Lancaster

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lancaster Sun sensitive tinted mattifying fluid spf50 tonujący fluid matujący do twarzy 30 ml

Najskuteczniejsza ochrona przeciwsłoneczna Lancaster dla wrażliwej skóry w delikatnie koloryzującej, lekkiej formule. Opatentowana technologia Full Light chroni przed promieniowaniem UVA/UVB/światłem widzialnym/promieniami podczerwonymi, podczas gdy naturalny kompleks Sunsicalm łagodzi i chroni wrażliwą skórę przed uszkodzeniami wywołanymi słońcem.Ten lekki fluid SPF50 doskonale odświeża cerę i po (więcej...)

122.74 PLN
PODGLĄD

Lancaster Golden Tan Maximizer After Sun Lotion Balsam po opalaniu 125 ml

Uwielbiasz swoją złotą opaleniznę? Co by było, gdybyś mogła ją przedłużyć i poczuć się, jakby lato nigdy się nie kończyło? Balsam po opalaniu Golden Tan Maximizer od Lancaster przedłuża opaleniznę nawet do miesiąca i natychmiast łagodzi podrażnioną słońcem skórę. Wykonany z naturalnego olejku Buriti, Lancaster's Tan Activator Complex intensyfikuje produkcję melaniny, zapewniając złotą, równomierną (więcej...)

124.21 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF30 Mleczko do opalania 250 ml

Otul swoje ciało lekką konsystencją mleczka do opalania SPF30 od marki Lancaster. Oprócz ochrony słonecznej mleczko pomaga również zregenerować uszkodzenia skóry spowodowane promieniami słonecznymi. Ultralekka, nietłusta i niewidoczna na skórze unikalna formuła zapewnia zdrowo wyglądającą, złocistą opalenizną w dwukrotnie krótszym czasie ekspozycji na słońce. Mleczko Lancaster szybko się wchłania, (więcej...)

139.58 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milk SPF50 Mleczko do opalania 150 ml

Sun Sensitive to najlepsza ochrona przeciwsłoneczna Lancaster z formułami o wysokiej tolerancji dla wrażliwej skóry. Opatentowana technologia Lancaster Full Light chroni przed promieniowaniem UVA, UVB, światłem widzialnym i promieniowaniem podczerwonym, podczas gdy naturalny kompleks Sunsicalm łagodzi i chroni wrażliwą skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez słońce. Czysta i przyjazna dla ocean (więcej...)

117.38 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Face Cream SPF50 ochronny Krem do twarzy 50 ml

Krem Sun Beauty Face Cream SPF50 zapewnia najbardziej zaawansowaną ochronę przeciwsłoneczną Lancaster. Czysty i przyjazny dla oceanów, wysoce sensoryczny krem przeciwsłoneczny, oprócz ochrony słonecznej pomaga również zregenerować uszkodzenia skóry spowodowane promieniami słonecznymi. Ultralekka, nietłusta i niewidoczna na skórze unikalna formuła zapewnia zdrowo wyglądającą, złocistą opalenizną w (więcej...)

104.30 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Fast Tan Optimizer Satin Dry Oil SPF30 suchy olejek przyspieszający opalanie 150 ml

Skorzystaj z zalet suchego olejku Satin Dry Oil SPF30 od Lancaster. Oprócz ukierunkowania na 100% spektrum słonecznego, czysty i przyjazny dla oceanów suchy olejek pomaga również regenerować skórę uszkodzoną słońcem. Pozostawia na skórze upiększający, satynowy efekt, zapewniając jeszcze szybszą, głębszą i nieskazitelną złocistą opaleniznę w dwukrotnie krótszym czasie eskpozycji na słońce. Lekki, u (więcej...)

120.25 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Sun Protective Water SPF30 woda w sprayu do opalania 150 ml

Co by było, gdybyś mogła być chroniona przed słońcem, ale nie czuć niczego na swojej skórze? Woda w sprayu SPF30 od Lancaster zapewnia najszerszą ochronę przed słońcem, ukierunkowaną na 100% spektrum słonecznego, dodatkowo pomaga również naprawić skórę uszkodzoną pod wpływem słońca. Czysta i przyjazna dla oceanów, niezwykle lekka, odświeżająca i pielęgnująca wodna konsystencja zapewnia zdrowo wygl (więcej...)

114.87 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Sensitive Milky Spray for Kids SPF50+ mleczny spray do opalania dla dzieci 150 ml

Ten mleczny spray o optymalnej ochronie przeciwsłonecznej dla dzieci to najlepszy sprzymierzeniec każdej mamy! Ponieważ dzieci zasługują na najlepszą ochronę, Milky Spray SPF50+ łączy w sobie technologię Full Light od Lancaster i naturalny kompleks Sunsicalm, aby zapewnić najszerszą ochronę dla wrażliwej skóry dzieci. Ponadto jest bezzapachowy i ma właściwości przeciwpiaskowe. Można go nakładać na (więcej...)

