Esfolio

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ujędrniająca maska w płachcie z kolagenem PURE SKIN
U NAS TANIEJ
-20 %

Esfolio Ujędrniająca maska w płachcie z kolagenem PURE SKIN 25 ml

Maska ujędrniająca, która dostarcza w głąb skóry obfite nawilżenie i odżywienie. Wysoko skoncentrowana esencja płachty maski zawiera hydrolizowany kolagen, który wzmacnia skórę. Bogate w witaminy ekstrakty z pigwy i z portulaki pospolitej zwiększają elastyczność i nawodnienie suchej skóry. Produkt zawiera hydrolizowany kolagen - wygładza, nawilża i uelastycznia skórę, ekstrakt z portulaki pospolit (więcej...)

5.99 PLN
4.79 PLN
PODGLĄD
Oczyszczająca maska w płachcie z pyłem wulkanicznym PURE SKIN
U NAS TANIEJ
-39 %

Esfolio Oczyszczająca maska w płachcie z pyłem wulkanicznym PURE SKIN 25 ml

Maska oczyszczająca która dostarcza w głąb skóry obfite nawilżenie i odżywienie. Wysoko skoncentrowana esencja płachty maski zawiera ekstrakt z pyłu wulkanicznego, który utrzymuje skórę oczyszczoną i nawilżoną, oraz bogate w witaminy ekstrakty z pigwy i z portulaki pospolitej zwiększające elastyczność i nawodnienie suchej skóry.

5.99 PLN
3.67 PLN
PODGLĄD
Nawilżająco-łagodząca maska w płachcie z ekstraktem aloesu
U NAS TANIEJ
-12 %

Esfolio Nawilżająco-łagodząca maska w płachcie z ekstraktem aloesu 23 ml

Nawilżająca maska w płachcie - Aloes. Wysoko skoncentrowana esencja zawarta w płachcie maski zawiera świeży ekstrakt z liści aloesu (7,5 mg), który nawilża skórę, łagodzi zaczerwienienia oraz tworzy na niej nawilżającą barierę, utrzymując jej zdrowy wygląd.

5.99 PLN
5.25 PLN
PODGLĄD
Wygładzająca maska w płachcie z ekstraktem miodu PURE SKIN
U NAS TANIEJ
-34 %

Esfolio Wygładzająca maska w płachcie z ekstraktem miodu PURE SKIN 25 ml

Maska wygładzająca, która dostarcza w głąb skóry obfite nawilżenie i odżywienie. Wysoko skoncentrowana esencja płachty zawiera ekstrakt ze świeżego miodu, który utrzymuje skórę oczyszczoną i nawilżoną oraz bogate w witaminy ekstrakty z pigwy i z portulaki pospolitej zwiększające elastyczność i nawodnienie suchej skóry.

5.99 PLN
3.95 PLN
PODGLĄD
Kojąco-nawilżająca maska w płachcie z ekstraktem aloesu PURE SKIN
U NAS TANIEJ
-19 %

Esfolio Kojąco-nawilżająca maska w płachcie z ekstraktem aloesu PURE SKIN 25 ml

Esfolio - Pure Skin Aloe Essence Mask Sheet - kojąca i łagodząca aloesowa maska w płachcie do pielęgnacji skóry twarzy. Tytułowy sok z aloesu ma właściwości kojące i regeneracyjne dla skóry. Razem z ekstraktem z portulaki pospolitej zmniejsza zaczerwienienia. Zawartość ekstraktu z kory żeń-szenia jest cennym składnikiem antyoksydacyjnym, co sprawia, że maska może służyć także jako wzmocnienie ochr (więcej...)

5.99 PLN
4.85 PLN
PODGLĄD
Kojąca maska w płachcie z ekstraktem zielonej herbaty PURE SKIN
U NAS TANIEJ
-39 %

Esfolio Kojąca maska w płachcie z ekstraktem zielonej herbaty PURE SKIN 25 ml

Kojąca maska w płachcie dostarcza w głąb skóry obfite nawilżenie i odżywienie. Wysoko skoncentrowana esencja płachty maski zawiera bogaty w katechiny świeży ekstrakt z zielonej herbaty, który oczyszcza skórę, wspomagając usuwanie zanieczyszczeń jej porów. Dodatek bogatego w witaminy ekstraktu z pigwy utrzymuje równowagę wodno-lipidową skóry i uelastycznia ją.

5.99 PLN
3.67 PLN
PODGLĄD
Przeciwzmarszczkowa maska w płachcie z ekstraktem czerwonego żeń-szenia
U NAS TANIEJ
-41 %

Esfolio Przeciwzmarszczkowa maska w płachcie z ekstraktem czerwonego żeń-szenia 23 ml

Przeciwzmarszczkowa maska w płachcie z ekstraktem z czerwonego żeń-szenia marki Esfolio. Wysoko skoncentrowana esencja, zawarta w płachcie maski, zawiera świeży ekstrakt z czerwonego żeń-szenia (6,9 mg), który oczyszcza i nawilża skórę. Bogaty w witaminy ekstrakt z pigwy ma działanie oczyszczające, utrzymując jej równowagę wodno-lipidową. Obficie nasączona płachta maski doskonale przylega do skóry (więcej...)

5.99 PLN
3.55 PLN
PODGLĄD
Rozświetlająco-odmładzająca maska w płachcie z ekstraktem pereł
U NAS TANIEJ
-39 %

Esfolio PURE SKIN Rozświetlająco-odmładzająca maska w płachcie z ekstraktem pereł 25 ml

PURE SKIN - Rozświetlająca maska w płachcie - Perły Rozświetlająco-odmładzająca maska w płachcie dostarcza w glab skóry obfite nawilzenie i odżywienie. Wysoko skoncentrowana esencja płachty maski zawiera świeży ekstrakt z pereł, który rozświetla i nawilża skórę Bogate w witaminy ekstrakty z pigwy z portulaki pospolitej zwiększające jej elastyczność i nawodnienie.

5.99 PLN
3.67 PLN
PODGLĄD