Savon De Royal

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Savon De Royal Pearl Mydło w płynie White 500 ml

Seria Savon de royal pearl wnosi do łazienki wyrafinowany wygląd dzięki stylowemu i eleganckiemu opakowaniu. Jest kompatybilny ze wszystkimi wartościami pH, zmiękcza skórę dzięki nawilżającej formule i utrzymuje nawilżenie dłoni przez długi czas. Konwalia i słodka mandarynka oraz wyjątkowy zapach piżma zapewnia przyjemny zapach na dłoniach.

13.89 PLN
PODGLĄD

Savon De Royal Pearl Mydło w płynie Black 500 ml

Seria Savon de royal pearl wnosi do łazienki wyrafinowany wygląd dzięki stylowemu i eleganckiemu opakowaniu. Jest kompatybilny ze wszystkimi wartościami pH, zmiękcza skórę dzięki nawilżającej formule i utrzymuje nawilżenie, a wyjątkowy zapach słodkiej pomarańczy, galbanum, paczuli i wanilii zapewnia przyjemny zapach na dłoniach.

14.05 PLN
PODGLĄD

Savon De Royal Mydło w płynie Zielone 500 ml

Dzięki słodko orzeźwiającym, trwałym zapachom górskiej bryzy i specjalnej formule nawilżającej utrzymuje wilgoć w dłoniach przez dłuższy czas. Dzięki nowoczesnemu i tradycyjnemu wzornictwu wprowadzi do łazienek inną atmosferę.

12.57 PLN
PODGLĄD

Savon De Royal Pearl Mydło w płynie Eden 500 ml

Seria Savon de royal pearl wnosi do łazienki wyrafinowany wygląd dzięki stylowemu i eleganckiemu opakowaniu. Jest kompatybilny ze wszystkimi wartościami pH, zmiękcza skórę dzięki nawilżającej formule i utrzymuje nawilżenie, a zapach Dalekiego Wschodu, imbiru, białego jaśminu i wanilii zapewniają przyjemny zapach na dłoniach.

16.75 PLN
PODGLĄD

Savon De Royal Mydło w płynie Kremowe 500 ml

Dzięki kwiatowym zapachom i specjalnej formule nawilżającej utrzymuje wilgoć w dłoniach przez dłuższy czas. Kremowy zapach wanilii daje uczucie trwałej świeżości. Dzięki nowoczesnemu i tradycyjnemu wzornictwu wprowadzi do łazienek inną atmosferę.

13.30 PLN
PODGLĄD

Savon De Royal Mydło w płynie Wojskowo zielone 500 ml

Savon De Royal Savon Pur dzięki nawilżającej formule zmiękcza skórę i zapewnia doskonałe oczyszczenie. Zapach mandarynki, jaśminu i piżma na długo pozostaje na dłoniach.

17.07 PLN
PODGLĄD

Savon De Royal Mydło w płynie Purpurowe 500 ml

Dzięki aromatycznemu zapachowi i specjalnej formule nawilżającej utrzymuje wilgoć w dłoniach przez dłuższy czas. Kremowy zapach wanilii daje uczucie trwałej świeżości. Dzięki nowoczesnemu i tradycyjnemu wzornictwu wprowadzi do łazienek inną atmosferę.

12.57 PLN
PODGLĄD

Savon De Royal Mydło w płynie Białe 500 ml

Savon De Royal Savon Pur dzięki nawilżającej formule zmiękcza skórę i zapewnia doskonałe oczyszczenie. Zapach cytryny, pomarańczy i lawendy na długo pozostaje na dłoniach.

18.07 PLN
PODGLĄD

Savon De Royal Pearl Mydło w płynie Baroque 500 ml

Mydło w płynie jest kompatybilne ze wszystkimi wartościami pH, zmiękcza skórę dzięki nawilżającej formule i utrzymuje nawilżenie, a słodki owocowy zapach i kwiat jaśminu zapewniają przyjemny zapach na dłoniach.

15.39 PLN
PODGLĄD