114.98 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Perfect Tinted Fluid SPF50 tonujący Krem udoskonalający 30 ml

Krem udoskonalający Sun Perfect łączy w sobie zaawansowaną technologię Full Light, która skupia 100% spektrum słonecznego*, z technologią przeciwstarzeniową i naturalnym systemem Sun Repair oraz kompleksem Glow Booster.Jego ultrazmysłowa formuła chroni skórę przed promieniowaniem UVB, UVA, światłem widzialnym, światłem niebieskim i promieniami podczerwonymi, chroniąc ją przed uszkodzeniami wywołan (więcej...)

164.03 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Sport Cooling Invisible Body Mist SPF30 chłodząca Mgiełka do opalania 200 ml

Szybkoschnąca mgiełka do ciała z filtrem SPF30, którą można stosować nawet na mokrą skórę. Dzięki lekkiej konsystencji bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawiając śladów oraz nie powodując przyklejania się piasku do ciała. Mgiełka ma właściwości nawilżające, kojące i chłodzące. Odporna na działanie wody i potu. Nareszcie możesz swobodnie opalać się w ruchu, z odpowiednią ochroną przeciwsłonec (więcej...)

126.09 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Velvet Milk SPF30 aksamitne Mleczko do ciała 400 ml

Aksamitne mleczko do ciała Sun Beauty Velvet Milk od marki Lancaster z filtrem SPF30 chroni zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i promieniowaniem podczerwonym. Mleczko dodatkowo sprawi, że skóra stanie się odżywiona i elastyczna. Mleczko Sun Beauty Velvet Milk z filtrem SPF30 Sun polecane jest osobom z jasną karnacją, które poddawane są intensywnej ekspozycji na słońce.

197.73 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Sun Protective Water SPF50 Woda w sprayu do opalania 150 ml

Co by było, gdybyś mogła być chroniona przed słońcem, ale nie czuć niczego na swojej skórze? Woda w sprayu SPF50 od Lancaster zapewnia najszerszą ochronę przed słońcem, ukierunkowaną na 100% spektrum słonecznego, dodatkowo pomaga również naprawić skórę uszkodzoną pod wpływem słońca. Czysta i przyjazna dla oceanów, niezwykle lekka, odświeżająca i pielęgnująca wodna konsystencja zapewnia zdrowo wygl (więcej...)

114.98 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Sport Cooling Invisible Body Mist SPF50 chłodząca Mgiełka do opalania 200 ml

Szybkoschnąca mgiełka do ciała z filtrem SPF50, którą można stosować nawet na mokrą skórę. Dzięki lekkiej konsystencji bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawiając śladów oraz nie powodując przyklejania się piasku do ciała. Mgiełka ma właściwości nawilżające, kojące i chłodzące. Odporna na działanie wody i potu.Nareszcie możesz swobodnie opalać się w ruchu, z odpowiednią ochroną przeciwsłonecz (więcej...)

126.09 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 Mleczko do opalania 175 ml

Otul swoje ciało mleczną i lekką konsystencją mleczka do ciała SPF50 od Lancaster, aby zapewnić wysoką ochronę przed słońcem. Oprócz ukierunkowania na 100% spektrum słonecznego, czyste i przyjazne dla oceanów, wysoce sensoryczne mleczko przeciwsłoneczne pomaga również regenerować skórę uszkodzoną słońcem. Ultralekka, nietłusta i szybko wchłaniająca się unikalna formuła zapewnia złotą opaleniznę w (więcej...)

118.17 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Sport Invisible Face Gel SPF30 żel do opalania twarzy 50 ml

Zapewnij sobie pełną ochronę dzięki odświeżającemu, odpornemu na wodę i pot żelowi Lancaster Sun Sport Invisible Face SPF30. Oprócz ukierunkowania na 100% spektrum słonecznego, czysty i przyjazny dla oceanów żel do ochrony twarzy pomaga również w naprawie skóry uszkodzonej słońcem. Lekki i niewidoczny na skórze, błyskawicznie się wchłania i daje matowe wykończenie. Jego tekstura łatwo rozprowadza (więcej...)

104.30 PLN
PODGLĄD

Lancaster Golden tan maximizer after sun serum serum do twarzy po opalaniu 30 ml

Uwielbiasz złotą opaleniznę? Co by było, gdybyś mogła ją przedłużyć? Serum po opalaniu Golden Tan Maximizer przedłuża opaleniznę nawet o 1 miesiąc i natychmiast koi podrażnioną słońcem skórę. Zawiera Tan Activator Complex z olejkiem buriti pochodzenia naturalnego, który intensyfikuje produkcję melaniny, zapewniając złotą, równomierną i długotrwałą opaleniznę. Potężna mieszanka naturalnego ekstrakt (więcej...)

112.30 PLN
PODGLĄD

Lancaster Tan Deepener Krem żel przyśpieszający opalanie do ciała spf6 200 ml

Łatwo wchłaniający się żel do ciała, o pięknej barwie burszynu, nadaje skórze złocisty odcień i umożliwia intensywne opalanie. Jego wyjątkowa formuła łączy w sobie: rewolucyjną technologię podczerwieni chroniącą skórę przed promienowaniem podczerwonym, które ma negatywny wpływ na jej jędrność i elastyczność nowę generację opatentowanego KOMPLEKSU AKTYWUJĄCEGO PROCES OPALANIA (TAC), który zapewnia (więcej...)

