Kolastyna

Kolastyna to świat, w którym nowoczesne i technologicznie zaawansowane składniki aktywne współgrają z aksamitnymi konsystencjami oraz zachwycającymi kompozycjami zapachowymi.

Troszcz się o swoją skórę zaawansowanymi formułami, które opierają się na doświadczeniu klinicznym oraz głębokiej wiedzy na temat potrzeb i prawidłowego funkcjonowania skóry, i osiągnij najlepsze rezultaty dostosowane do Twojego wieku i typu skóry.

Odkryj szeroką gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała oraz do opalania, chroniących skórę i pozwalających czerpać radość z każdego dnia!

Kolastyna jest marką nowoczesną, optymistyczną, dynamiczną i godną zaufania. Pomaga sprostać wymagającym warunkom otoczenia, dbając o utrzymanie i podkreślenie Twojego piękna.

Marka jest dedykowana wszystkim kobietom, takim jak Ty, które szukają produktów oferujących szczere i rzetelne wsparcie w codziennym życiu, produktów pozwalających na bycie aktywnymi, kiedy tylko chcą.

Słońce, niskie temperatury, wiatr, zanieczyszczenia, stres… Warunki środowiskowe i tryb życia osłabiają kondycję skóry, przyczyniając się do jej odwodnienia, utraty elastyczności, zdrowego kolorytu oraz przyspieszenia procesów starzenia. Potrzebujesz produktów kosmetycznych, które pielęgnują i chronią Twoją skórę, abyś mogła wyglądać i czuć się dobrze.

Kolastyna to marka kosmetyczna o długoletniej tradycji na polskim rynku, chroniąca skórę od ponad 30 lat.

Producent oferuje szeroki wybór produktów, które chronią skórę, dodają energii i pobudzają jej aktywność. Nowoczesna gama preparatów opiera się na doświadczeniu klinicznym, głębokiej wiedzy na temat potrzeb i prawidłowego funkcjonowania skóry oraz najnowszych odkryciach kosmetologii. Zawiera substancje aktywne, które pomagają osiągnąć oczekiwany wygląd i kondycję skóry.

Kolastyna
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Kolastyna Opalanie Krem ochronny na słońce dla dzieci i niemowląt SPF 50 75 ml

Balsamy i kremy ochronne dla dzieci i niemowląt KOLASTYNA zostały opracowane w trosce o ich delikatną skórę. Formuły oferują skuteczną i fotostabilną ochronę przed 4 rodzajami promieniowania (UVA, UVB, światło widzialne, promieniowanie podczerwone), podczas gdy beta-glukan + prowitamina D wzmacniają funkcje barierowe skóry oraz ograniczają powstawanie stanów zapalnych i zaczerwienienia skóry. Stwo (więcej...)

16.51 PLN
15.85 PLN
PODGLĄD

Kolastyna SUN KREM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF30 75 ml

Baby Krem ochronny na słońce dla dzieci i niemowląt, SPF30 - wysoka ochrona - SPF 30 - ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV i poparzeniem słonecznym - dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca - skuteczne nawilżenie skóry - składniki aktywne COLLASTEN COMPLEX, witaminy A, E, F - formuła hipoalergiczna. Chroń delikatną skórę dziecka i skutecznie ją nawilżaj podczas ekspozycji słonecznej przy pomo (więcej...)

13.52 PLN
12.98 PLN
PODGLĄD

Kolastyna Luxury Bronze Balsam do ciała brązujący do jasnej karnacji 200 ml

4 X GWARANCJA WYMARZONEJ OPALENIZNY NATURALNY BRĄZOWY KOLORYT BEZ SMUG I PRZEBARWIEŃ BEZ PRZESUSZENIA SKÓRY SZYBKIE WCHŁANIANIE CIESZ SIĘ ZMYSŁOWYM WYGLĄDEM I POWABNYM ZAPACHEM LATA PRZEZ CAŁY ROK! 100% naturalnego efektu POTRÓJNA gwarancja wymarzonej opalenizny MASŁO KAKAOWE MASŁO SHEA OLEJ Z ORZECHA WŁOSKIEGO

18.49 PLN
PODGLĄD

Kolastyna Eko Ochrona Nawilżająca Emulsja do opalania SPF30 150 ml

Ciesz się letnim słońcem z Emulsją do opalania Kolastyna, która stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UV. Formuła, zawierająca zaawansowane składniki aktywne oraz kombinację ochronnych filtrów UVA/UVB, gwarantuje skuteczną ochronę skóry przed poparzeniami słonecznymi, a także przedwczesnym starzeniem. Kolastyna SPF 20zawiera odpowiednio dobrane składniki, które chronią skórę przed czterema (więcej...)

19.35 PLN
18.58 PLN
PODGLĄD

Kolastyna Emulsja do opalania dla dzieci SPF 50 150 ml

Chroń delikatną skórę dziecka przy pomocyEmulsji do opalania dla dzieci SPF 50 KOLASTYNA, która stanowi tarczę ochronną przed promieniowaniem UV i poparzeniem słonecznym. Jednocześnie emulsja wspomaga skutecznie nawilżać skórę podczas kąpieli słonecznych oraz chronić ją przed odwodnieniem. Formuła jest bogata w - COLLASTEN COMPLEX unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, zapewnia skórze (więcej...)

31.48 PLN
PODGLĄD