Labovital

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Grinovita Forte Suplement diety Witamina C 850g - herbatka 1opakowanie -10 saszetek
NOWOŚĆ

Labovital Grinovita Forte Suplement diety Witamina C 850g - herbatka 1opakowanie -10 saszetek

Gripovita Forte Witamina C 850 mg Suplement diety Malina, hibiskus, czarny bez, czarna porzeczka Wysoka zawartość Witaminy C 10 saszetek Gripovita Forte stanowi bogate źródło witaminy C, zawiera cynk, wyciąg z owoców czarnego bzu, hibiskusa i naturalne koncentraty soków z czarnej porzeczki oraz sproszkowanych owoców maliny w saszetce. Zalecana jest jako uzupełnienie diety zwłaszcza w okresach jesi (więcej...)

16.45 PLN
PODGLĄD
Grinovita Junior Suplement diety dla dzieci - herbatka 1opakowanie -10 saszetek
NOWOŚĆ

Labovital Grinovita Junior Suplement diety dla dzieci - herbatka 1opakowanie -10 saszetek

Zalecana jesienią, zimą i wczesną wiosną dla dzieci od 3. roku życia. Gripovita Junior/Grinovita Junior zawiera w przeliczeniu na jedną saszetkę 62,5% dziennej dawki witaminy C i 75% dziennej dawki cynku, wyciąg z owoców czarnego bzu, naturalne koncentraty soków z malin i czarnej porzeczki, co sprawia, że Gripovita Junior/ Grinovita Junior stanowi cenne uzupełnienie diety dziecka. Maliny i czarna (więcej...)

13.05 PLN
PODGLĄD
Grinovita Suplement diety Siła Natury - herbatka 1opakowanie -10 saszetek
NOWOŚĆ

Labovital Grinovita Suplement diety Siła Natury - herbatka 1opakowanie -10 saszetek

Grinovita zawiera 75% realizacji dziennego zalecanego spożycia witaminy C oraz 150% cynku w saszetce, wyciąg z owoców czarnego bzu, naturalne koncentraty soków z czarnej porzeczki i maliny w proszku co sprawia, żeGrinovita zalecana jest jako uzupełnienie diety zwłaszcza w okresach jesienno-zimowych i wiosennych. Czarna porzeczka, maliny są naturalnym źródłem witaminy C. Owoce czarnego bzu (Fructu (więcej...)

8.87 PLN
PODGLĄD

Labovital Pro Szampon przeciw wypadaniu włosów 200 ml

Skrzypovita Pro to profesjonalna linia produktów stworzona z myślą o osobach zmagających się z nadmierną utratą włosów,które chcą pobudzić wzrost nowych włosówmocnych,gęstych i silnie zakotwiczonych w skórze głowy. Linia została oparta o nowatorski system Baicapil,czyli połączenie trzech synergicznie działających roślinbajkaliny oraz kiełków soi i pszenicy,których mechanizm działania aktywuje uśpi (więcej...)

19.25 PLN
PODGLĄD