Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Odkamieniacz Do Łazienki i Kuchni W Sprayu

Heitmann Anti-Kalk Power Odkamieniacz Do Łazienki i Kuchni W Sprayu 500 ml

Heitmann Anti-Kalk Power Odkamieniacz Do Łazienki i Kuchni W Sprayu Produkt gwarantuje wyjątkową czystość w łazience, oraz kuchni. Skutecznie usuwa ślady i osady z kamienia, jak również mydło i tłuszcz. Dzięki nowej formule Anti-Kalk Plus odkamieniacz pozostawia idealnie czyste i błyszczące powierzchnie. Preparat polecany do czyszczenia chromu, stali szlachetnej, zlewozmywaków, ścianek prysznicowy (więcej...)

22.80 PLN
Podgląd
Odkamieniacz W Płynie

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Płynie 250 ml

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Płynie Odkamieniacz zawiera naturalne substancje aktywne. Dopuszczony jest do kontaktu ze środkami spożywczymi. Przeznaczony do gruntownego i bezpiecznego odkamieniania ekspresów do kawy, automatów do kawy, automatów na kapsułki, czajników elektrycznych, urządzeń do podgrzewania wody, urządzeń do gotowania jajek, czajników itp. Środek nie jest przeznaczony do ema (więcej...)

9.65 PLN
Podgląd
Odkamieniacz W Proszku

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Proszku 50 g

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Proszku Odkamieniacz posiada sprawdzoną tolerancję materiałową, oraz skuteczność. Dopuszczony jest do kontaktu ze środkami spożywczymi. Przeznaczony do gruntownego odkamieniania ekspresów do kawy, automatów do kawy i ekspresów na kapsułki, czajników elektrycznych, urzadzeń do podgrzewania wody, urządzeń do gotowania jajek, czajników itp. Regularnie odkamieniając (więcej...)

4.05 PLN
Podgląd
Odbarwiacz Do Tkanin Kolorowych

Heitmann Buntwasche Entfarber Odbarwiacz Do Tkanin Kolorowych 150 ml

Heitmann Buntwasche Entfarber Odbarwiacz Do Tkanin Kolorowych Przebarwienia na tkaninach kolorowych należy usuwać delikatnie, aby zachować pierwotne kolory. Zwykłe odbarwiacze niestety niszczą barwniki i nadają się tylko do tkanin białych, ponieważ naruszają oryginalne kolory tkanin kolorowych. Odbarwiacz do tkanin kolorowych działa efektywnie i delikatnie dzięki nowatorskiej metodzie. Cząsteczki (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
CHUSTECZKI PRZYWRACAJĄCE CZERŃ 8szt

Heitmann CHUSTECZKI PRZYWRACAJĄCE CZERŃ 8szt

Zauważyłaś/eś że Twoje czarne ubrania straciły swój kolor? Szkoda Ci pożegnać się ze swoimi ulubionymi rzeczami? Nie musisz, ich wyrzucać do kosza! Zastosuj chusteczki przywracające czerń firmy Heitmann. Znajdująca się w chusteczce farba do tekstyliów zachowuje ale i jednocześnie odnawia kolor czarnych, tkanin podczas prania. ŁATWE W UŻYCIU Żadnego odmierzania i dozowania. Jedną chusteczkę, należ (więcej...)

22.10 PLN
Podgląd
Chusteczki Wyłapujące Kolor i Brud

Heitmann Chusteczki Wyłapujące Kolor i Brud

Heitmann Chusteczki Wyłapujące Kolor i Brud Wyjątkowe chusteczki zapobiegają przechodzeniu kolorów między pranymi rzeczami. Dodatkowo wyłapują uwolnione cząsteczki brudu. Podczas każdego prania w wodzie oprócz cząsteczek zanieczyszczeń zbierają się także sprane barwniki, które farbują inne tkaniny. Chusteczki wyłapujące kolor i brud wyłapują barwniki i cząsteczki zanieczyszczeń z wody i zapobiegaj (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Chusteczki Wyłapujące Kolor i Brud

Heitmann Chusteczki Wyłapujące Kolor i Brud

Heitmann Chusteczki Wyłapujące Kolor i Brud Chusteczki zapobiegają przechodzeniu kolorów między pranymi rzeczami oraz wyłapują uwolnione cząsteczki brudu. Podczas każdego prania w wodzie oprócz cząsteczek zanieczyszczeń zbierają się także sprane barwniki, które mogą zafarbować inne tkaniny. Chusteczki wyłapujące kolor i brud skutecznie wyłapują barwniki i cząsteczki zanieczyszczeń z wody i zapobie (więcej...)

