Heitmann

Niemiecka marka HEITMANN, oferuje wysokiej jakości produkty do prania i pielęgnacji domowej. Artykuły te, są opracowywane i produkowane w siedzibie firmy w Warburgu w Niemczech. Tam, gdzie jest to możliwe, stosowane są receptury z naturalnych składników., ocet, kwas cytrynowy itp.
Produkty HEITMANN są synonimem promiennej czystości w domu. Delikatnie usuwają również uporczywe zabrudzenia, zapobiegają osadzaniu się kamienia na powierzchniach i urządzeniach oraz zapewniają higieniczną czystość.
W pielęgnacji pralek marka uznawana jest za specjalistę w zakresie dodatków do prania i płukania.
W dobie szalejącej pandemii na rynek weszły nowe produkty dezynfekujące, bakteriobójcze, między innymi do płukania tkanin, zabijające wirusy i grzyby w tym KORONAWIRUSY. Innowacyjne produkty zapewniają głęboką czystość włókien i pozwalają lśnić białym, kolorowym, delikatnym i funkcjonalnym tkaninom. Marka uznawana jest za oryginalną wśród barwników do tekstyliów i jest liderem na rynku niemieckim w tej dziedzinie.
W 2015 r. Simplicol otrzymał nagrodę „Marka Stulecia”.

Heitmann
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Proszku 50 g

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Proszku Odkamieniacz posiada sprawdzoną tolerancję materiałową, oraz skuteczność. Dopuszczony jest do kontaktu ze środkami spożywczymi. Przeznaczony do gruntownego odkamieniania ekspresów do kawy, automatów do kawy i ekspresów na kapsułki, czajników elektrycznych, urzadzeń do podgrzewania wody, urządzeń do gotowania jajek, czajników itp. Regularnie odkamieniając (więcej...)

4.43 PLN
4.25 PLN
PODGLĄD

Heitmann Pure Soda Czyszcząca w proszku 500 g

Soda czyszcząca Heitmann to wielofunkcyjny produkt dla domu i ogrodu. Soda oczyszczona wykorzystywana od wieków jako wielofunkcyjny środek czyszczący w całym gospodarstwie domowym jest niezawodnym i sprawdzonym naturalnym środkiem czystości. Produkt czyszczący odpowiedni do artykułów spożywczych. Soda usuwa nieprzyjemne zapachy, tłuszcz, brud, plamy oraz gwarantuje higieniczną czystość. Dodaj (więcej...)

10.30 PLN
PODGLĄD

Heitmann Wasche Weiss Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku 50 ml

Heitmann Wasche Weiss Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku Wybielacz WÄSCHE WEISS: - przywraca tkaninom olśniewającą biel, - usuwa zszarzenia, - likwiduje zażółcenia. Produkt w szybki sposób usuwa nawet zszarzenia z białej bielizny. Posiada moc wybielania we wszystkich temperaturach i doskonale sprawdza się do wszystkich tkanin, również do tkanin delikatnych. Wybielacz nie zawiera chloru, fosforan (więcej...)

6.38 PLN
PODGLĄD

Heitmann POWER Odbarwiacz Do Tkanin Białych 250 g

Odbarwiacz do tkanin Heitmann w proszku doskonale usuwa przebarwienia z białych i delikatnych tkanin. Przywraca zszarzałym tkaninom olśniewającą biel, usuwając wszelkie przebarwienia i poszarzenia z ubrań. Może być stosowany we wszystkich temperaturach zarówno do prania automatycznego, jak i ręcznego. Odbarwiacz działa natychmiastowo, przywracając olśniewającą intensywność koloru oraz usuwa wszelk (więcej...)

14.71 PLN
PODGLĄD

Heitmann Gallseife Odplamiające Mydło Galasowe 100 g

Heitmann Gallseife Odplamiające Mydło Galasowe Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania. Ważna jest nie tylko siła odplamiania, ale również bezpieczeństwo wrażliwych włókien, oraz ochrona kolorów. Mydła galasowe są przeznaczone do wstępnego odplamiania przed praniem właściwym. Naturalna moc BIO-enzymów doskonale radzi sobie z plamami zarówno na zwykłych jak i na delikatnych tkaninach jak (więcej...)

6.07 PLN
5.83 PLN
PODGLĄD

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek 250 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek Środek do czyszczenia gwarantuje higieniczną czystość. Chroni pralkę, oraz przedłuża jej żywotność. Usuwa osad kamienia, który powoduje zakłócenia w pracy pralki, jej przedwczesne zużycie i większy pobór energii elektrycznej. Likwiduje pozostałości środka piorącego i zanieczyszczenia będące źródłem przykrego zapachu. Po zastosowaniu pralka jest h (więcej...)

12.80 PLN
PODGLĄD

Heitmann Anti-Kalk Power Odkamieniacz Do Łazienki i Kuchni W Sprayu 500 ml

Heitmann Anti-Kalk Power Odkamieniacz Do Łazienki i Kuchni W Sprayu Produkt gwarantuje wyjątkową czystość w łazience, oraz kuchni. Skutecznie usuwa ślady i osady z kamienia, jak również mydło i tłuszcz. Dzięki nowej formule Anti-Kalk Plus odkamieniacz pozostawia idealnie czyste i błyszczące powierzchnie. Preparat polecany do czyszczenia chromu, stali szlachetnej, zlewozmywaków, ścianek prysznicowy (więcej...)

18.46 PLN
PODGLĄD

Heitmann Wybielacz w proszku firany i zasłony 50 g

Heitmann Saszetki do prania firan Gardinen 1 szt Marka Heitmann to doskonały producent chemii niemieckiej. Produkt doskonale wypierze firany pozostawiając je śnieżnobiało. Co więcej, saszetki do prania firan są niezwykle łatwe w użyciu, a przede wszystkim skuteczne. Specjalna formuła z aktywnym tlenem sprawia, że Twoje firany zyskają nowego wyglądu. Pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń, a także zżó (więcej...)

6.06 PLN
PODGLĄD

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Płynie 250 ml

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Płynie Odkamieniacz zawiera naturalne substancje aktywne. Dopuszczony jest do kontaktu ze środkami spożywczymi. Przeznaczony do gruntownego i bezpiecznego odkamieniania ekspresów do kawy, automatów do kawy, automatów na kapsułki, czajników elektrycznych, urządzeń do podgrzewania wody, urządzeń do gotowania jajek, czajników itp. Środek nie jest przeznaczony do ema (więcej...)

13.02 PLN
PODGLĄD