Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Advanced White DUO x 2 Płyn do płukania jamy ustnej

Listerine Advanced White DUO x 2 Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

Listerine płyn do płukania jamy ustnej Advanced White 500ml x 2 Bielsze zęby już w 2 tygodnie! Gdy jego zaawansowane działanie uderzy, bądź gotów! Bo od śnieżnobiałego uśmiechu dzielą Cię zaledwie 2 tygodnie. Czyści olejki eteryczne (mentol, eukaliptol i tymol) przenikają do płytki nazębnej, redukują bakterie płytki i dzięki temu czyszczą powierzchnię zębów, Wybiela nieścierająca szkliwa, wybiel (więcej...)

30.00 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania Jamy Ustnej

Listerine Coolmint Płyn Do Płukania Jamy Ustnej 250 ml

Listerine Coolmint Płyn do płukania jamy ustnej - polecany szczególnie osobom z problemem osadzającego się kamienia nazębnego - zawiera naturalne olejki: eukaliptusowy, tymolowy i mentolowy oraz chlorek cynku, który przeciwdziała krystalizacji płytki nazębnej w kamień nazębny - pozwala zachować zębom ich naturalną biel oraz usuwa 99,9% bakterii w jamie ustnej - zapobiega powstawaniu przykrego zapa (więcej...)

12.97 PLN
Podgląd
płyn do płukania jamy ustnej 5+1

Listerine Fresh Burst płyn do płukania jamy ustnej 5+1 500 ml

Redukuje płytkę nazębną i zapobiega powstawaniu chorób dziąseł. Zawiera naturalne olejki: eukaliptusowy tymolowy i mentolowy. Usuwa 99,9% bakterii w jamie ustnej. Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu z ust i pozostawia świeży oddech na długo. Nawet przy długookresowym stosowaniu nie powoduje przebarwień szkliwa i wypełnień stomatologicznych oraz nie zmienia naturalnej flory bakteryjnej jamy ust (więcej...)

100.90 PLN
Podgląd
Green Tea DUO x 2 Płyn do higieny jamy ustnej

Listerine Green Tea DUO x 2 Płyn do higieny jamy ustnej 500 ml

Listerine płyn do higieny jamy ustnej Green Tea Wystarczy zaledwie 30 sekund płukania dwa razy dziennie, aby poczuć w sobie moc. To tak niewiele, gdy używasz ListerineGreen Tea otrzymując w zamian 24godzinną ochronę przed próchnicą. Wzmacnia szkliwo zębów nawet w trudno dostępnych miejscach, wspomagając ochronę przed próchnicą. Usuwa bakterie, pozostałe po szczotkowaniu i zapobiega powstawaniu pły (więcej...)

30.00 PLN
Podgląd
Szczoteczka

Listerine Medium Dual Effect Szczoteczka

Listerine Dual Effect Medium Szczoteczka - dłuższa końcówka zapewnia łatwy dostęp - czyści przestrzenie zarówno za przednimi, jak i tylnymi zębami - wygodny uchwyt zapewnia większą kontrolę i komfort użycia

9.55 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Total Care

Listerine Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Total Care 500 ml

Listerine Total Care Płyn do płukania jamy ustnej - usuwa do 99,9% bakterii w jamie ustnej - redukuje płytkę nazębną oraz utrzymuje zdrowe dziąsła - zapobiega powstawaniu próchnicy oraz odkładaniu się kamienia nazębnego - pomaga w utrzymaniu naturalnie białych zębów - zapewnia świeżość oddechu do 24 godzin - zawiera także chlorek cynku i fluorek sodu - nie powoduje przebarwień szkliwa i wypełnień (więcej...)

21.00 PLN
Podgląd
Fresh Breath Szczoteczka do zębów Medium

Listerine Reach Fresh Breath Szczoteczka do zębów Medium

Szczoteczka REACH Fresh Breath to innowacyjna szczoteczka do czyszczenia zębów i języka. Jej główka jest wyposażona w miękką kauczukową warstwę oczyszczającą która pozwala usunąć aż do 5 razy więcej bakterii z jamy ustnej niż samo mycie zębów. Szczoteczka Reach Fresh Breath w łatwy i komfortowy sposób usuwa źródło nieświeżego oddechu z zębów i trudno dostępnych miejsc na języku jednocześnie doskon (więcej...)

