Gem

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Gem Magiczna gąbka do usuwania brudu 4szt

GEM 4szt Magiczna gąbka do usuwania brudu: - magiczna gąbka do usuwania brudu - 4 sztuki - wystarczy zwilżyć wodą Magiczna gąbka Gem usuwa zabrudzenia bez konieczności używania detergentów. Rewolucyjny sposób na pozbycie się trudnych plam z różnorodnych powierzchni. Zabrudzenia można usunąć wyłącznie przy użyciu gąbki i wody. Magiczna gąbka służy do skutecznego czyszczenia dowolnej powierzchni pod (więcej...)

7.61 PLN
PODGLĄD

Gem Lavender 3w1 Pochłaniacz wilgoci 400 ml

" data-less"Zobacz mniej" GEM 400ml Lavender 3w1 Pochłaniacz wilgoci - pochłaniacz wilgoci 3w1 - zapobiega pleśni i korozji - wysoka jakość Pochłaniacz wilgoci 3w1 Lavender został przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Produkt redukuje zawartość wody w powietrzu do optymalnego poziomu. Po uzyskaniu tego poziomu cykl wchłaniania wilgoci zatrzymuje się i ponawia gdy wilgoć wz (więcej...)

7.24 PLN
PODGLĄD

Gem Regular 2w1 Pochłaniacz wilgoci 400 ml

" data-less"Zobacz mniej" GEM 400ml Regular 2w1 Pochłaniacz wilgoci - pochłaniacz wilgoci 2w1 - zapobiega pleśni i korozji - wysoka jakość Pochłaniacz wilgoci 2w1 Regular został przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Produkt redukuje zawartość wody w powietrzu do optymalnego poziomu. Po uzyskaniu tego poziomu cykl wchłaniania wilgoci zatrzymuje się i ponawia gdy wilgoć wzro (więcej...)

7.56 PLN
PODGLĄD

Gem Pochłaniacz Wilgoci Rose 400 ml

GEM Damp Trap Pochłaniacz wilgoci - zapach róży 400ml Pochłaniacz jest przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Znajdzie zastosowanie we wszystkich miejscach niedogrzanych i narażonych na dużą wilgotność, takich jak garaż, piwnica. Świetnie sprawdzi się również w salonie czy sypialni. Dzięki temu produktowi zapewnisz optymalny poziom wilgotności w wybranych pomieszczeniach. - Reduku (więcej...)

8.67 PLN
PODGLĄD

Gem POCHŁANIACZ WILGOCI NA WIESZAKU ZAPACH ŚWIEŻOŚCI 250 ml

GEM 3w1 Zapach świeżości Pochłaniacz wilgoci na wieszaku - pochłaniacz wilgoci 3w1 - na poręcznym wieszaku - polepsza jakość powietrza Pochłaniacz wilgoci na wieszaku o zapachu świeżości szybko i skutecznie usunie nadmiar wilgoci z powietrza. Ponadto pozwala polepszyć jakość powietrza oraz zapobiega powstawaniu pleśni, korozji i stęchliźnie. Zawieszka jest bardzo poręczna, można ją stosować w wiel (więcej...)

8.52 PLN
PODGLĄD

Gem Lemon 3w1 Pochłaniacz wilgoci 400 ml

" data-less"Zobacz mniej" GEM 400ml Lemon 3w1 Pochłaniacz wilgoci - pochłaniacz wilgoci 3w1 - zapobiega pleśni i korozji - wysoka jakość Pochłaniacz wilgoci 3w1 Lemon został przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Produkt redukuje zawartość wody w powietrzu do optymalnego poziomu. Po uzyskaniu tego poziomu cykl wchłaniania wilgoci zatrzymuje się i ponawia gdy wilgoć wzrośnie (więcej...)

7.17 PLN
PODGLĄD

Gem POCHŁANIACZ WILGOCI JASMINE 400 ml

Pochłaniacz wilgoci jest przeznaczony do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności takich jak garderoba, pralnia czy łazienka. Jego zadaniem jest redukcja zawartości wody w powietrzu do optymalnego poziomu, co zapobiega gromadzeniu się wody, stęchliźnie, powstawaniu rdzy i pleśni oraz zaparowywaniu okien.

7.79 PLN
PODGLĄD

Gem POCHŁANIACZ WILGOCI NA WIESZAKU LAWENDA 250 ml

GEM 250ml 3w1 Lawenda Pochłaniacz wilgoci na wieszaku - pochłaniacz wilgoci 3w1 - na poręcznym wieszaku - polepsza jakość powietrza Pochłaniacz wilgoci na wieszaku o zapachu lawendy szybko i skutecznie usunie nadmiar wilgoci z powietrza. Ponadto pozwala polepszyć jakość powietrza oraz zapobiega powstawaniu pleśni, korozji i stęchliźnie. Zawieszka jest bardzo poręczna, można ją stosować w wielu mie (więcej...)

8.11 PLN
PODGLĄD