Kret

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Kret Żel do WC 7w1 Multi Action 750 g

7 W 1 MULTI ACTION Innowacyjna receptura żelu WC Kret Multi Action została oparta na bazie kwasów mrówkowego i cytrynowego w połączeniu z aktywnymi środkami powierzchniowo-czynnymi oraz kompozycją zapachową. Żel doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami, likwidując szybko i skutecznie osady z rdzy, kamienia moczowego, przebarwienia, doskonale myje i nabłyszcza. Niweluje przykre zapachy, a nie (więcej...)

7.66 PLN
PODGLĄD

Kret Granulki do udrażniania rur 560 g

Produkt do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych, który samoczynnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia stałe i organiczne m.in. włosy, tłuszcz, odpadki kuchenne. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Są takie miejsca w domu do których nie jesteśmy w stanie dotrzeć. Właśnie tam, w kanalizacji, zbierają się zanieczyszczenia powodujące zatory w rurach. Zastosuj Kreta i zapomnij (więcej...)

13.44 PLN
PODGLĄD

Kret Color Power zawieszka do WC barwiąca wodę Whater Lily 2x40g 80 g

Kostka do WC Kret Color Power dzięki formule kompleksowo dba o Twoją toaletę 1. Barwi wodę na niebiesko. 2. Zapewnia świeży zapach. 3. Zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu. 4. Aktywnie czyści. 5. Tworzy obfitą pianę. 6. Zapewnia higieniczną czystość na dłużej.

10.14 PLN
PODGLĄD

Kret Żel do udrożniania rur 1000 g

superwydajny - 9 dozowań likwiduje nieprzyjemne zapachy dociera do zatorów przez stojącą wodę Skuteczny środek do udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Działa samoczynnie usuwając zatory stałe i organiczne (w tym włosy). Docierają do trudno dostępnych miejsc nawet przez stojącą wodę. Nie niszczy armatury, rur i uszczelek. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Żel do udrożniania rur

15.57 PLN
PODGLĄD

Kret Granulki do udrożniania rur 800 g

Przeznaczone do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Unikalna formuła z aktywatorem aluminiowym, wspomagającym skuteczność działania. Samoczynnie usuwa z rur i syfonów zanieczyszczenia stałe, organiczne, tłuszcz, włosy, papier, watę, odpadki kuchenne. Likwiduje nieprzyjemne zapachy.

18.01 PLN
PODGLĄD

Kret Bio kostka do spłuczki z aktywatorem enzymatycznym (3 x) 50 g

Kostka do spłuczki z aktywatorem enzymatycznym 2w1 to unikalna kombinacja aktywnego czyszczenia i pachnących składników Faza1 Biała część kostki myje, doskonale usuwa osady, brud, zapobiega osadzaniu się kamienia i działa pod powierzchnią wody. Faza 2 Niebieska część kostki odświeża, barwi wodę w kolorze niebieskim i skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając toaletę nienagannie czys (więcej...)

9.51 PLN
PODGLĄD

Kret Kostka do wc barwiąca wodę Zawieszka Lavender Garden

Barwi wodę na niebiesko dając maksymalny efekt świeżości i słodkiej woni lawendy. Chroni muszlę przed osadzaniem się kamienia i brudu. Aktywnie czyści. Tworzy obfitą pianę. Pozostawia toaletę higienicznie czystą na dłużej

9.00 PLN
PODGLĄD

Kret Fresh Power zawieszka do WC Marine Fresh 2x40g 80 g

Marine Fresh - morska świeżość w Twojej łazience! Kostka do WC Kret Fresh Power dzięki formule 6xACTION kompleksowo dba o Twoją toaletę 1. Zapewnia świeży zapach. 2. Zawiera składniki neutralizujące brzydkie zapachy. 3. Aktywnie czyści. 4. Zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu. 5. Tworzy obfitą, myjącą pianę. 6. Zapewnia higieniczną czystość na dłużej.

12.24 PLN
PODGLĄD

Kret Bio Żel do udrożniania rur do łazienki i kuchni 500 g

BIO ŻEL UDROŻNIAJĄCY ŁAZIENKA I KUCHNIA Skutecznie likwiduje zatory rozpuszczając włosy, osady z mydła, tłuszczów, odpadków kuchennych, odpadków organicznych i osadów wapiennych. Przenika do zatoru przez stojącą wodę. Dzięki degradacji odpadów organicznych, tłuszczowych, mydlanych zapobiega powstawaniu zatorów w instalacjach kanalizacyjnych. Niweluje nieprzyjemne zapachy i zapobiega ich ponownemu (więcej...)

