Lancaster

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lancaster Sun Beauty Body Milk Mleczko do opalania spf15 175 ml

Otul swoje ciało lekką konsystencją mleczka do opalania SPF15 od marki Lancaster. Oprócz ochrony słonecznej mleczko pomaga również zregenerować uszkodzenia skóry spowodowane promieniami słonecznymi. Ultralekka, nietłusta i niewidoczna na skórze unikalna formuła zapewnia zdrowo wyglądającą, złocistą opalenizną w dwukrotnie krótszym czasie ekspozycji na słońce.Mleczko Lancaster szybko się wchłania z (więcej...)

97.77 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun 365 Self Tanning Jelly samoopalający Żel do ciała 125 ml

Podaruj sobie letnią opaleniznę niezależnie od pory roku, korzystając z błyskawicznego samoopalacza do ciała marki Lancaster. Odświeżający żel nadaje natychmiastowe rozświetlenie i w zaledwie kilka godzin buduje nieskazitelną złocistą opaleniznę. Produkt zapewnia efekt naturalnej opalenizny z efektem glow.

103.41 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 Mleczko-fluid do opalania twarzy 50 ml

Sun Sensitive to najlepsza ochrona przeciwsłoneczna Lancaster z formułą o wysokiej tolerancji dla wrażliwej skóry. Opatentowana technologia Lancaster Full Light chroni przed promieniowaniem UVA/UVB/światłem widzialnym/promieniowaniem podczerwonym, a naturalny kompleks Lancaster Sunsicalm łagodzi i chroni wrażliwą skórę przed uszkodzeniami wywołanymi słońcem. Czysta i przyjazna dla oceanów, lekka i (więcej...)

113.98 PLN
PODGLĄD