Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Etat Libre D'Orange Archives 69 woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Archives 69 został stworzony przez Christine Nagel w 2011 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się na wyjątkowych okazjach. Nuty zapachowe: Nuta głowy: mandarynka, różowy pieprz, pap (więcej...)

337.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Archives 69 Woda perfumowana TESTER 100 ml

Woda perfumowana Etat Libre d'Orange Archives 69 to nieodparcie kuszący i wyjątkowy zapach, który oszołomi Cię intensywnością i powiewem luksusu. - korzenny zapach - zapach unisex dla mężczyzn i kobiet - do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje Głowa: mandarynka, papryka, różowy pieprz Podstawa: benzoina, kamfora, paczuli, piżmo Serce: kadzidło, orchidea, śliwka Woda perfumowana sprze (więcej...)

218.60 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Bijou Romantique Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Bijou Romantique został stworzony przez Mathilde Bijaoui w 2012 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się na wyjątkowych okazjach. Nuty zapachowe: Nuta głowy: ylang-ylang, bergamotka, (więcej...)

320.30 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Bijou Romantique woda perfumowana Tester 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Bijou Romantique został stworzony przez Mathilde Bijaoui w 2012 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się na wyjątkowych okazjach. Nuty zapachowe: Nuta głowy: ylang-ylang, bergamotka (więcej...)

201.90 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Charogne Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: skóra, imbir, lilia, różowy pieprz, wanilia, jaśmin, kadzidło, ylang-ylang, bergamota, kardamon, osmantus, styraks, labdanum, ambrette, piżmo Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem (więcej...)

211.10 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Cologne Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: bergamotka, pomarańcza, jaśmin, kwiat pomarańczy, skóra, piżmo Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki testerów nie są ozdobne. Tester różni się od (więcej...)

211.10 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Cologne Woda perfumowana TESTER 100 ml

Woda perfumowana Etat Libre d'Orange Cologne to nieodparty zapach o wyjątkowym aromacie, który będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień. - cytrusowy zapach - zapach unisex - dla mężczyzn i kobiet - do używania przez cały dzień Głowa: bergamotka, zielona nuta Podstawa: piżmo, skóra Serce: jaśmin, kwiat pomarańczy Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnyc (więcej...)

233.10 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Dangerous Complicity Woda perfumowana 100 ml

Z natury swej zapach tworzy zmysłową zmowę: pomiędzy wspólnikami-w-zbrodni, przyciągającymi się nawzajem wbrew sobie samym poprzez jego niewidzialny, niesłyszalny, syreni śpiew; pomiędzy zapachem a skórą, która go nosi; pomiędzy nutami, które łączą się by stworzyć chimerę. Aksamitnyy rumieniec na policzku brzoskwini. Aksamitne ciepło ciała kochanka. Skóra, do kąsania lub pieszczenia... Kiedy tylko (więcej...)

337.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Dangerous Complicity woda perfumowana Tester 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Dangerous Complicity został stworzony w 2012 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: Nuta głowy: rum, imbir, liść (więcej...)

233.10 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Divin' Enfant Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: piżmo, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ambra, tytoń, róża, kawa, skóra, pianka marshmallow, fasolka tonka Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki tes (więcej...)

199.40 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Don't Get Me Wrong Baby Yes I Do Woda perfumowana 100 ml

Woda perfumowana Don't Get Me Wrong Baby, Yes I Do od marki Etat Libre d'Orange. Dedykowana kobietom kochającym szyprowo- kwiatowe zapachy. Kompozycja zapachowa z 2016 roku, jej twórcą jest Antoine Maisondieu. Nuty zapachowe: kwiat pomarańczy, konwalia, paczula, jaśmin, aldehydy, bursztyn, ziarno kakaowca, pianka marshmallow, piżmo.

