Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lavender 3w1 Pochłaniacz wilgoci
PROMOCJA

Gem Lavender 3w1 Pochłaniacz wilgoci 400 ml

" data-less"Zobacz mniej" GEM 400ml Lavender 3w1 Pochłaniacz wilgoci - pochłaniacz wilgoci 3w1 - zapobiega pleśni i korozji - wysoka jakość Pochłaniacz wilgoci 3w1 Lavender został przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Produkt redukuje zawartość wody w powietrzu do optymalnego poziomu. Po uzyskaniu tego poziomu cykl wchłaniania wilgoci zatrzymuje się i ponawia gdy wilgoć wz (więcej...)

8.20 PLN
8.10 PLN
PODGLĄD

Gem Magiczna gąbka do usuwania brudu 4szt

GEM 4szt Magiczna gąbka do usuwania brudu: - magiczna gąbka do usuwania brudu - 4 sztuki - wystarczy zwilżyć wodą Magiczna gąbka Gem usuwa zabrudzenia bez konieczności używania detergentów. Rewolucyjny sposób na pozbycie się trudnych plam z różnorodnych powierzchni. Zabrudzenia można usunąć wyłącznie przy użyciu gąbki i wody. Magiczna gąbka służy do skutecznego czyszczenia dowolnej powierzchni pod (więcej...)

7.95 PLN
PODGLĄD

Gem Pine Kostka do spłuczki 2szt

" data-less"Zobacz mniej" GEM 2szt Pine Kostka do spłuczki - odświeża - czyści - barwi wodę - o zapachu sosny - 2 sztuki w opakowaniu GEM Pine Kostki do spłuczki zapewnią czystość, higienę i świeżość w Twojej toalecie. Każdorazowe spłukanie wody czyści muszlę klozetową również pod jej obrzeżem, gdzie bakterie i zarazki gromadzą się najczęściej. Zabarwiona kostką na zielono woda dług (więcej...)

4.25 PLN
PODGLĄD

Gem POCHŁANIACZ WILGOCI LEMON 500 ml

Pochłaniacz wilgoci stosuje się w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak garderoby, pralnia, łazienki, piwnice, samochody i łodzie. Pochłaniacz zawiera kryształki, które absorbują wilgoć i tym samym zapobiegają powstawaniu pleśni, korozji plamistej, neutralizują nieprzyjemny zapach stęchlizny oraz pozostawiają przyjemny zapach. Pochłaniacz jest szczelny i bezpieczny w użyciu, a do tego sku (więcej...)

9.05 PLN
PODGLĄD

Gem POCHŁANIACZ WILGOCI NA WIESZAKU LAWENDA 250 ml

GEM 250ml 3w1 Lawenda Pochłaniacz wilgoci na wieszaku - pochłaniacz wilgoci 3w1 - na poręcznym wieszaku - polepsza jakość powietrza Pochłaniacz wilgoci na wieszaku o zapachu lawendy szybko i skutecznie usunie nadmiar wilgoci z powietrza. Ponadto pozwala polepszyć jakość powietrza oraz zapobiega powstawaniu pleśni, korozji i stęchliźnie. Zawieszka jest bardzo poręczna, można ją stosować w wielu mie (więcej...)

8.20 PLN
PODGLĄD

Gem POCHŁANIACZ WILGOCI NA WIESZAKU ZAPACH ŚWIEŻOŚCI 250 ml

GEM 3w1 Zapach świeżości Pochłaniacz wilgoci na wieszaku - pochłaniacz wilgoci 3w1 - na poręcznym wieszaku - polepsza jakość powietrza Pochłaniacz wilgoci na wieszaku o zapachu świeżości szybko i skutecznie usunie nadmiar wilgoci z powietrza. Ponadto pozwala polepszyć jakość powietrza oraz zapobiega powstawaniu pleśni, korozji i stęchliźnie. Zawieszka jest bardzo poręczna, można ją stosować w wiel (więcej...)

8.20 PLN
PODGLĄD

Gem Regular 2w1 Pochłaniacz wilgoci 400 ml

" data-less"Zobacz mniej" GEM 400ml Regular 2w1 Pochłaniacz wilgoci - pochłaniacz wilgoci 2w1 - zapobiega pleśni i korozji - wysoka jakość Pochłaniacz wilgoci 2w1 Regular został przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Produkt redukuje zawartość wody w powietrzu do optymalnego poziomu. Po uzyskaniu tego poziomu cykl wchłaniania wilgoci zatrzymuje się i ponawia gdy wilgoć wzro (więcej...)

8.20 PLN
PODGLĄD