20.70 PLN
Podgląd
Wybielacz Do Bielizny W Proszku

Heitmann Dessous Weiss Wybielacz Do Bielizny W Proszku 200 g

Wybielacz zapewnia olśniewającą biel tkaninom syntetycznym i naturalnym. Nowoczesne tkaniny syntetyczne szarzeją nawet podczas regularnego prania. Wyjątkowy wybielacz do bielizny Dessous Weiss usuwa zszarzenia i zażółcenia ze wszystkich włókien syntetycznych i jak naturalnych. Preparat jest bezpieczny nawet dla najdelikatniejszych tkanin. Ponadto skutecznie wybiela nawet w letniej wodzie i sprawia (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Soda Oczyszczona W Płynie

Heitmann Flussige Soda Soda Oczyszczona W Płynie 1000 ml

Heitmann Flussige Soda Soda Oczyszczona W Płynie Soda w płynie idealna do użytku w domu i ogrodzie. Szybko i skutecznie usuwa tłuszcz, brud i plamy, zapewniając higienę w gospodarstwie domowym. Dozowanie: 2 nakrętki płynu (66 ml) na 3 l wody. W zależności od zastosowania użyć zimnej, lub ciepłej wody. Na silne zabrudzenia stosować w postaci nierozcieńczonej.

11.99 PLN
Podgląd
Wybielacz Do Firan i Zasłon

Heitmann Frisch & Weiss Wybielacz Do Firan i Zasłon 250 g

Heitmann Frisch & Weiss Wybielacz Do Firan i Zasłon Zapachowa sól usuwa zabrudzenia, szare zacieki, oraz zażółcenia. Sprawia, że tkaniny przenika wyjątkowo świeży zapach. Produkt ten sprawia, że uniwersalny środek piorący zmienia się w skuteczny środek do prania firan. Zawiera formułę aktywnego tlenu, która usuwa zabrudzenia charakterystyczne dla firan, które są następnie wypłukiwane z ługiem pior (więcej...)

11.87 PLN
Podgląd
Odplamiacz Galasowy Ze Szczoteczką

Heitmann Gallseife Fleck-Burste Odplamiacz Galasowy Ze Szczoteczką 250 ml

Heitmann Gallseife Fleck-Burste Odplamiacz Galasowy Ze Szczoteczką Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania. Ważna jest nie tylko siła odplamiania, ale również bezpieczeństwo wrażliwych włókien, oraz ochrona kolorów. Mydła galasowe są przeznaczone do wstępnego odplamiania przed praniem właściwym. Naturalna moc BIO-enzymów doskonale radzi sobie z plamami zarówno na zwykłych jak i na delik (więcej...)

11.69 PLN
Podgląd
Odplamiacz Galasowy W Sprayu

Heitmann Gallseife Flecken Odplamiacz Galasowy W Sprayu 250 ml

Heitmann Gallseife Flecken Odplamiacz Galasowy W Sprayu Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania. Ważna jest nie tylko siła odplamiania, ale również bezpieczeństwo wrażliwych włókien, oraz ochrona kolorów. Produkty galasowe przeznaczone są do wstępnego odplamiania przed praniem właściwym. Naturalna moc BIO-enzymów doskonale radzi sobie z plamami zarówno na zwykłych jak i na delikatnych t (więcej...)

13.10 PLN
Podgląd
Odplamiające Mydło Galasowe

Heitmann Gallseife Odplamiające Mydło Galasowe 100 g

Heitmann Gallseife Odplamiające Mydło Galasowe Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania. Ważna jest nie tylko siła odplamiania, ale również bezpieczeństwo wrażliwych włókien, oraz ochrona kolorów. Mydła galasowe są przeznaczone do wstępnego odplamiania przed praniem właściwym. Naturalna moc BIO-enzymów doskonale radzi sobie z plamami zarówno na zwykłych jak i na delikatnych tkaninach jak (więcej...)

