Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Chusteczka Samoopalająca Do Twarzy i Ciała

Kolastyna Chusteczka Samoopalająca Do Twarzy i Ciała 6 g

Kolastyna Chusteczka Samoopalająca Do Twarzy i Ciała Z Chusteczką samoopalającą będziesz o krok bliżej lata. Uzyskasz efekt równomiernej, długotrwałej i naturalnej opalenizny. Preparat łatwo się aplikuje, oraz bardzo szybko wchłania. Zapobiega tworzeniu się smug i plam na skórze. Zapewnia skórze złocistą opaleniznę przez cały rok. Przed zastosowaniem chusteczki samoopalającej zalecane jest wykona (więcej...)

2.37 PLN
Podgląd
Emulsja Do Opalania SPF 50

Kolastyna Emulsja Do Opalania SPF 50 150 ml

Kolastyna Emulsja Do Opalania SPF 50 - wysoka ochrona - SPF 50 - ochrona przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry - długotrwała opalenizna - składniki aktywne: COLLASTEN COMPLEX®, witaminy A, E, F - produkt wodoodporny Emulsja stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UVA/UVB oraz poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem. Wspomaga skutecznie nawilżać skórę podczas (więcej...)

25.70 PLN
Podgląd
Balsam po opalaniu nawilżanie

Kolastyna Family Balsam po opalaniu nawilżanie 200 ml

Kolastyna, balsam po opalaniu Family: - dla dzieci i dorosłych - hipoalergiczny - nawilża skórę, łagodzi podrażnienia składniki: COLLASTEN COMPLEX®, Pantenol Zapewnij sobie i swojej rodzinie uczucie komfortu po intensywnym opalaniu dzięki tarczy ochronnej Hipoalergicznego balsamu po opalaniu Family KOLASTYNA. Dokładnie wyselekcjonowane składniki aktywne zapewniają Twojej skórze optymalny poziom na (więcej...)

11.27 PLN
Podgląd
SAMOOPALACZ W ŻELU

Kolastyna Luxury Bronze SAMOOPALACZ W ŻELU 150 ml

Wykorzystaj moc formuły LUXURY BRONZE, podkreśl swoje piękno i otul skórę ciepłymi brązami! Lekka, błyskawicznie wchłaniająca się formuła już po 1 użyciu daje potrójną gwarancję wymarzonej opalenizny. Skóra zyskuje naturalny, brązowy koloryt, bez smug, przebarwień i bez efektu przesuszenia moisturizing complex wspomaga uzyskanie efektu równomiernej i długotrwałej opalenizny tan booster przyspiesza (więcej...)

17.17 PLN
Podgląd
SUN BALSAM PO OPALANIU

Kolastyna S.O.S. SUN BALSAM PO OPALANIU 150 ml

Kolastyna, balsam po opalaniu S.O.S. łagodzi podrażnienia, regeneruje skórę składniki: COLLASTEN COMPLEX®, Pantenol, Alantoina. Zapewnij swojej skórze intensywną pielęgnację i komfort po opalaniu dzięki tarczy ochronnej Balsamu po opalaniu SOS KOLASTYNA. Dokładnie wyselekcjonowane składniki aktywne zapewniają Twojej skórze optymalny poziom nawilżenia oraz chronią ją przed podrażnieniami. Formuła j (więcej...)

11.25 PLN
Podgląd
Samoopalacz W Kremie Do Twarzy i Ciała

Kolastyna Samoopalacz W Kremie Do Twarzy i Ciała Ciemna Karnacja 75 ml

Kolastyna Samoopalacz W Kremie Do Twarzy i Ciała Ciemna Karnacja Jeśli chcesz uzyskać efekt równomiernej, długotrwałej i naturalnej opalenizny, samoopalacz Kolastyna przeznaczony jest dla Ciebie. Samoopalacz polecany osobom o ciemnej karnacji. Preparat bardzo łatwo się aplikuje, co ważne szybko się wchłania. Zapobiega tworzeniu się smug i plam na skórze. Ciesz się jedwabistą konsystencją i przyjem (więcej...)