306.40 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Eloge Du Traitre Woda perfumowana TESTER 50 ml

Etat Libre d’Orange Eloge Du Traitre to woda perfumowana typu unisex, która swoją premierę miała w 2006 roku. Wystarczy, że otworzysz flakon, aby szybko dojść do wniosku, że twórcy tego zapachu lubią zaskakiwać. To unikalne pachnidło jest bardzo intensywne. Drzewne akordy powinny przypaść do gustu przede wszystkim mężczyznom i… silnym kobietom. Nutę głowy otwiera wawrzyn obficie nasączony mocnym e (więcej...)

249.20 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Fat Electrician woda perfumowana 100 ml

Fat Electrician to zaklęty urok. Piękno, które było jego marką, jego największym atutem. Fat Electrician wyrastał w ogniu teksańskich wiatrów, więc jego skóra była miękka, a rzęsy efektownie uformowane ciągłym mrużeniem oczu przed oślepiającymi promieniami słońca. Był kowbojem w blasku księżyca, zanurzonym w betonowej dżungli. Stworzony po to aby był podrywany przez innych, aby ufał swemu przeznac (więcej...)

292.50 PLN
PODGLĄD
Woda perfumowana
NOWOŚĆ

Etat Libre D'Orange Fat Electrician Woda perfumowana 30 ml

Fat Electrician to zaklęty urok. Piękno, które było jego marką, jego największym atutem. Fat Electrician wyrastał w ogniu teksańskich wiatrów, więc jego skóra była miękka, a rzęsy efektownie uformowane ciągłym mrużeniem oczu przed oślepiającymi promieniami słońca. Był kowbojem w blasku księżyca, zanurzonym w betonowej dżungli. Stworzony po to aby był podrywany przez innych, aby ufał swemu przeznac (więcej...)

192.90 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Fils De Dieu Du Riz Et Des Agrumes woda perfumowana 100 ml

Kontrowersyjne zapachy stworzone przez markę Etat Libre D'Orange cechują się zmysłowością i ekstrawagancją. Francuska marka powstała w 2006 roku, dla której zapachy tworzy wielu znanych perfumiarzy. Etat Libre d´Orange z pewnością Cię zaskoczy swoją oryginalnością! Fils De Dieu Du Riz Et Des Agrumes to zapach przeznaczony dla kobiet oraz mężczyzn. Aromatyczna mieszanka zapachowa zaskakuje nas poł (więcej...)

337.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Fils De Dieu Woda perfumowana TESTER 100 ml

Typ zapachu: orientalny Nuty zapachowe: Linia głowy: kwiat imbiru, kolendra, lima Linia serca: jaśmin, kardamon, cynamon, kokos, ryż, róża majowa Linia podstawy: wetyweria, piżmo, ambra, fasolka tonka, kastoreum, skóra Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do st (więcej...)

199.40 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange I Am Trash Les Fleurs Du Dechet Woda Perfumowana 100 ml

Drogi Świecie nie wyrzucaj, bo na dnie koszy leżą fermentowane destylacje wielkiej miłości. Śmieciarki wożą kwiaty, które wciąż się sączą, skórki i łupinki, które mają wiele do zaoferowania. Szkodliwe wyziewy mają słodkawe nuty, które łatwo łączą się z ziemią. Jest tyle pływających złóż, śmieci wyrzucone do morza i naturalne odpady, szara ambra, mistyczne symbole, zwyczaje plemion prymitywnych" - (więcej...)

450.30 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange I Am Trash Les Fleurs Du Dechet woda perfumowana 30 ml

Drogi Świecie nie wyrzucaj, bo na dnie koszy leżą fermentowane destylacje wielkiej miłości. Śmieciarki wożą kwiaty, które wciąż się sączą, skórki i łupinki, które mają wiele do zaoferowania. Szkodliwe wyziewy mają słodkawe nuty, które łatwo łączą się z ziemią. Jest tyle pływających złóż, śmieci wyrzucone do morza i naturalne odpady, szara ambra, mistyczne symbole, zwyczaje plemion prymitywnych" t (więcej...)

