Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Heimish Artless Glow Base SPF50+/PA+++ Rozświetlająca baza pod makijaż
Rozświetlająca baza nawilżająca z SPF – pielęgnacja i blask w jednym!
Zapomnij o wielu krokach pielęgnacji! Ten lekki, kremowy produkt 3w1 łączy w sobie krem nawilżający, bazę pod makijaż i filtr przeciwsłoneczny, jednocześnie nadając skórze subtelny, złocisto-perłowy blask.
Dlaczego ją pokochasz?
• Naturalny efekt glow – wielofunkcyjna formuła zapewnia lekkie, promienne i zdrowo wyglądające wykończenie.
• Idealna baza dla matowej skóry – wygładza drobne linie i niweluje szarość cery, delikatnie odbijając światło.
• Bez białego filmu i drobinek – uniwersalny odcień dopasowuje się do każdego typu skóry, od jasnej po ciemną.
• Bezpieczna formuła – wzbogacona o ekstrakt z mięty pieprzowej i nasion dzikiej róży, koi i pielęgnuje skórę, nie powodując podrażnień.
Idealny wybór dla każdego, kto pragnie promiennej, zdrowo wyglądającej skóry bez zbędnych kroków w pielęgnacji!
Stosuj samodzielnie lub jako bazę pod makijaż. Nałóż odpowiednią ilość na twarz, równomiernie rozprowadzając. Na koniec delikatnie wklep, aby produkt dobrze się wchłonął i zapewnił najlepszy efekt.