12.00 PLN
Podgląd
Samoopalacz W Kremie Do Twarzy i Ciała

Kolastyna Samoopalacz W Kremie Do Twarzy i Ciała Jasna Karnacja 75 ml

Kolastyna Samoopalacz W Kremie Do Twarzy i Ciała Jasna Karnacja Jeśli chcesz uzyskać efekt równomiernej, długotrwałej i naturalnej opalenizny, samoopalacz Kolastyna przeznaczony jest dla Ciebie. Samoopalacz polecany osobom o jasnej karnacji. Preparat bardzo łatwo się aplikuje, co ważne szybko się wchłania. Zapobiega tworzeniu się smug i plam na skórze. Ciesz się jedwabistą konsystencją i przyjemny (więcej...)

11.75 PLN
Podgląd
Samoopalacz W Sprayu Do Twarzy i Ciała

Kolastyna Samoopalacz W Sprayu Do Twarzy i Ciała Jasna i Ciemna Karnacja 150 ml

Kolastyna Samoopalacz W Sprayu Do Twarzy i Ciała Jasna i Ciemna Karnacja Jeśli chcesz uzyskać efekt równomiernej, długotrwałej i naturalnej opalenizny, samoopalacz Kolastyna przeznaczony jest dla Ciebie. Samoopalacz w sprayu polecany osobom zarówno o jasnej jak i ciemnej karnacji. Preparat bardzo łatwo się aplikuje, co ważne szybko się wchłania. Zapobiega tworzeniu się smug i plam na skórze. Ciesz (więcej...)

14.10 PLN
Podgląd
Emulsja do opalania dla dzieci SPF30 wysoka ochrona

Kolastyna Sun Emulsja do opalania dla dzieci SPF30 wysoka ochrona 200 ml

Kolastyna Emulsja do opalania dla dzieci SPF30 wysoka ochrona Z emulsją ochronną dla dzieci KOLASTYNA Zapewnisz swojemu dziecku fotostabilną ochronę przed 4 głównymi rodzajami promieniowania (UVA, UVB, VL, IR). które przyczyniają się do poparzenia słonecznego oraz powstawania wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Wzmocnisz funkcje barierowe skóry dzięki prowitamini (więcej...)

24.80 PLN
Podgląd
EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF50

Kolastyna SUN EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF50 150 ml

Chroń delikatną skórę dziecka przy pomocy Emulsji do opalania dla dzieci Kolastyna, która stanowi tarczę ochronną przed szkodliwym promieniowaniem UV. Formuła, zawierająca zaawansowane składniki aktywne oraz Kombinację Ochronnych Filtrów UVA/UVB z wysoką zawartością filtrów mineralnych (dwutlenek tytanu), gwarantuje niezbędną ochronę skóry przed poparzeniami słonecznymi, a także przedwczesnym star (więcej...)

22.50 PLN
Podgląd
EMULSJA DO OPALANIA SPF10

Kolastyna SUN EMULSJA DO OPALANIA SPF10 200 ml

Kolastyna, emulsja do opalania SPF10/niska ochrona: - niska ochrona - SPF 10 - ochrona przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry - długotrwała opalenizna - składniki aktywne COLLASTEN COMPLEX, witaminy A, E, F Ciesz się letnim słońcem z Emulsją do opalania SPF 10 KOLASTYNA, która stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UVA/UVB oraz poparzeniem słonecznym i przedwczesnym s (więcej...)

14.14 PLN
Podgląd
emulsja do opalania SPF10 Spray

Kolastyna SUN emulsja do opalania SPF10 Spray 150 ml

Ciesz się pięknie wyglądającą opalenizną bez podrażnień i przebarwień. Zaopatrz się w ochronna emulsję do opalania od marki Kolastyna. Kosmetyk dzięki zawartości filtra SPF 10, zapewnia niezawodną ochronę skóry ciała przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Doskonale sprawdzi się przy opalaniu w łagodnym letnim słońcu. Emulsja o specjalnie opracowanej formule z doborem odpowiedn (więcej...)