4.59 PLN
Podgląd
ODKAMIENIACZ W PROSZKU DO PRALEK I ZMYWAREK
Nowość

Heitmann ODKAMIENIACZ W PROSZKU DO PRALEK I ZMYWAREK 175 g

Zawiera formułę higienicznej czystości. Przeznaczony do stosowania we wszystkich pralkach automatycznych oraz zmywarkach do naczyń, bez względu na model i markę. Działa już w czasie jednego cyklu prania lub zmywania. Zalecany do stosowania co 3-6 miesięcy dla zachowania higieny i bezpieczeństwa użytkowania sprzętów. Sposób użycia: W ZMYWARCE: Otworzyć opakowanie środka Heitmann odkamieniacz i wsyp (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Odplamiacz Galasowy W Kulce

Heitmann Odplamiacz Galasowy W Kulce 75 ml

Heitmann Odplamiacz Galasowy W Kulce Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania. Ważna jest nie tylko siła odplamiania, ale również bezpieczeństwo wrażliwych włókien, oraz ochrona kolorów. Mydła galasowe są przeznaczone do wstępnego odplamiania przed praniem właściwym. Naturalna moc BIO-enzymów doskonale radzi sobie z plamami zarówno na zwykłych jak i na delikatnych tkaninach jak wełna i j (więcej...)

10.57 PLN
Podgląd
Odplamiacz W Proszku Do Białych Tkanin

Heitmann Oxi - Power Odplamiacz W Proszku Do Białych Tkanin 750 g

Heitmann Oxi - Power Odplamiacz W Proszku Do Białych Tkanin Oxi - Power to silny odplamiacz i wybielacz w jednym. Przywraca i utrzymuje na długo olśniewającą biel. Produkt przeznaczony do białych tkanin takich jak: koszule, T-shirty, bielizna, skarpety, obrusy itp. Zachowuje biel tkanin przy każdym praniu, oraz powoduje, że poszarzałe pranie staje się znowu śnieżnobiałe. OXI Power Biel łączy w sob (więcej...)

17.17 PLN
Podgląd
Odplamiacz W Proszku

Heitmann Oxi Wash Power Odplamiacz W Proszku 50 g

Heitmann Oxi Wash Power Odplamiacz W Proszku Oxi Wash Power posiada formułę substancji aktywnych, dzięki czemu działa na niemal wszystkie rodzaje plam. Z łatwością usuwa nawet uporczywe plamy z tłuszczu. Odplamiacz zwiększa siłę piorącą, usuwając lekkie przebarwienia. Aktywnie chroni kolory, zapobiegając blaknięciu oryginalnych kolorów. Chroni przed zafarbowaniem. Zapobiega przyjmowaniu przez biel (więcej...)

4.30 PLN
Podgląd
Odplamiacz Do Tkanin W Proszku

Heitmann Oxi Wash Sport Odplamiacz Do Tkanin W Proszku 50 g

Heitmann Oxi Wash Sport Odplamiacz Do Tkanin W Proszku Odplamiacz zapewnia idealną świeżość i czystość, usuwa plamy, oraz przykre zapachy. Posiada działanie dezodorujące. Oxi Wash Sport powstał z myślą o odzieży sportowej. Formuła Deo-Enzym gruntownie usuwa przykre zapachy, oraz zanieczyszczenia przyczyniające się do ich powstawania. Produkt wzmacnia działanie środka piorącego, usuwa nieprzyjemny (więcej...)

4.30 PLN
Podgląd
Odbarwiacz W Proszku Extra Mocny

Heitmann Power Odbarwiacz W Proszku Extra Mocny 250 g

Heitmann Power Odbarwiacz W Proszku Extra Mocny Odbarwiacz Power doskonale usuwa przebarwienia ze wszystkich tkanin białych i kolorowych o trwałych kolorach. Sprawdza się również do tkanin delikatnych, takich jak wełna i jedwab. Przywraca zszarzałym tkaninom olśniewającą biel. Przed użyciem środka należy sprawdzić trwałość kolorów prania kolorowego. Rozpuścić 1/2 łyżeczki proszku w szklance gorące (więcej...)

8.55 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia i Konserwacji Zmywarek

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Konserwacji Zmywarek 250 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Konserwacji Zmywarek Super silny preparat przeznaczony do czyszczenia zmywarki. Skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy. Przeciwdziała związkom wapna, tłuszczu i brudu. Gwarantuje higienę, czystość w zmywarce. Działa na bazie kwasu cytrynowego. Posiada powierzchniowo czynne środki, które pomagają usunąć oporne zabrudzenia. Poprawia efektywność zmywania i znacząco (więcej...)

