Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
3w1 infuzyjna regeneracja włosów

Double Dare OMG! 3w1 infuzyjna regeneracja włosów 34 g

To innowacyjny i niepowtarzalny system pielęgnacji włosów w wygodnym czepku, który pozwala na rewitalizację włosów od skóry głowy aż po same końce. Ta odżywiająca i wzmacniająca formuła regeneruje włosy, odżywia skórę głowy oraz zapewnia włosom zdrowy, lśniący połysk. Maska składa się z 3 etapów: KROK 1 - Naturalny Szampon Uzdrawiający- jest stworzony w 98,6% z naturalnych składników. Dodatkowo (więcej...)

26.45 PLN
Podgląd
czteroetapowy program pielęgnacyjny

Double Dare OMG! czteroetapowy program pielęgnacyjny 16 g

OMG! 4w1 Czteroetapowy program pielęgnacyjny Jest innowacyjnym i wielofunkcyjnym programem pielęgnacyjnym składającym się z 3 masek i kremu nawilżającego, dobranych odpowiednio do poszczególnych obszarów twarzy. Jego zadaniem jest poprawa ogólnego wyglądu skóry. Efekt końcowy to odmłodzona, odświeżona i świetlista skóra. KROK 1: Płatki pod oczy z 24 karatowym złotem przeznaczone do odżywiania del (więcej...)

22.60 PLN
Podgląd
Dwuetapowy program pielęgnacyjny

Double Dare Omg! Dwuetapowy program pielęgnacyjny 47 g

Działanie: rozświetlające, regenerujące, oczyszczające, detoksykujące Rodzaj skóry: każdy rodzaj skóry OMG! 2w1 – Dwuetapowy program pielęgnacyjny. Etap1 - Bąbelkowe Oczyszczanie i Detox + Etap 2 - Maska Regenerująca i Rozświetlająca. Program jest skutecznym, głęboko oczyszczającym zbiegiem pielęgnacji skóry. Etap 1: to niezbędne oczyszczanie. Małe pęcherzyki tworzące gęstą pianę stymulują i dogłę (więcej...)

22.60 PLN
Podgląd
trzy etapowy program pielęgnacyjny

Double Dare OMG! trzy etapowy program pielęgnacyjny 14 g

OMG! 3w1 Trzyetapowy program pielęgnacyjny Jest to wielofunkcyjny program składający się z maski i płatków pod oczy o działaniu przeciwstarzeniowym, regenerującym oraz głęboko oczyszczającym, a także z kremu intensywnie nawilżającego. Maski zawierają czyste 24 karatowe złoto o działaniu odbudowującym komórki, rozjaśniającym i odżywiającym. Dodatkowo „Peel Off Mask” natychmiastowo poprawia jędrnoś (więcej...)

22.60 PLN