Labovital

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Labovital Pro Szampon przeciw wypadaniu włosów 200 ml

Skrzypovita Pro to profesjonalna linia produktów stworzona z myślą o osobach zmagających się z nadmierną utratą włosów,które chcą pobudzić wzrost nowych włosówmocnych,gęstych i silnie zakotwiczonych w skórze głowy. Linia została oparta o nowatorski system Baicapil,czyli połączenie trzech synergicznie działających roślinbajkaliny oraz kiełków soi i pszenicy,których mechanizm działania aktywuje uśpi (więcej...)

23.11 PLN
PODGLĄD

Labovital Grinovita Forte Suplement diety Witamina C 850g - herbatka 1opakowanie -10 saszetek

Gripovita Forte Witamina C 850 mg Suplement diety Malina, hibiskus, czarny bez, czarna porzeczka Wysoka zawartość Witaminy C 10 saszetek Gripovita Forte stanowi bogate źródło witaminy C, zawiera cynk, wyciąg z owoców czarnego bzu, hibiskusa i naturalne koncentraty soków z czarnej porzeczki oraz sproszkowanych owoców maliny w saszetce. Zalecana jest jako uzupełnienie diety zwłaszcza w okresach jesi (więcej...)

14.70 PLN
PODGLĄD

Labovital Grinovita Junior Suplement diety dla dzieci - herbatka 1opakowanie -10 saszetek

Zalecana jesienią, zimą i wczesną wiosną dla dzieci od 3. roku życia. Gripovita Junior/Grinovita Junior zawiera w przeliczeniu na jedną saszetkę 62,5% dziennej dawki witaminy C i 75% dziennej dawki cynku, wyciąg z owoców czarnego bzu, naturalne koncentraty soków z malin i czarnej porzeczki, co sprawia, że Gripovita Junior/ Grinovita Junior stanowi cenne uzupełnienie diety dziecka. Maliny i czarna (więcej...)

12.56 PLN
PODGLĄD

Labovital Grinovita Suplement diety Siła Natury - herbatka 1opakowanie -10 saszetek

Grinovita zawiera 75% realizacji dziennego zalecanego spożycia witaminy C oraz 150% cynku w saszetce, wyciąg z owoców czarnego bzu, naturalne koncentraty soków z czarnej porzeczki i maliny w proszku co sprawia, żeGrinovita zalecana jest jako uzupełnienie diety zwłaszcza w okresach jesienno-zimowych i wiosennych. Czarna porzeczka, maliny są naturalnym źródłem witaminy C. Owoce czarnego bzu (Fructu (więcej...)

10.47 PLN
PODGLĄD