopasowane do obszaru na pięcie, poniżej ścięgna Achillesa. Zapewniają skuteczną, dyskretną ochronę osobom noszącym buty na obcasie. Plastry Compeed działają jak druga skóra, są ultraprzylepne, posiadają zwężające się krawędzie, dzięki czemu nie o (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na pęcherze MIX 5 szt.

Compeed Plastry na pęcherze - MIX to kompleksowe rozwiązanie na pęcherze różnej wielkości. Powstały w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, który zawiera cząsteczki absorbujące wilgoć. Zapewnienie naturalnej wilgotności skóry przynosi natychmiastową ulgę w bólu od pęcherzy oraz szybkie gojenie się ran. Plastry Compeed działają jak druga skóra. Są dyskretne, ultraprzylepne, posiadają (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) 5 Szt.

Compeed plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) zawierają technologie hydrokoloidową aktywnego żelu wspomagającą nawilżanie. Plastry działają jak druga skóra, utrzymując jej naturalne nawilżenie, aby natychmiastowo uśmierzać ból i ucisk. Ochraniają halluksy przed kolejnymi otarciami. Zabezpieczają pęcherze oraz stwardniałą skórę. Pozostają na miejscu przez kilka dni* *w indywidualnych przypadkac (więcej...)

17.55 PLN
PODGLĄD

Compeed Plastry nawilżające na odciski Średnie 6 szt.

Compeed plastry nawilżające na odciski, stworzone w oparciu o technologię hydrokoloidową aktywnego żelu, zostały wzbogacone o zmiękczające serum nawilżające, gwarantując punktowe i długotrwałe nawilżanie. Uśmierzają ból powstały w wyniku ucisku i zrogowaceń. Chronią przed otarciami i uciskiem. Działają jak druga skóra, pozostając na miejscu przez kilka dni. *w indywidualnych przypadkach czas ten m (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD