Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Woda perfumowana

Etat Libre D'Orange Bijou Romantique Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Bijou Romantique został stworzony przez Mathilde Bijaoui w 2012 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się na wyjątkowych okazjach. Nuty zapachowe: Nuta głowy: ylang-ylang, bergamotka, (więcej...)

306.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Etat Libre D'Orange Charogne Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: skóra, imbir, lilia, różowy pieprz, wanilia, jaśmin, kadzidło, ylang-ylang, bergamota, kardamon, osmantus, styraks, labdanum, ambrette, piżmo Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem (więcej...)

218.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Etat Libre D'Orange Cologne Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: bergamotka, pomarańcza, jaśmin, kwiat pomarańczy, skóra, piżmo Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki testerów nie są ozdobne. Tester różni się od (więcej...)

218.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Etat Libre D'Orange Dangerous Complicity Woda perfumowana 100 ml

Z natury swej zapach tworzy zmysłową zmowę: pomiędzy wspólnikami-w-zbrodni, przyciągającymi się nawzajem wbrew sobie samym poprzez jego niewidzialny, niesłyszalny, syreni śpiew; pomiędzy zapachem a skórą, która go nosi; pomiędzy nutami, które łączą się by stworzyć chimerę. Aksamitnyy rumieniec na policzku brzoskwini. Aksamitne ciepło ciała kochanka. Skóra, do kąsania lub pieszczenia... Kiedy tylko (więcej...)

337.70 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Etat Libre D'Orange Divin' Enfant Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: piżmo, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ambra, tytoń, róża, kawa, skóra, pianka marshmallow, fasolka tonka Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki tes (więcej...)

218.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Etat Libre D'Orange Eau De Protection Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Eau De Protection Woman został stworzony przez w 2009 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się na wyjątkowych okazjach oraz na co dzień. Nuty zapachowe: Nuta głowy: imbir, bergamotka (więcej...)

292.50 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Etat Libre D'Orange Fat Electrician Woda perfumowana TESTER 100 ml

Typ zapachu: orientalno-drzewny Nuty zapachowe: wetyweria, liść drzewa oliwnego, opponaks, mirra, wanilia, kasztan w lukrze, bita śmietana Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnęt (więcej...)

218.40 PLN
Podgląd
Du Riz Et Des Agrumes woda perfumowana

Etat Libre D'Orange Fils De Dieu Du Riz Et Des Agrumes woda perfumowana 100 ml

Kontrowersyjne zapachy stworzone przez markę Etat Libre D'Orange cechują się zmysłowością i ekstrawagancją. Francuska marka powstała w 2006 roku, dla której zapachy tworzy wielu znanych perfumiarzy. Etat Libre d´Orange z pewnością Cię zaskoczy swoją oryginalnością! Fils De Dieu Du Riz Et Des Agrumes to zapach przeznaczony dla kobiet oraz mężczyzn. Aromatyczna mieszanka zapachowa zaskakuje nas poł (więcej...)

337.70 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Etat Libre D'Orange Fils De Dieu Woda perfumowana TESTER 100 ml

Typ zapachu: orientalny Nuty zapachowe: Linia głowy: kwiat imbiru, kolendra, lima Linia serca: jaśmin, kardamon, cynamon, kokos, ryż, róża majowa Linia podstawy: wetyweria, piżmo, ambra, fasolka tonka, kastoreum, skóra Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do st (więcej...)

218.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Etat Libre D'Orange Je Suis Un Homme Woda perfumowana TESTER 100 ml

Nuty zapachowe: piżmo, cytryna, skóra, cynamon, brzoza, koniak, bergamotka, paczuli, goździki, gorzka pomarańcza, mirt Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki teste (więcej...)

218.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Etat Libre D'Orange Noel au Balcon Woda perfumowana TESTER 100 ml

Typ zapachu: orientalny Nuty zapachowe: Linia głowy: miód, morela i mandarynka Linia serca: kwiat pomarańczy, cynamon, papryczka chili Linia podstawy: paczula, piżmo, wanilia, czarna koniczyna, labdanum, kminek Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardow (więcej...)

214.20 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Etat Libre D'Orange Putain des Palaces Woda perfumowana TESTER 100 ml

Typ zapachu: kwiatowy Nuty zapachowe: skóra, imbir, ambra, mandarynka, fiołek, konwalia, róża, nuty pudrowe, piżmo. Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnętrzne kartoniki testerów (więcej...)

233.60 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Etat Libre D'Orange Remarkable People Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Remarkable People został stworzony w 2015 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: Nuta głowy: grejpfrut, kardamon (więcej...)

353.80 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Etat Libre D'Orange Rien Woda perfumowana 100 ml

Etat Libre D'Orange to francuska marka, która została stworzona w 2006 roku. Niekonwencjonalne i oryginalne zapachy, stworzone przez profesjonalistów z pewnością Cię zaskoczą. Zapach Remarkable People został stworzony w 2015 roku. Oryginalna i ponadczasowa kompozycja zapachowa doskonale sprawdzi się zarówno na wyjątkowych okazjach, jak i na co dzień. Nuty zapachowe: skóra, irys, paczula, mech dęb (więcej...)

337.70 PLN
Podgląd
Rayon Violet De Ses Yeux woda perfumowana

Etat Libre D'Orange True Lust Rayon Violet De Ses Yeux woda perfumowana 100 ml

True Lust Rayon Violet De Ses Yeux marki Etat Libre d`Orange to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, True Lust Rayon Violet De Ses Yeux został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są rum, imbir, fiołek, róża i kokos nutami serca są osmantus, konwalia, jaśmin, ylang-ylang i tangeryna nutami bazy są ambra, skóra, ryż i drzewo sandałowe. Nuty zapachowe: Nuty głowy: rum, imbir, (więcej...)

337.70 PLN