19.16 PLN
PODGLĄD

Kret Fresh Power zawieszka do WC Citrus Fresh 2x40g 80 g

Citrus Fresh - cytrynowa świeżość w Twojej łazience! Kostka do WC Kret Fresh Power dzięki formule 6xACTION kompleksowo dba o Twoją toaletę 1. Zapewnia świeży zapach. 2. Zawiera składniki neutralizujące brzydkie zapachy. 3. Aktywnie czyści. 4. Zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu. 5. Tworzy obfitą, myjącą pianę. 6. Zapewnia higieniczną czystość na dłużej.

11.21 PLN
10.76 PLN
PODGLĄD

Kret Fresh&Clean Power Żel do wc water lily 700 g

Żel do WC Water Lily to nieskazitelna czystość i kwiatowa świeżość w Twojej toalecie. Zastosowana receptura usuwa uporczywy kamień i pozostawia pełen świeżości cytrynowy zapach. Kompleksowo dba o toaletę, zapewniając jej higieniczną czystość. Dzięki innowacyjnej formule doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, a zastosowane składniki neutralizują nieprzyjemne zapachy. Odpowiednio dobrana konsystencj (więcej...)

16.34 PLN
PODGLĄD

Kret Color Power zawieszka do WC barwiąca wodę Lemon Harmony 2x40g 80 g

Kret zawieszka WC barwiąca duo LEMON 1. Barwi wodę na niebiesko. 2. Zapewnia świeży zapach.Kostka do WC Kret Color Power, dzięki formule 6xACTION kompleksowo dba o Twoja toaletę. 3. Zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu. 4. Aktywnie czyści. 5. Tworzy obfitą pianę. 6. Zapewnia higieniczną czystość na dłużej.

17.07 PLN
PODGLĄD

Kret Color Power zawieszka do WC barwiąca wodę Arctic Water 2x40g 80 g

Zalety Zawieszki WC DUO ARTIC 1. Barwi wodę na niebiesko. 2. Zapewnia świeży zapach. Kostka do WC Kret Color Power, dzięki formule 6xACTION kompleksowo dba o Twoja toaletę. 3. Zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu. 4. Aktywnie czyści. 5. Tworzy obfitą pianę. 6. Zapewnia higieniczną czystość na dłużej.

17.09 PLN
PODGLĄD

Kret Bio Żel do WC z aktywatorem enzymatycznym 750 g

Nowoczesny żel do mycia i pielęgnacji muszli WC, bidetów i pisuarów. Receptura żelu została opata na połączeniu aktywnych składników powierzchniowo-czynnych i bakterii. Doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami. Niweluje przykre zapachy. Nie wpływa negatywnie na uszczelki, rury kanalizacyjne, armaturę umywalek, wanien i bidetów. Przyjazny dla środowiska. Żel nie niszczy flory bakteryjnej szam (więcej...)

20.20 PLN
PODGLĄD

Kret żel do udrażniania rur Kuchnia 500 g

SPECJALISTYCZNY ŻEL DO UDROŻNIENIA KUCHNIA Przeznaczony do chemicznego udrożniania rur i syfonów w kuchni. Połączenie aktywnych składników, które wyjątkowo sprawnie i skutecznie rozpuszczą, zlikwidują zatory powstałe z zalegających w odpływie kanalizacji tłuszczów, odpadków kuchennych i innych zanieczyszczeń stałych i organicznych. Żel skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy. Jedyny udrożniacz na (więcej...)

20.96 PLN
PODGLĄD

Kret Żel do udrożniania rur 500 g

superwydajny - 4 dozowania likwiduje nieprzyjemne zapachy dociera do zatorów przez stojącą wodę Skuteczny środek do udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Działa samoczynnie usuwając zatory stałe i organiczne (w tym włosy). Docierają do trudno dostępnych miejsc nawet przez stojącą wodę.. Nie niszczy armatury, rur i uszczelek. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Żel do udrożniania ru (więcej...)

20.73 PLN
PODGLĄD

Kret Żel do WC 7w1 Active 750 g

Żel KRET ACTIVE polecany jest do zachowania higienicznej czystości i świeżości muszli WC, bidetów i pisuarów. Receptura żelu została oparta na podchlorynie, skutecznie wybiela, usuwa przebarwienia zacieki, rdzę i inne osady zachowując higieniczną czystość i świeżość. Odpowiednio dobrana konsystencja żelu doskonale rozprowadza się na mytej powierzchni, przedłużając skuteczność działania. Działa sam (więcej...)

18.27 PLN
PODGLĄD

Kret Żel do WC Power 750 g

ŻEL WC KRET POWER Usuwa bakterie, czyści, odświeża, niweluje przykre zapachy, oparty na łagodnych kwasach, działa nad i pod powierzchnią wody. Receptura żelu została oparta na połączeniu kwasu mrówkowego i cytrynowego oraz środkach powiedzeniowo-czynnych, które swoim działaniem szybko uwalniają mytą powierzchnię z zabrudzeń jednocześnie ją dezynfekując. Doskonały preparat do zachowania higieniczne (więcej...)

