Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Etat Libre D'Orange Archives 69 woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Archives 69 został stworzony przez Christine Nagel w 2011 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się na wyjątkowych okazjach. Nuty zapachowe: Nuta głowy: mandarynka, różowy pieprz, pap (więcej...)

288.80 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Bijou Romantique Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Bijou Romantique został stworzony przez Mathilde Bijaoui w 2012 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się na wyjątkowych okazjach. Nuty zapachowe: Nuta głowy: ylang-ylang, bergamotka, (więcej...)

302.40 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Cologne Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: bergamotka, pomarańcza, jaśmin, kwiat pomarańczy, skóra, piżmo Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki testerów nie są ozdobne. Tester różni się od (więcej...)

200.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Cologne Woda perfumowana TESTER 100 ml

Woda perfumowana Etat Libre d'Orange Cologne to nieodparty zapach o wyjątkowym aromacie, który będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień. - cytrusowy zapach - zapach unisex - dla mężczyzn i kobiet - do używania przez cały dzień Głowa: bergamotka, zielona nuta Podstawa: piżmo, skóra Serce: jaśmin, kwiat pomarańczy Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnyc (więcej...)

200.70 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Dangerous Complicity Woda perfumowana 100 ml

Z natury swej zapach tworzy zmysłową zmowę: pomiędzy wspólnikami-w-zbrodni, przyciągającymi się nawzajem wbrew sobie samym poprzez jego niewidzialny, niesłyszalny, syreni śpiew; pomiędzy zapachem a skórą, która go nosi; pomiędzy nutami, które łączą się by stworzyć chimerę. Aksamitnyy rumieniec na policzku brzoskwini. Aksamitne ciepło ciała kochanka. Skóra, do kąsania lub pieszczenia... Kiedy tylko (więcej...)

288.80 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Divin' Enfant Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: piżmo, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ambra, tytoń, róża, kawa, skóra, pianka marshmallow, fasolka tonka Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki tes (więcej...)

189.80 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Don't Get Me Wrong Baby Yes I Do Woda perfumowana 100 ml

Woda perfumowana Don't Get Me Wrong Baby, Yes I Do od marki Etat Libre d'Orange. Dedykowana kobietom kochającym szyprowo- kwiatowe zapachy. Kompozycja zapachowa z 2016 roku, jej twórcą jest Antoine Maisondieu. Nuty zapachowe: kwiat pomarańczy, konwalia, paczula, jaśmin, aldehydy, bursztyn, ziarno kakaowca, pianka marshmallow, piżmo.

302.40 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Fat Electrician woda perfumowana 100 ml

Fat Electrician to zaklęty urok. Piękno, które było jego marką, jego największym atutem. Fat Electrician wyrastał w ogniu teksańskich wiatrów, więc jego skóra była miękka, a rzęsy efektownie uformowane ciągłym mrużeniem oczu przed oślepiającymi promieniami słońca. Był kowbojem w blasku księżyca, zanurzonym w betonowej dżungli. Stworzony po to aby był podrywany przez innych, aby ufał swemu przeznac (więcej...)

275.20 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Fils De Dieu Du Riz Et Des Agrumes woda perfumowana 100 ml

Kontrowersyjne zapachy stworzone przez markę Etat Libre D'Orange cechują się zmysłowością i ekstrawagancją. Francuska marka powstała w 2006 roku, dla której zapachy tworzy wielu znanych perfumiarzy. Etat Libre d´Orange z pewnością Cię zaskoczy swoją oryginalnością! Fils De Dieu Du Riz Et Des Agrumes to zapach przeznaczony dla kobiet oraz mężczyzn. Aromatyczna mieszanka zapachowa zaskakuje nas poł (więcej...)

282.00 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Fils De Dieu Woda perfumowana TESTER 100 ml

Typ zapachu: orientalny Nuty zapachowe: Linia głowy: kwiat imbiru, kolendra, lima Linia serca: jaśmin, kardamon, cynamon, kokos, ryż, róża majowa Linia podstawy: wetyweria, piżmo, ambra, fasolka tonka, kastoreum, skóra Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do st (więcej...)

189.80 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Je Suis Un Homme woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Je Suis Un Homme Men został stworzony w 2006 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. - cytrusowy zapach - dla nowoczesnego gentle (więcej...)

288.80 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Noel au Balcon Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre d'Orange to francuska marka, która postawiła na oryginalność. Tworzy niezwykłe, kontrowersyjne, intrygujące mieszanki zapachowe. To marka, która łamie zasady, nagina reguły gry oraz nie lubi kompromisów. Nieprzewidywalne kompozycję tworzone są przez słynnych perfumiarzy. Etat Libre d'Orange - tylko dla odważnych. Typ zapachu: orientalny Nuty zapachowe: Linia głowy: miód, morela i mandar (więcej...)

275.20 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange True Lust Rayon Violet De Ses Yeux woda perfumowana 100 ml

True Lust Rayon Violet De Ses Yeux marki Etat Libre d`Orange to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, True Lust Rayon Violet De Ses Yeux został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są rum, imbir, fiołek, róża i kokos nutami serca są osmantus, konwalia, jaśmin, ylang-ylang i tangeryna nutami bazy są ambra, skóra, ryż i drzewo sandałowe. Nuty zapachowe: Nuty głowy: rum, imbir, (więcej...)

282.00 PLN
PODGLĄD

Etat Libre D'Orange Vierges et Toreros Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Vierges et Toreros Men został stworzony w 2007 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: gałka muszkatołowa, tuber (więcej...)

302.40 PLN
PODGLĄD