192.90 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange I Am Trash Les Fleurs Du Dechet Woda Perfumowana 50 ml

Drogi Świecie nie wyrzucaj, bo na dnie koszy leżą fermentowane destylacje wielkiej miłości. Śmieciarki wożą kwiaty, które wciąż się sączą, skórki i łupinki, które mają wiele do zaoferowania. Szkodliwe wyziewy mają słodkawe nuty, które łatwo łączą się z ziemią. Jest tyle pływających złóż, śmieci wyrzucone do morza i naturalne odpady, szara ambra, mistyczne symbole, zwyczaje plemion prymitywnych" – (więcej...)

284.60 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Jasmin Et Cigarette Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre d'Orange to francuska marka, która postawiła na oryginalność. Tworzy niezwykłe, kontrowersyjne, intrygujące mieszanki zapachowe. To marka, która łamie zasady, nagina reguły gry oraz nie lubi kompromisów. Nieprzewidywalne kompozycję tworzone są przez słynnych perfumiarzy. Nuty zapachowe: morela, fasolka tonka, piżmo, jaśmin, cedr, tytoń, siano, ambra, kmin

279.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Je Suis Un Homme woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Je Suis Un Homme Men został stworzony w 2006 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. - cytrusowy zapach - dla nowoczesnego gentle (więcej...)

337.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Je Suis Un Homme Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: piżmo, cytryna, skóra, cynamon, brzoza, koniak, bergamotka, paczuli, goździki, gorzka pomarańcza, mirt Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki teste (więcej...)

218.40 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange La Fin Du Monde Woda perfumowana 50 ml

Dobrze. Patrzysz na te niszowe perfumy i domyślamy się co w tym momencie myślisz. Znasz to doskonale, masz to przerobione na wszystkie sposoby, masz nawet t-shirt specjalnie na tę okazję. Apokaliptyczne wizje, śmiertelne plagi, wirusy, Armageddon, wojna nuklearna, kult dnia sądnego, naturalna katastrofa, masowe samobójstwa, globalna panika, ostatnia modlitwa, opętany śmiech, ostatni zbiorowy orgaz (więcej...)

284.60 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Like This Woda perfumowana 30 ml

Te fantastyczne niszowe perfumy przynoszą zapach kobiety w podróży, poszukującej odpowiedzi na odwieczne pytanie: czym jest miłość? Porzuca ciężar swoich przyziemnych potrzeb. Porusza się instynktownie, w stronę miejsca, w którym odkryje, że odpowiedź towarzyszyła jej przez całą drogę. I jakie to uczucie, znaleźć zapach, który przyprowadził cię do domu? Zapach taki jak ten. "Zapachy są dla mnie st (więcej...)

192.90 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Noel au Balcon Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre d'Orange to francuska marka, która postawiła na oryginalność. Tworzy niezwykłe, kontrowersyjne, intrygujące mieszanki zapachowe. To marka, która łamie zasady, nagina reguły gry oraz nie lubi kompromisów. Nieprzewidywalne kompozycję tworzone są przez słynnych perfumiarzy. Etat Libre d'Orange - tylko dla odważnych. Typ zapachu: orientalny Nuty zapachowe: Linia głowy: miód, morela i mandar (więcej...)

279.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Noel au Balcon Woda perfumowana TESTER 100 ml

Woda perfumowana Etat Libre d'Orange Noel Au Balcon to niezwykły zmysłowy i uzależniający zapach, który pokochasz ty i twoje otoczenie! - aromatyczny zapach - dla zmysłowej kobiety - do używania przez cały dzień Nuty zapachowe: Linia głowy: miód, morela i mandarynka Linia serca: kwiat pomarańczy, cynamon, papryczka chili Linia podstawy: paczula, piżmo, wanilia, czarna koniczyna, labdanum, kminek W (więcej...)

241.10 PLN
PODGLĄD
woda perfumowana
NOWOŚĆ

Etat Libre D'Orange Putain des Palaces woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Putain des Palaces został stworzony w 2006 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: skóra, imbir, ambra, mandaryn (więcej...)

450.30 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Putain des Palaces Woda perfumowana 30 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Putain des Palaces został stworzony w 2006 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: skóra, imbir, ambra, mandarynk (więcej...)

