Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
woda perfumowana

Lolita Lempicka Sweet woda perfumowana 50 ml

Sweet to kwiatowo-owocowo-gourmand perfumy dla kobiet. Sweet został wydany w 2014 roku. Lolita Lempicka Sweet to nieodparty apetyt na życie. Zapach ten jest zabawny, pyszny, śmiały - sprawia kobiecie radość. To orientalno - waniliowo pachnidło jest niczym broń do uwodzenia - powoduje, że adoratorzy nie mogą się mu oprzeć.... Perfumy Lolita Lempicka | Lolita Lempicka Dom mody Lolita Lempicka został (więcej...)

114.40 PLN
Podgląd
woda perfumowana Tester

Lolita Lempicka Sweet woda perfumowana Tester 80 ml

Słodki. niezwykle kobiecy i urzekający zapach od Lolity Lempickiej. Nazwa zapachu Sweet idealnie oddaje to, jaki on jest. Głowa: cukier, wiśnia Serce: irys, kakao, angelika Baza: piżmo, drewno kaszmirowe Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zast (więcej...)

80.40 PLN
Podgląd
woda perfumowana Tester

Lolita Lempicka woda perfumowana Tester 100 ml

Lolita Lempicka - upojny nektar z kwiatu orientalnej lukrecji. To kwiatowa mieszanka zawierająca w sobie aromaty bluszczowych liści, korzeń irysa, wanilię i zmysłowe piżmo. Tak skomponowany bukiet zapachów czyni tę wodę szlachetną i romantyczną. Lolita Lempicka - jest taka jak tworzone przez nią stroje, kobieca i uwodzicielska. Głowa: bluszcz, anyż gwiaździsty, czereśnia Serce: Lukrecja, irys, fio (więcej...)

113.05 PLN