Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Woda perfumowana

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Woda perfumowana 100 ml

Nuta zapachowa lukrecja, bluszcz, anyż, orientalne nuty kwiatowe, wanilia, bób tonka, wetiwera, piżmo, paczula, fiołek, irys, wiśnia amarena Lolita Lempickato zapach uwodzicielski, szlachetny i romantyczny. Inspiracją do stworzenia tej kompozycji była miłość projektantki do motyli.

165.70 PLN
Podgląd
woda perfumowana Tester

Lolita Lempicka Sweet woda perfumowana Tester 80 ml

Słodki. niezwykle kobiecy i urzekający zapach od Lolity Lempickiej. Nazwa zapachu Sweet idealnie oddaje to, jaki on jest. Głowa: cukier, wiśnia Serce: irys, kakao, angelika Baza: piżmo, drewno kaszmirowe Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zast (więcej...)

86.10 PLN
Podgląd
woda perfumowana Tester

Lolita Lempicka woda perfumowana Tester 100 ml

Lolita Lempicka - upojny nektar z kwiatu orientalnej lukrecji. To kwiatowa mieszanka zawierająca w sobie aromaty bluszczowych liści, korzeń irysa, wanilię i zmysłowe piżmo. Tak skomponowany bukiet zapachów czyni tę wodę szlachetną i romantyczną. Lolita Lempicka - jest taka jak tworzone przez nią stroje, kobieca i uwodzicielska. Głowa: bluszcz, anyż gwiaździsty, czereśnia Serce: Lukrecja, irys, fio (więcej...)

116.90 PLN