Gosia

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Gosia GĄBKA KUCHENNA (3szt) MAGICZNA

Usuwa bardzo trudne zabrudzenia. Łatwa w użyciu - wystarczy tylko zmoczyć w wodzie. Zużywa się podczas użytkowania jak gumka do wycierania. Opakowanie zawiera 3 szt. (1 duża + 2 małe) - małe gąbki można wygodnie spakować do torebki i mieć zawsze przy sobie. Magiczna gąbka idealnie nadaje się do usuwania bardzo trudnych zabrudzeń, takich jak ślady kredek i pisaków, plam na meblach plastikowych, ści (więcej...)

5.17 PLN
4.96 PLN
PODGLĄD

Gosia Woreczki Z Suwakiem 12szt

WORECZKI Z SUWAKIEM MIX 12SZT 8546 GOSIA Woreczki z suwakiem doskonale nadają się do przechowywania i mrożenia żywności, pakowania kanapek, przechowywania drobiazgów (guziki, puzzle, biżuterię, leki, kosmetyki itp.) Świetnie sprawdzają się również podczas podróży samolotem, samochodem. Woreczki z suwakiem mają wiele zalet - można je wygodnie otworzyć i zamknąć - wykonane są z mocnej foliii, dzięki (więcej...)

7.39 PLN
7.09 PLN
PODGLĄD

Gosia Wkład Mikrofibra Żółta

Chcesz mieć czyste podłogi bez smug, ale nie masz ochoty szorować podłogi na kolanach? Kup mop Gosia żółta mikrofibra z gąbką szorującą i przekonaj się, że to możliwe. Mop żółta mikrofibra składa się z dwóch elementów spódniczki z mikrofibry oraz gąbki szorującej. Mikrofibra to materiał, który dosłownie przyciąga brud. Z jej pomocą można skutecznie usunąć typowe zabrudzenia, takie jak kurz, sierś (więcej...)

16.38 PLN
15.72 PLN
PODGLĄD

Gosia Woreczki z Suwakiem 16szt. 1500 ml

WORECZKI Z SUWAKIEM 1,5L 20SZT 4994 GOSIA REWELACYJNE ZIPPERY to nowoczesne woreczki z wygodnym suwakiem do wielokrotnego zamykania i otwierania, umożliwiającym swobodne wyjmowanie i wkładanie zawartości według potrzeb. Suwak pozwala również na szczelne zamknięcie woreczka, dzięki czemu przechowywana w lodówce żywność, zachowuje swoją świeżość, nie przejmuje zapachów innych produktów oraz co najwa (więcej...)

9.73 PLN
PODGLĄD

Gosia Wkład Mop obrotowy płaski Żółta Mikrofibra zapas 1szt.

WKŁAD DO MOPA OBROTOWEGO Z MIKROFIBRY 5671 GOSIA Zapas do mopa obrotowego GOSIA. Niezawodna żółta mikrofibra - nie zostawia smug, jest chłonna i nie wymaga użycia detergentów. Wszechstronny - nadaje się do wszystkich powierzchni (płytki, panele, parkiet). 100% mikrofibry. Wkład można prać w pralce w temp. 60*C. Wymiary dł. 35cm x szer. 14,5cm

25.99 PLN
24.95 PLN
PODGLĄD

Gosia Woreczki z suwakiem 10 szt. 3l.

WORECZKI Z SUWAKIEM 3L 15SZT 4995 GOSIA Woreczki z suwakiem marki Gosia wykonane są z mocnej folii, dzięki czemu można ich wielokrotnie używać. Zajmują mniej miejsca w domu niż pojemniki do przechowywania żywności. Są bardzo szczelne, dzięki czemu można przewieźć czy zamrozić w nich zupę, a przechowywane w nich produkty jak przyprawy, kawa czy herbata, zachowują swój aromat. Specjalne pole na wore (więcej...)

7.39 PLN
7.09 PLN
PODGLĄD

Gosia Worki Do Segregacji Brązowe 15szt 7118 Z Taśmą Na Odpady Organiczne 35 l

WORKI DO SEGR.35L BRĄZOWE 15SZT Z TAŚMĄ NA ODPADY ORGANICZNE 7118 GOSIA Bardzo wytrzymałe worki mają wszechstronne zastosowanie. Worki posiadają taśmę, która ułatwia związanie worka. Worki w brązowym kolorze specjalnie stworzone do segregowania odpadów organicznych. Mogą być wykorzystywane również do przechowywania odzieży, pakowania przedmiotów w trakcie remontu, porządków w ogrodzie. Pojemność 3 (więcej...)

14.11 PLN
PODGLĄD

Gosia Ścierka z Mikrofibry Do Szyb I Luster

Syntetyczne włókna doskonale polerują szklane powierzchnie take jak szyby, lustra, kabiny prysznicowe, kieliszki oraz okulary. Ścierka doskonale czyści na sucho , jak i na mokro, bez konieczności używania detergentów.

11.84 PLN
PODGLĄD