192.90 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Remarkable People Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Remarkable People został stworzony w 2015 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: Nuta głowy: grejpfrut, kardamon (więcej...)

353.80 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Remarkable People Woda perfumowana 30 ml

Są po to aby zmieniać reguły, łamać zasady, burzyć status quo. Niektórym starania te przynoszą sławę i chwałę. Inni pozostają nieznani. Wszyscy są ludźmi z przedrostkiem nie nieprzejednani, nieoczekiwani, niekonwencjonalni, nieprzewidywalni. Niezwykli. Każda epoka rodzi swoich niezwykłych ludzi. Czasem półbogów czasem wybitnych, wyjątkowych śmiertelników. Performerzy, artyści, muzycy, wynalazcy, n (więcej...)

192.90 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Remarkable People woda perfumowana 50 ml

Są po to aby zmieniać reguły, łamać zasady, burzyć status quo. Niektórym starania te przynoszą sławę i chwałę. Inni pozostają nieznani. Wszyscy są ludźmi z przedrostkiem nie nieprzejednani, nieoczekiwani, niekonwencjonalni, nieprzewidywalni. Niezwykli. Każda epoka rodzi swoich niezwykłych ludzi. Czasem półbogów czasem wybitnych, wyjątkowych śmiertelników. Performerzy, artyści, muzycy, wynalazcy, n (więcej...)

284.60 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Rien woda perfumowana Tester 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Rien Unisex został stworzony w 2006 roku. Oryginalna drzewno-szyprowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: aldehydy, skóra, irys, ambra, paczu (więcej...)

218.60 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Roland Mouret Une Amourette Woda perfumowana TESTER 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Roland Mouret Une Amourette zadebiutował na rynku w 2017 roku. Jego twórcą jest Daniela (Roche) Andrier. Orientalno - kwiatowa kompozycja stworzona dla kobiet i mężczyzn. Typ zapachu: orientalno - kwiatowy Nuty zapach (więcej...)

225.10 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Tom of Finland Men woda perfumowana 100 ml

Tom of Finland to męska woda perfumowana ekstrawaganckiej marki Etat Libre d'Orange. Twórcą kompozycji z 2007 roku jest Antoine Lie. Tom of Finland jest zapachem emanującym świeżością i zdecydowanym, drzewno-aromatycznym charakterem. Cytrusowe i aldehydowe aromaty opanowują otwarcie, by wprowadzić głębię leśnych aromatów brzozy, sosny i cyprysów. Ocieplona piżmem, wanilią i fasolką tonka baza zdom (więcej...)

337.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange True Lust Rayon Violet De Ses Yeux woda perfumowana 100 ml

True Lust Rayon Violet De Ses Yeux marki Etat Libre d`Orange to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, True Lust Rayon Violet De Ses Yeux został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są rum, imbir, fiołek, róża i kokos nutami serca są osmantus, konwalia, jaśmin, ylang-ylang i tangeryna nutami bazy są ambra, skóra, ryż i drzewo sandałowe. Nuty zapachowe: Nuty głowy: rum, imbir, (więcej...)

337.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange True Lust Woda perfumowana TESTER 100 ml

Etat Libre DOrange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach True Lust Rayon Violet De Ses Yeux został stworzony w 2015 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Typ zapachu: skórzany Nuty zapa (więcej...)

249.20 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Vierges et Toreros Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Vierges et Toreros Men został stworzony w 2007 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: gałka muszkatołowa, tuber (więcej...)

353.80 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange You Or Someone Like You Woda perfumowana 50 ml

Jack Kerouac opisywał Los Angeles jako najbardziej samotne i brutalne amerykańskie miasto. W poszukiwaniu szczęścia, miłości, sławy i pieniędzy marzyciele wciąż przybywają do tego miejsca pełnego słońca i niekończących się możliwości, gdzie nadzieja nigdy nie umiera. YOU OR SOMEONE LIKE YOU to zapach zainspirowany powieścią pod tym samym tytułem, której autorem jest Chandler Burr. Tak mogłaby pach (więcej...)

284.60 PLN
PODGLĄD