14.17 PLN
Podgląd
emulsja do opalania SPF15

Kolastyna Sun emulsja do opalania SPF15 200 ml

Ciesz się letnim słońcem z Emulsją do opalania Kolastyna, która stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UV. Formuła, zawierająca zaawansowane składniki aktywne oraz kombinację ochronnych filtrów UVA/UVB, gwarantuje skuteczną ochronę skóry przed poparzeniami słonecznymi, a także przedwczesnym starzeniem. Collasten Complex – unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu oraz witaminy A, E (więcej...)

15.07 PLN
Podgląd
emulsja do opalania SPF15 Spray

Kolastyna Sun emulsja do opalania SPF15 Spray 150 ml

Kolastyna, emulsja do opalania w sprayu SPF15, średnia ochrona - średnia ochrona - SPF 15 - ochrona przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry - długotrwała opalenizna - skąłdniki aktywne COLLASTEN COMPLEX, witaminy A, E, F - produkt wodoodporny Ciesz się letnim słońcem z Emulsją do opalania w sprayu SPF 15 KOLASTYNA, która stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UVA/UVB o (więcej...)

15.15 PLN
Podgląd
emulsja do opalania SPF20

Kolastyna Sun emulsja do opalania SPF20 200 ml

Emulsja do opalania marki Kolastyna zawierająca filtr ochronny SPF 20. Zapewnia średnią ochronę przed słońcem. Preparat pomaga zapewnić skórze złocistą, wakacyjną opaleniznę. Zawiera Collasten Complex oraz witaminy A, E i F, które skutecznie nawilżają i regenerują przesuszoną słońcem skórę. Produkt wodoodporny, szybko się wchłania, idealny na wakacyjny wypoczynek.

15.45 PLN
Podgląd
emulsja do opalania SPF30

Kolastyna Sun emulsja do opalania SPF30 150 ml

Emulsja do opalania marki Kolastyna to doskonały kosmetyk stanowiący niezawodną tarczę ochronną przed promieniowaniem UVA/UVB oraz poparzeniem słonecznym podczas kąpieli słonecznych. Skutecznie nawilża skórę i chroni ją przed ponownym wysuszeniem. Dzięki tej niezwykłej emulsji, Twoja skóra będzie mogła cieszyć się zdrowo wyglądającą opalenizną. Produkt w wygodnej, małej butelce pozwala na posiadan (więcej...)

19.40 PLN
Podgląd
emulsja do opalania SPF30

Kolastyna Sun emulsja do opalania SPF30 200 ml

Kolastyna Emulsja do opalania SPF30 wysoka ochrona Z emulsją do opalania KOLASTYNA: Zapewnisz fotostabilną ochronę przed 4 głównymi rodzajami promieniowania (UVA, UVB, VL, IR). Które przyczyniają się do poparzenia słonecznego oraz powstawania wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie i fotostrzenie skóry. Obniżysz ryzyko pojawienia się przebarwień. Pobudzisz własny system obronny (więcej...)

19.40 PLN
Podgląd
emulsja do opalania SPF50

Kolastyna Sun emulsja do opalania SPF50 150 ml

Kolastyna, emulsja do opalania SPF50, wysoka ochrona - wysoka ochrona - SPF 50 - ochrona przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry - Długotrwała opalenizna - składniki aktywna COLLASTEN COMPLEX, witaminy A, E, F - produkt wodoodporny. Ciesz się letnim słońcem z Emulsją do opalania KOLASTYNA SPF 50, która stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UVA/UVB oraz poparzeniem sło (więcej...)

