Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
SERUM DO RZĘS

Labovital COSMOLASH SERUM DO RZĘS 3 ml

Serum do rzęs Cosmolash doskonale wydłuża i zagęszcza rzęsy, zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu oraz pogłębia naturalny kolor. Starannie skomponowana receptura serum zawiera najefektywniejszy na rynku związek stymulujący wzrost i zagęszczenie rzęs - Bimatoprost a także Widelash, hydrolizowane proteiny jedwabiu oraz biotynę (witamina H), które zapewniają uczucie regeneracji i wzmocnienia oraz popr (więcej...)

52.30 PLN
Podgląd
Szampon przeciw wypadaniu włosów

Labovital Pro Szampon przeciw wypadaniu włosów 200 ml

Skrzypovita Pro to profesjonalna linia produktów stworzona z myślą o osobach zmagających się z nadmierną utratą włosów,które chcą pobudzić wzrost nowych włosówmocnych,gęstych i silnie zakotwiczonych w skórze głowy. Linia została oparta o nowatorski system Baicapil,czyli połączenie trzech synergicznie działających roślinbajkaliny oraz kiełków soi i pszenicy,których mechanizm działania aktywuje uśpi (więcej...)

21.50 PLN
Podgląd
Skrzypovita 40+ 42 tabletki

Labovital Skrzypovita 40+ 42 tabletki

Skrzypovita 40+42szt Wskazania Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na kondycję włosów, paznokci oraz elastyczność i jędrność skóry. Preparat polecany dla kobiet dojrzałych. Dawkowanie Doustnie. 1 tabletka dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.Przed zastosowan (więcej...)

24.60 PLN