16.22 PLN
PODGLĄD

Kret Power cleaner antykamień płyn do czyszczenia łazienki 620 ml

Antykamień bez wysiłku poradzi sobie z osadami z kamienia, brudem, osadami z mydła, zaciekami z twardej wody i rdzy. Zastosowana formuła działa szybko i skutecznie, a Ty dłużej możesz cieszyć się czystą i lśniącą łazienką.• Bardzo silna formuła ze względu na wysoką zawartość niejonowych środków powierzchniowo czynnych efektywnie usuwa brud.• Dzięki zastosowaniu kwasu mrówkowego skutecznie usuwa up (więcej...)

24.57 PLN
PODGLĄD

Kret Fresh&Clean Power Żel do wc lemon harmony 700 g

Żel do WC Lemon Harmony to nieskazitelna czystość i cytrynowa świeżość w Twojej toalecie. Zastosowana receptura usuwa uporczywy kamień i pozostawia pełen świeżości cytrynowy zapach. Kompleksowo dba o toaletę, zapewniając jej higieniczną czystość. Dzięki innowacyjnej formule doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, a zastosowane składniki neutralizują nieprzyjemne zapachy. Odpowiednio dobrana konsyst (więcej...)

15.21 PLN
PODGLĄD

Kret Power cleaner odtłuszczacz płyn do czyszczenia kuchni 620 ml

Płyn do czyszczenia Kuchni Odtłuszczacz bez wysiłku pomoże pozbyć się uciążliwego tłuszczu, przypaleń i brudu z zakamarków Twojej kuchni. Płyn idealnie czyści, szczególnie polecany do miejsc, gdzie wysoka temperatura sprzyja tworzeniu się tłustych osadów i przypaleń. Jest szybki i skuteczny. Niezbędny tam, gdzie pojawiają się tłuste zabrudzenia. Może być stosowany w miejscach, które mają kontakt z (więcej...)

26.38 PLN
PODGLĄD

Kret Granulki do udrożniania rur 280 g

GRANULKI DO UDROŻNIANIA RURPrzeznaczone do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Unikalna formuła z aktywatorem aluminiowym, wspomagającym skuteczność działania. Samoczynnie usuwa z rur i syfonów zanieczyszczenia stałe, organiczne, tłuszcz, włosy, papier, watę, odpadki kuchenne. Likwiduje nieprzyjemne zapachy.

20.54 PLN
PODGLĄD

Kret Podwójna siła aktywny żel do udrożniania rur 700 g

DWUSKŁADNIKOWY ŻEL DO UDROŻNIANIA PODWÓJNA SIŁA Przeznaczony do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Produkt głęboko oczyszczający zarówno syfony odpływów, jak i ścianki rur. Zawarte w dwóch komorach aktywne składniki przy dozowaniu wchodzą ze sobą w reakcję chemiczną w wyniku której powstaje aktywna piana. Skutecznie wypełnia ona szczeliny rur, uwalniając je od za (więcej...)

25.60 PLN
PODGLĄD

Kret Kostka do spłuczki Ocean Fresh 3x50g 150 g

KRET KOSTKA DO SPŁUCZKI OCEAN FRESH Nowa formuła kostki Kret do spłuczki to innowacyjne połączenie aktywnych składników czyszczących i zapachowych. Dwufazowa formuła - myje - odświeża - działa samoczynnie - usuwa brud i osady - chroni zbiornik przed osadzaniem się zanieczyszczeń - nadaje efekt niebieskiej wody - niweluje przykre zapachy - działa pod powierzchnią wody - ułatwia utrzymanie toalety w (więcej...)

16.44 PLN
PODGLĄD

Kret ŁAZIENKA Żel do udrażniania rur 500 g

SPECJALISTYCZNY ŻEL DO UDROŻNIENIA ŁAZIENKA Przeznaczony do chemicznego udrożniania rur i syfonów w łazience. Połączenie aktywnych składników, które z łatwością, szybko docierają i likwidują zatory z syfonów odpływowych w kanalizacji łazienki (brodzik, wanna, umywalka), rozpuszczając włosy, osady z mydła, pianę z wanny, pralek, odpadki organiczne, osady wapienne. Żel skutecznie niweluje nieprzyjem (więcej...)

21.49 PLN
PODGLĄD

Kret Chusteczki czyszczące uniwersalne 48szt

Uniwersalne chusteczki czyszczące Kret.Właściwości:* Skuteczni usuwają zabrudzenia* Zapewniają higieniczną czystość* Wygodne w użyciu* Zapewniają świeży zapach* Delikatne dla skóry* Delikatne dla czyszczonych powierzchni* Polecane do codziennego dbania o czystość armatury łazienkowej i sanitariatówSposób użycia: Przed użyciem przetestować w mało widocznym miejscu. Czyszczoną powierzchnie dokładnie (więcej...)

10.43 PLN
PODGLĄD