Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Kuracja do włosów zniszczonych

Redken Chemistry Kuracja do włosów zniszczonych 500 ml

Zniszczone zabiegami chemicznymi i osłabione włosy potrzebują ukierunkowanej i zdecydowanej terapii. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje włosy wrócą do swojej świetności zastosuj kurację odbudowującą włosy zniszczone Chemistry Shot Phase. To wyjątkowo skuteczna formuła, która działa dokładnie tam, gdzie włos jest uszkodzony i wymaga odbudowy. Aktywne składniki wnikają dogłębnie do wnętrza włosa i (więcej...)

126.95 PLN
Podgląd
Shot Phase Intensywna kuracja do włosów zniszczonych

Redken Chemistry Shot Phase Intensywna kuracja do włosów zniszczonych 500 ml

Zniszczone zabiegami chemicznymi i osłabione włosy potrzebują ukierunkowanej i zdecydowanej terapii. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje włosy wrócą do swojej świetności zastosuj kurację odbudowującą włosy zniszczone REDKEN Chemistry Extreme Shot Phase. To wyjątkowo silna i skuteczna formuła, która działa dokładnie tam, gdzie włos jest uszkodzony i wymaga odbudowy. Aktywne składniki wnikają dogłęb (więcej...)

126.95 PLN
Podgląd
Shot Phase Kuracja do włosów farbowanych

Redken Chemistry Shot Phase Kuracja do włosów farbowanych 500 ml

Maska Chemistry Shot Phase Color Extend polecana jest szczególnie do pielęgnacji włosów łamliwych, słabych i przetłuszczających się. Produkt zapewnia maksymalne odżywienie struktury włosów.

157.00 PLN
Podgląd
farba do włosów

Redken Color Fusion farba do włosów Natural Balance (9GB) 60 ml

Color Fusion Advanced Performance Color Cream to nowoczesna farba do włosów marki Redken. Doskonale rozprowadza się na włosach, pozostawiając piękny i błyszczący kolor. Color Fusion Advanced Performance Color Cream znakomicie chroni włosy podczas farbowania.

19.23 PLN
Podgląd
Szampon intensywnie wygładzający przeciw puszeniu się włosów

Redken Frizz Dismiss Szampon intensywnie wygładzający przeciw puszeniu się włosów 1000 ml

Szampon doskonały do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, które borykają się z problemem dużej wrażliwości na wilgoć w powietrzu i puszeniem się. Odpowiedni do codziennego użytku. Może być stosowany po zabiegu trwałego prostowania. Nie zawiera siarczanów ani chlorku sodu, dzięki czemu zapewnia delikatną pielęgnację bez obciążania włosów. - Delikatnie oczyszcza włosy z osadów - Wygładza włosy i ułat (więcej...)

122.40 PLN
Podgląd
farba do włosów

Redken Shades EQ Cream Conditioning farba do włosów Violet (06V) 60 ml

Profesjonalna farba do włosów Shades EQ Conditioning Color. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, pozwala uzyskać piękny kolor. Chroni włosy przed uszkodzeniami. Po użyciu pasma nabierają pięknego, soczystego koloru i lśniącego blasku.

24.00 PLN
Podgląd
Pasta Do Włosów

Redken Shape Factor 22 Pasta Do Włosów 50 ml

Shape Factor 22 Cream Pasteto teksturująca pasta do włosów. Została stworzona z myślą o ułatwieniu stylizacji fryzur. Pasta doskonale modeluje i nabłyszcza włosy. Naturalny efekt i idealnie utrwalona stylizacja przez wiele godzin.

51.40 PLN