20.70 PLN
Podgląd
EMULSJA DO OPALANIA SPF6

Kolastyna SUN EMULSJA DO OPALANIA SPF6 200 ml

Kolastyna, emulsja do opalania SPF6/niska ochrona - niska ochrona - SPF 6 - ochrona przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry - długotrwała opalenizna - składniki aktywne COLLASTEN COMPLEX, witaminy A, E, F - produkt wodoodporny. Ciesz się letnim słońcem z Emulsją do opalania SPF 6 KOLASTYNA, która stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UVA/UVB oraz poparzeniem słoneczny (więcej...)

12.55 PLN
Podgląd
Family emulsja do opalania SPF30

Kolastyna Sun Family emulsja do opalania SPF30 250 ml

Preparat do opalania marki Kolastyna. Zawiera filtry ochronne UVA i UVB, oraz filtr przeciwsłoneczny SPF 30. Skutecznie chroni przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych. Pomaga uzyskać stopniowy i zdrowy efekt opalenizny bez poparzeń. Produkt wodoodporny, idealnie sprawdzi się podczas kąpieli wodnych i słonecznych. Rodzinne opakowanie o pojemności 250 ml. Niezbędny produkt na wakacyjny, r (więcej...)

22.60 PLN
Podgląd
KREM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF30

Kolastyna SUN KREM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF30 75 ml

Baby Krem ochronny na słońce dla dzieci i niemowląt, SPF30 - wysoka ochrona - SPF 30 - ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV i poparzeniem słonecznym - dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca - skuteczne nawilżenie skóry - składniki aktywne COLLASTEN COMPLEX, witaminy A, E, F - formuła hipoalergiczna. Chroń delikatną skórę dziecka i skutecznie ją nawilżaj podczas ekspozycji słonecznej przy pomo (więcej...)

11.45 PLN
Podgląd
KREM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF50

Kolastyna SUN KREM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF50 75 ml

Zapewnij niezawodną ochronę skórze dziecka i intensywnie ją nawilżaj podczas kąpieli słonecznych, używając ochronnego kremu Kolastyna SPF50. Kosmetyk zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieni słoneczych- poparzeniami i wszelkimi podrażnieniami. Ponadto odpowiednio pielęgnuje delikatną skórę ciała, zapewniając jej zdrowy, zadbany wygląd, utrzymujący się przez długi czas. jego hipoalerg (więcej...)

14.55 PLN
Podgląd
KREM DO OPALANIA DO TWARZY SPF30

Kolastyna SUN KREM DO OPALANIA DO TWARZY SPF30 50 ml

Chroń delikatną skórę twarzy za pomocą Ochronnego kremu do twarzy Kolastyna, która stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UV. Formuła, zawierająca zaawansowane składniki aktywne oraz kombinację ochronnych filtrów UVA/UVB, gwarantuje niezbędną ochronę skóry przed poparzeniami słonecznymi, a także przedwczesnym starzeniem. Collasten Complex, unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu (więcej...)

13.27 PLN
Podgląd
KREM DO OPALANIA DO TWARZY SPF50

Kolastyna SUN KREM DO OPALANIA DO TWARZY SPF50 50 ml

Przed Tobą ochronny krem do twarzy Kolastyna SPF50. To kosmetyk, który zapewnia niezawodna ochronę skóry twarzy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zabezpiecza przed poparzeniami i wszelkimi podrażnieniami. Ponadto zapewnia odpowiednią pielęgnację, która w rezultacie przynosi skórze zdrowy, zadbany wygląd na długi czas. Kosmetyk dzięki zaawansowanym składnikom aktywnym, zapewnia skór (więcej...)

15.29 PLN
Podgląd
olejek do opalania spf10

Kolastyna Sun olejek do opalania spf10 150 ml

Kolastyna, olejek do opalania w sprayu SPF10/niska ochrona: - niska ochrona - SPF 10 - długotrwała opalenizna i nawilżenie - ochrona przed promieniowaniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry - składniki: aktywne kompleks witaminowy, olej ze złocistej palmy - produkt wodoodporny Ciesz się ochroną oraz długotrwałą opalenizną z Olejkiem do opalania SPF 10 KOLASTYNA, zawierającym specjalnie do (więcej...)

