Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Mancera Aoud S Woda perfumowana 120 ml

Woda perfumowana Mancera Aoud S to czysto kobiecy zapach, dzięki któremu zostaniesz zauważona w każdym towarzystwie. - kwiatowodrzewny zapach - korzenny zapach - skórzany zapach - dla nowoczesnej, pewnej siebie kobiety - do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje Nuty zapachowe: nuty głowy: bergamotka, goździk (przyprawa) i cynamon nuty serca: róża, fiołek, ylangylang i jaśmin nuty bazy: (więcej...)

202.50 PLN
PODGLĄD

Mancera Aoud Violet Woda perfumowana 120 ml

Aoud Violet marki Mancera to szyprowo-kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nuty zapachowe: nuty głowy: bergamotka, przyprawy i nuty zielone; nuty serca: fiołek, paczula i agar (oud); nuty bazy: wetyweria, bursztyn i mech.

262.10 PLN
PODGLĄD

Mancera Roses Jasmine EDP spray Woda Perfumowana 120 ml

Roses&Jasmine to zapach szyprowo kwiatowy dla kobiet i mężczyzn. Został wydany w 2012roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są mandarynka, cytryna, trawa i gruszka Nutami serca są róża, jaśmin, kwiat pomarańczy i paczula Nutami bazy są białe piżmo, cedr i mech dębowy.

247.50 PLN
PODGLĄD
Woda perfumowana
NOWOŚĆ

Mancera Roses Jasmine Woda perfumowana 120 ml

Zapachy marki Mancera to połączenie zachodniego perfumiarstwa z kunsztem arabskich kreatorów pachnideł. W aromatach tych niszowych, luksusowych perfum znajdują się najszlachetniejsze nuty oudu, drewna różanego, hebanu z Makasaru, szafranu, skóry i bogatych żywic. Flakony, które skrywają bogactwo aromatów mają prosty design, ale stworzone zostały z najlepszego jakości szkła od Luigi Bormioli. Twórc (więcej...)

223.60 PLN
PODGLĄD