10.25 PLN
Podgląd
Szczoteczka

Listerine Reach Szczoteczka Fresh Breath Soft

*Listerine Fresh Breath Soft Szczoteczka - usuwa z powierzchni języka bakterie odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego oddechu - wygodna rączka zapewnia większy komfort użycia i kontrolę

9.55 PLN
Podgląd
woskowana nić dentystyczna do zębów 50m

Listerine Reach woskowana nić dentystyczna do zębów 50m

Nić dentystyczna Reach Whitening Floss jest jedyną na rynku nicią wybielającą szczeliny miedzy zębami a jej działanie zostało potwierdzone klinicznie. Wybielająca nić dentystyczna została tak zaprojektowana aby bardzo dokładnie usuwać zanieczyszczenia i przebarwienia ze szczelin pomiędzy zębami (tam powstają one najczęściej), które powstają zazwyczaj na skutek picia kawy, palenia papierosów jak ró (więcej...)

12.50 PLN
Podgląd
Szczoteczka

Listerine Soft Dual Effect Szczoteczka

Listerine Dual Effect Soft Szczoteczka - dłuższa końcówka zapewnia łatwy dostęp - czyści przestrzenie zarówno za przednimi, jak i tylnymi zębami - wygodny uchwyt zapewnia większą kontrolę i komfort użycia

9.45 PLN
Podgląd
Szczoteczka

Listerine Stay White Reach Szczoteczka Medium

Listerine Stay White Medium Szczoteczka - usuwa osad i pozwala utrzymać naturalną biel zębów - wygodny uchwyt zapewnia większy komfort i kontrolę

9.55 PLN
Podgląd
Szczoteczka

Listerine Stay White Reach Szczoteczka Soft

Listerine Stay White Soft Szczoteczka - usuwa osad i pozwala utrzymać naturalną biel zębów - wygodny uchwyt zapewnia większy komfort i kontrolę

9.43 PLN
Podgląd
Płyn do płukania jamy ustnej DUOx 2

Listerine Total Care Płyn do płukania jamy ustnej DUOx 2 500 ml

Listerine płyn do płukania jamy ustnej Total Care Płyn do płukania jamy ustnej ListerineTotal Carededykowany jest do kompleksowejpielęgnacji i higieny jamy ustnej.Płyn zapobiega powstawaniu próchnicy, wzmacnia zęby, usuwa bakterie i odświeża oddech. Żaden inny płyn Listerinenie zapewni bardziej kompletnej ochrony jamy ustnej niż ListerineTotal Care Czyści. Chroni zęby zapewniając 6 korzyści dla za (więcej...)

50.20 PLN
Podgląd
Płyn do płukania ust bez alkoholu

Listerine Total Care Zero Płyn do płukania ust bez alkoholu 500 ml

Udowodniono, że stosowany dwa razy dziennie Listerine Total Care Zero o łagodniejszym smaku czyści i chroni zęby zapewniając 6 korzyści dla zachowania zdrowia całej jamy ustnej. Redukuje płytkę nazębną, utrzymuje zdrowe dziąsła, wzmacnia zęby w walce w próchnicą dzięki zawartości fluorku, zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego, co pomaga w utrzymaniu naturalnej bieli zębów. Usuwa bakterie, które (więcej...)

29.80 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania Jamy Ustnej

Listerine Zero Płyn Do Płukania Jamy Ustnej 500 ml

Listerine Zero Płyn Do Płukania Jamy Ustnej - oczyszcza - redukuje płytkę nazębną - odświeża oddech - zapewnia łatwą aplikację - nie zawiera alkoholu Pozwala zachować zębom ich naturalną biel oraz usuwa 99,9% bakterii w jamie ustnej. Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu z ust i pozostawia świeży oddech. Nie powoduje przebarwień szkliwa i wypełnień stomatologicznych. Eliminuje bakterie nie narus (więcej...)

23.90 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Mild Mint

Listerine Zero Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Mild Mint 250 ml

Listerine Zero Mild Mint Płyn do płukania jamy ustnej - pozwala zachować zębom ich naturalną biel oraz usuwa 99,9% bakterii w jamie ustnej - zapobiega powstawaniu przykrego zapachu z ust i pozostawia świeży oddech - nie powoduje przebarwień szkliwa i wypełnień stomatologicznych - eliminuje bakterie nie naruszając równowagi flory mikrobiologicznej jamy ustnej

12.97 PLN