126.09 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF30 Mleczko do opalania 175 ml

Otul swoje ciało lekką konsystencją mleczka do opalania SPF30 od marki Lancaster. Oprócz ochrony słonecznej mleczko pomaga również zregenerować uszkodzenia skóry spowodowane promieniami słonecznymi. Ultralekka, nietłusta i niewidoczna na skórze unikalna formuła zapewnia zdrowo wyglądającą, złocistą opalenizną w dwukrotnie krótszym czasie ekspozycji na słońce. Mleczko Lancaster szybko się wchłania, (więcej...)

120.87 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Silky Milk SPF15 jedwabiste Mleczko do ciała 400 ml

Jedwabiste mleczko do ciała SPF15 - średnia ochrona. Chroni przed promieniami UVA i UVB, a dzięki nowatorskiej technologii również przed promieniami podczerwieni. Zapewnia świetlistą opaleniznę i doskonale nawilżoną skórę. Kosmetyk doskonale się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. SPF15 polecane osobom o kolorycie skóry od średniego do ciemnego lub (więcej...)

147.58 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Beauty Fast Tan Optimizer Satin Dry Oil SPF50 suchy Olejek przyspieszający opalanie 150 ml

Skorzystaj z zalet suchego olejku Satin Dry Oil SPF50 od Lancaster. Oprócz ukierunkowania na 100% spektrum słonecznego, czysty i przyjazny dla oceanów suchy olejek pomaga również regenerować skórę uszkodzoną słońcem. Pozostawia na skórze upiększający, satynowy efekt, zapewniając jeszcze szybszą, głębszą i nieskazitelną złocistą opaleniznę w dwukrotnie krótszym czasie eskpozycji na słońce. Lekki, u (więcej...)

156.30 PLN
PODGLĄD

Lancaster Golden Tan Maximizer After Sun Lotion Balsam po opalaniu 400 ml

Uwielbiasz swoją złotą opaleniznę? Co by było, gdybyś mogła ją przedłużyć i poczuć się, jakby lato nigdy się nie kończyło? Balsam po opalaniu Golden Tan Maximizer od Lancaster przedłuża opaleniznę nawet do miesiąca i natychmiast łagodzi podrażnioną słońcem skórę. Wykonany z naturalnego olejku Buriti, Lancaster's Tan Activator Complex intensyfikuje produkcję melaniny, zapewniając złotą, równomierną (więcej...)

144.96 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF50 rozświetlający Krem do opalania twarzy 50 ml

Czy kiedykolwiek marzyłaś o produkcie przeciwsłonecznym z właściwościami pielęgnacyjnymi? Krem rozświetlający Sun Perfect SPF50 zapewnia bardzo wysoką ochronę dzięki ekskluzywnej technologii Full Light od Lancaster oraz posiada lekką, nawilżającą formułę, która pomaga również zapobiegać i zmniejszać widoczność zmarszczek i przebarwień. Wzbogacony naturalnym wzmacniaczem blasku błyskawicznie rozświ (więcej...)

159.48 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 rozświetlający Krem do opalania twarzy 50 ml

Czy kiedykolwiek marzyłaś o produkcie przeciwsłonecznym z właściwościami pielęgnacyjnymi? Krem rozświetlający Sun Perfect SPF30 zapewnia bardzo wysoką ochronę dzięki ekskluzywnej technologii Full Light od Lancaster oraz posiada lekką, nawilżającą formułę, która pomaga również zapobiegać i zmniejszać widoczność zmarszczek i przebarwień. Wzbogacony naturalnym wzmacniaczem blasku błyskawicznie rozświ (więcej...)

159.41 PLN
PODGLĄD

Lancaster Sun perfect clear tinted stick spf50 sztyft przeciwsłoneczny 2w1 12g 12 g

Sun Perfect to najbardziej zaawansowana linia produktów do ochrony przeciwsłonecznej i przeciwstarzeniowej marki Lancaster. Łączy w sobie wiedzę z zakresu ochrony przeciwsłonecznej i pielęgnacji skóry do stosowania przez cały rok.W sztyfcie Sun Perfect Sun Clear & Tinted Stick SPF50 wykorzystano innowacyjną technologię Full Light, która obejmuje 100% spektrum promieniowania słonecznego*. Technolog (więcej...)

136.11 PLN
PODGLĄD

Lancaster Golden Tan Maximizer After Sun Oil Olejek po opalaniu 150 ml

Uwielbiasz złotą opaleniznę? Co by było, gdybyś mogła ją przedłużyć? Olejek po opalaniu Golden Tan Maximizer przedłuża opaleniznę nawet o 1 miesiąc i natychmiast koi podrażnioną słońcem skórę. Zawiera Tan Activator Complex z olejkiem buriti pochodzenia naturalnego, który intensyfikuje produkcję melaniny, zapewniając złotą, równomierną i długotrwałą opaleniznę. Kompleks naprawczy wspomaga naturalny (więcej...)

117.61 PLN
PODGLĄD