14.17 PLN
Podgląd
olejek do opalania spf15

Kolastyna Sun olejek do opalania spf15 150 ml

Nawilżający olejek do opalania marki Kolastyna. Wygoda aplikacji w formie sprayu. Preparat przyspiesza proces opalania, pomaga nadać skórze złocistą opaleniznę. Jednocześnie chroni skórę przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych, dzięki zawartości filtru SPF 15. Zawiera nawilżający i regenerujący olej ze złocistej palmy oraz kompleks witaminowy. Olejek jest wodoodporny.

16.35 PLN
Podgląd
olejek do opalania spf20

Kolastyna Sun olejek do opalania spf20 150 ml

Nawilżający olejek do opalania z filtrem przeciwsłonecznym SPF 20. Zapewnia średnią ochronę, skutecznie przeciwdziała szkodliwemu działaniu promieni przeciwsłonecznych. Jednocześnie preparat przyspiesza proces opalania, nadając skórze promienny i złocisty efekt opalenizny bez niepożądanych poparzeń słonecznych. Zawiera regenerujący olej ze złociste palmy oraz kompleks witaminowy, które przynoszą u (więcej...)

17.25 PLN
Podgląd
olejek do opalania spf30

Kolastyna Sun olejek do opalania spf30 150 ml

Ciesz się długotrwała opalenizną, zapewniając jednocześnie odpowiednią pielęgnację skóry. Przedstawiamy Tobie olejek Kolastyna SPF30. To rewelacyjny kosmetyk, który dzięki zawartości cennych składników, zapewnia skórze ciała niezawodną ochronę. Produkt głęboko nawilża ciało, zapobiegając nadmiernemu przesuszaniu. Ponadto zawiera on filtr ochronny SPF30, który zabezpiecza przed poparzeniami słonecz (więcej...)

18.17 PLN
Podgląd
olejek do opalania spf6

Kolastyna Sun olejek do opalania spf6 150 ml

Kolastyna, olejek do opalania w sprayu SPF6/niska ochrona - niska ochrona - SPF 6 - ochrona przed promieniowaniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry - długotrwała opalenizna i nawilżenie - składniki aktywne kompleks witaminowy, olej ze złocistej palmy - produkt wodoodporny Ciesz się ochroną oraz długotrwałą opalenizną z Olejkiem do opalania SPF 6 KOLASTYNA, zawierającym specjalnie dobrane (więcej...)

13.19 PLN
Podgląd
Przyspieszacz opalania

Kolastyna SUN Przyspieszacz opalania 150 ml

Przyspieszacz opalania do twarzy i ciała Z przyspieszaczem opalania KOLASTYNA: skrócisz proces powstawanie opalenizny, stymulując wytwarzanie melaniny pobudzisz własny system obronny skóry dzięki karotenoidom - naturalnym i silnym antyoksydantom utrzymasz nawilżenie skóry Aby chronić skórę przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego, po wchłonięciu przyspieszacza posmaruj ją ochronną em (więcej...)

12.45 PLN
Podgląd
TURBO PRZYSPIESZACZ OPALANIA

Kolastyna SUN TURBO PRZYSPIESZACZ OPALANIA 150 ml

Turbo przyspieszacz opalania do twarzy i ciała Z turbo przyspieszaczem opalania KOLASTYNA: skrócisz proces powstawanie opalenizny, stymulując wytwarzanie melaniny pobudzisz własny system obronny skóry dzięki karotenoidom - naturalnym i silnym antyoksydantom utrzymasz nawilżenie skóry Aby chronić skórę przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego, po wchłonięciu przyspieszacza posmaruj ją (więcej...)

13.85 PLN