Etat Libre D'Orange

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Etat Libre D'Orange Fat Electrician Men Woda perfumowana spray 50 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą.Zapach Fat Electrician został stworzony w 2009 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe:wetyweria, liść drzewa oliwnego, op (więcej...)

236.81 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange The Ghost In The Shell Unisex Woda perfumowana spray 100 ml

The Ghost In The Shell to woda perfumowana od marki Etat Libre D'Orange. Kwiatowo-ambrowa kompozycja zapachowa wydana w 2021 roku. Oryginalny i ponadczasowy zapach dedykowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nuty zapachowe:Nuta głowy: hexyl acetate, aqual, yuzuNuta serca: skóra, jaśmin, mleko, molekuła muganeNuta bazy: mech, ambroksan, vinyl guaiacol

378.43 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Spice Must Flow Unisex Woda perfumowana spray 100 ml

Spice Must Flow to woda perfumowana od marki Etat Libre d'Orange. Orientalno-przyprawowa kompozycja zapachowa wydana w 2019 roku. Intensywny zapach oddający hołd dla roli przypraw w zachodnim perfumiarstwie, historii i kulturze. Nuty zapachowe:Nuta głowy: kardamon, pieprzNuta serca: imbir, róża turecka, szafran, cynamonNuta bazy: kadzidło, paczula, balsam jodłowy

449.52 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Fat Electrician woda perfumowana 100 ml

Fat Electrician to zaklęty urok. Piękno, które było jego marką, jego największym atutem. Fat Electrician wyrastał w ogniu teksańskich wiatrów, więc jego skóra była miękka, a rzęsy efektownie uformowane ciągłym mrużeniem oczu przed oślepiającymi promieniami słońca. Był kowbojem w blasku księżyca, zanurzonym w betonowej dżungli. Stworzony po to aby był podrywany przez innych, aby ufał swemu przeznac (więcej...)

312.81 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange The Ghost In The Shell Unisex Woda perfumowana spray 50 ml

The Ghost In The Shell to woda perfumowana od marki Etat Libre D'Orange. Kwiatowo-ambrowa kompozycja zapachowa wydana w 2021 roku. Oryginalny i ponadczasowy zapach dedykowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nuty zapachowe:Nuta głowy: hexyl acetate, aqual, yuzuNuta serca: skóra, jaśmin, mleko, molekuła muganeNuta bazy: mech, ambroksan, vinyl guaiacol

248.14 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange La Fin Du Monde Unisex Woda perfumowana spray 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą.Zapach La Fin Du Monde Unisex został stworzony w 2013 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień.  Nuty zapachowe: Nuta głowy: rum, imbir, li (więcej...)

366.65 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange I Am Trash Les Fleurs Du Dechet woda perfumowana 30 ml

Drogi Świecie nie wyrzucaj, bo na dnie koszy leżą fermentowane destylacje wielkiej miłości. Śmieciarki wożą kwiaty, które wciąż się sączą, skórki i łupinki, które mają wiele do zaoferowania. Szkodliwe wyziewy mają słodkawe nuty, które łatwo łączą się z ziemią. Jest tyle pływających złóż, śmieci wyrzucone do morza i naturalne odpady, szara ambra, mistyczne symbole, zwyczaje plemion prymitywnych" t (więcej...)

165.22 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange I Am Trash Les Fleurs Du Dechet Woda Perfumowana 50 ml

Drogi Świecie nie wyrzucaj, bo na dnie koszy leżą fermentowane destylacje wielkiej miłości. Śmieciarki wożą kwiaty, które wciąż się sączą, skórki i łupinki, które mają wiele do zaoferowania. Szkodliwe wyziewy mają słodkawe nuty, które łatwo łączą się z ziemią. Jest tyle pływających złóż, śmieci wyrzucone do morza i naturalne odpady, szara ambra, mistyczne symbole, zwyczaje plemion prymitywnych" – (więcej...)

204.35 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Dangerous Complicity Woda perfumowana 100 ml

Z natury swej zapach tworzy zmysłową zmowę: pomiędzy wspólnikami-w-zbrodni, przyciągającymi się nawzajem wbrew sobie samym poprzez jego niewidzialny, niesłyszalny, syreni śpiew; pomiędzy zapachem a skórą, która go nosi; pomiędzy nutami, które łączą się by stworzyć chimerę. Aksamitnyy rumieniec na policzku brzoskwini. Aksamitne ciepło ciała kochanka. Skóra, do kąsania lub pieszczenia... Kiedy tylko (więcej...)

280.53 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Remarkable People woda perfumowana 50 ml

Są po to aby zmieniać reguły, łamać zasady, burzyć status quo. Niektórym starania te przynoszą sławę i chwałę. Inni pozostają nieznani. Wszyscy są ludźmi z przedrostkiem nie nieprzejednani, nieoczekiwani, niekonwencjonalni, nieprzewidywalni. Niezwykli. Każda epoka rodzi swoich niezwykłych ludzi. Czasem półbogów czasem wybitnych, wyjątkowych śmiertelników. Performerzy, artyści, muzycy, wynalazcy, n (więcej...)

236.81 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Tom of Finland Woda perfumowana spray 50 ml

Tom of Finland to męska woda perfumowana ekstrawaganckiej marki Etat Libre d'Orange. Twórcą kompozycji z 2007 roku jest Antoine Lie. Tom of Finland jest zapachem emanującym świeżością i zdecydowanym, drzewno-aromatycznym charakterem. Cytrusowe i aldehydowe aromaty opanowują otwarcie, by wprowadzić głębię leśnych aromatów brzozy, sosny i cyprysów. Ocieplona piżmem, wanilią i fasolką tonka baza zdom (więcej...)

242.90 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Cologne Unisex Woda perfumowana spray 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą.Zapach Cologne został stworzony w 2014 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe:Nuta głowy: mandarynka, różowy pieprz, (więcej...)

262.83 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange The Afternoon Of The Faun Woda perfumowana spray 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą.Zapach The Afternoon Of The Faun zadebiutował na rynku w 2012 roku. Jego twórcą jest Ralf Schwieger.Aromatyczno- przyprawowa kompozycja stworzona dla kobiet i mężczyzn. Nuty zapachowe:bergamotka, pieprz, cynamon, róża, j (więcej...)

313.44 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Secretions Magnifiques Unisex Woda perfumowana spray 50 ml

Secretions Magnifiques to woda perfumowana od marki Etat Libre D'Orange. Drzewna kompozycja zapachowa wydana w 2006 roku. Ponadczasowy zapach dedykowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nuty zapachowe:Nuta głowy: akord solny, aldehydy, wodorostyNuta serca: mleko, kokosNuta bazy: drzewo sandałowe, opoponaks, irys

236.60 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Hermann a mes cotes me paraissait une ombre candle świeca zapachowa 185 g

Świeca zapachowa na bazie roślinnej o świeżych, drzewnym aromacie. Nuty zapachowe:Nuta głowy: czarny pieprz, galbanum, czarna porzeczkaNuta serca: kadzidło, geosmina, różaNuta bazy: ambroksan, paczula, wetiwera

135.79 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Exit The King Unisex Woda perfumowana spray 50 ml

Exit The King to woda perfumowana od marki Etat Libre D'Orange. Szyprowo-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2020 roku. Oryginalny i ponadczasowy zapach, który doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowe okazje, jak i na co dzień.Nuty zapachowe:Nuta głowy: piżmo, aldehydy, mydło, timur, różowy pieprzNuta serca: jaśmin, róża, konwaliaNuta bazy: mech, paczula, drzewo sandałowe, ambroksan

236.81 PLN
PODGLĄD