9.79 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek 250 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek Środek do czyszczenia gwarantuje higieniczną czystość. Chroni pralkę, oraz przedłuża jej żywotność. Usuwa osad kamienia, który powoduje zakłócenia w pracy pralki, jej przedwczesne zużycie i większy pobór energii elektrycznej. Likwiduje pozostałości środka piorącego i zanieczyszczenia będące źródłem przykrego zapachu. Po zastosowaniu pralka jest h (więcej...)

9.90 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia Piekarnika i Grilla

Heitmann Środek Do Czyszczenia Piekarnika i Grilla 500 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia Piekarnika i Grilla Doskonały środek do czyszczenia piekarnika i grilla. Aktywna piana skutecznie działa na gorąco i na zimno. Gwarantuje usunięcie przypaleń. Natychmiastowo rozpuszcza przypalone ślady po smażeniu, pieczeniu, grillowaniu, czy gotowaniu. Czyści dokładnie zimne lub rozgrzane piece, grille, blachy do pieczenia, płyty kuchenek, garnki i patelnie. Piana o (więcej...)

15.57 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia Płyt Ceramicznych i Stali Nierdzewnej

Heitmann Środek Do Czyszczenia Płyt Ceramicznych i Stali Nierdzewnej 250 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia Płyt Ceramicznych i Stali Nierdzewnej Produkt atestowany przez firmę SCHOTT, zalecany do płyt ceramicznych CERAN®. Doskonale sprawdza się również do płyt indukcyjnych. Delikatnie i dokładnie czyści zabrudzone płyty ceramiczne kuchenek elektrycznych, jak i pojemniki szklane (brytfanny, formy ceramiczne itp.), gwarantując ich długotrwałe użytkowanie. Ponadto skutecznie (więcej...)

10.35 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia Szyb Kominkowych

Heitmann Środek Do Czyszczenia Szyb Kominkowych 500 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia Szyb Kominkowych Środek posiada aktywną pianę, przeznaczony jest do czyszczenia szyb kominkowych. Bardzo dokładnie czyści i usuwa uporczywe zabrudzenia. Produkt przetestowany na różnych powierzchniach. Aktywna piana o silnym działaniu czyści szyby kominków i pieców.

18.57 PLN
Podgląd
Środek Do Prania Tekstyliów Z Wypełnieniem Puchowym

Heitmann Środek Do Prania Tekstyliów Z Wypełnieniem Puchowym 250 ml

Heitmann Środek Do Prania Tekstyliów Z Wypełnieniem Puchowym Płyn przeznaczony do prania odzieży termoaktywnej, oraz śpiworów z wypełnieniem z puchu lub pierza. Po zastosowaniu puch i pierze stają się znowu miękkie, puszyste i termoaktywne. Produkt w swoim składzie zawiera lanolinę, która odnawia naturalną powłokę ochroną puchu i pierza przy każdym praniu. Materiał i wypełnienie zyskują czystość i (więcej...)

19.47 PLN
Podgląd
Środek Piorący Do Odzieży Outdoorowej i Sportowej

Heitmann Środek Piorący Do Odzieży Outdoorowej i Sportowej 250 ml

Heitmann Środek Piorący Do Odzieży Outdoorowej i Sportowej Płyn przeznaczony do fachowego czyszczenia, oraz pielęgnacji wodoodpornej i termoaktywnej odzieży sportowej i rekreacyjnej. Zachowuje funkcjonalność i właściwości tkanin membranowych, takich jak Sympatex® i Gore-Tex® jak i odzieży sportowej. Po zastosowaniu kolory zachowują swoją intensywność. Produkt przeznaczony do prania w temperaturze (więcej...)

18.80 PLN
Podgląd
Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku

Heitmann Wasche Weiss Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku 50 ml

Heitmann Wasche Weiss Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku Wybielacz WÄSCHE WEISS: - przywraca tkaninom olśniewającą biel, - usuwa zszarzenia, - likwiduje zażółcenia. Produkt w szybki sposób usuwa nawet zszarzenia z białej bielizny. Posiada moc wybielania we wszystkich temperaturach i doskonale sprawdza się do wszystkich tkanin, również do tkanin delikatnych. Wybielacz nie zawiera chloru, fosforan (więcej...)

4.30 PLN