Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Woda perfumowana

Serge Lutens A La Nuit Woda perfumowana 50 ml

Serge Lutens A la Nuit to kompozycja na którą składa się marokański, indyjski i egipski jaśmin. Zniewalającej aksamitności nadają tym perfumom orientalny biały miód, balsamiczna żywica i piżmo. Serge Lutens A la Nuit to zapach pełen królewskiego przepychu, zmysłowości i nieodpartego czaru. *Nuty zapachowe - Nuta głowy egipski, indyjski i marokański jaśmin Nuta serca zielone pędy, biały miód Nuta b (więcej...)

223.10 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Serge Lutens Bapteme Du Feu Woda perfumowana 50 ml

Serge Lutens Bapteme Du Feu to woda perfumowana unisex, wydana w 2016 roku. Jej twórcą jest Christopher Sheldrake, od lat współpracujący z marką. Bapteme Du Feu to kompozycja drzewno-orientalna, otulająca i delikatnie korzenna. Piernikowe nuty doskonale łączą się z egzotyczną tangeryną, nadającą soczystości kompozycji i apetycznym, słodkim kwiatem osmanthusa. Łagodne, pudrowe nuty wprawiają w dobr (więcej...)

173.10 PLN
Podgląd
woda perfumowana unisex

Serge Lutens Daim Blond woda perfumowana unisex 50 ml

Wszechstronnie uzdolniony artysta Serge Lutens jest obecnie znany przede wszystkim z tworzenia perfum. Urodził się w 1942 r. i już od dziecka przejawiał zdolności artystyczne. Zajmuje się fotografowaniem, reżyserowaniem, fryzjerstwem oraz projektowaniem mody. W pierwszym rzędzie jednak ceniony jest jako twórca perfum i wizażysta. Serge Lutens założył swą markę w 2000 r., choć wcześniej pracował dl (więcej...)

230.80 PLN
Podgląd
woda perfumowana

Serge Lutens Datura Noir woda perfumowana 50 ml

Serge Lutens Datura Noir woda perfumowana Interesująca kompozycja Datura Noir od Serge Lutensa zarówno dla niej, jak i dla niego. Stworzona w 2001 roku dla osób poszukujących świeżości w zapachu. Wynikiem Twórcy tych perfum stał się zapach doprowadzający do szaleństwa, czarująco diaboliczny, trwały zapach. Zmysłowe, kwiatowo-orientalne nuty zapachowe rozpoczyna zadziwiająca woń mandarynki przeplat (więcej...)

221.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana TESTER

Serge Lutens L`Eau de Paille Woda perfumowana TESTER 100 ml

L'Eau de Paille zastąpiła chłodną, lodowatą delikatność swoich poprzedników bogatą i jasną trawiastością, która hipnotyzuje mglistą zmysłowością. Ciepła, kojąca L'Eau de Paille o elektryzującym półtonie jest przyjemnym, seksownym dodatkiem do najbardziej dynamicznej i noszonej z łatwością linii zapachowej Serge Lutens. Piramida zapachowa: pszenica, trawa, kadzidło, wetyweria Woda perfumowana sprze (więcej...)

123.30 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Serge Lutens L'Eau De Paille Woda perfumowana 100 ml

L'Eau De Paille to czwarta woda z kolekcji L'Eau Serge Lutens'a, wydana w 2016r.. Zapach ten, skierowany do kobiet i mężczyzn, jest jednym ze wspomnień, wizji Lutensa. "Pamiętam źdźbła zaplątane w jego włosy, pamiętam także ich kolor: to był blond. Jego zapach, zapach suchości. Dla tych, którzy nie lubią moknąć." Zawarte w kompozycji nuty siana dodają ciepła i uczucia przyjemnej suchości. Wetyweri (więcej...)

214.10 PLN
Podgląd
woda perfumowana

Serge Lutens L'Eau De Paille woda perfumowana 50 ml

L'Eau De Paille to czwarta woda z kolekcji L'Eau Serge Lutens'a, wydana w 2016r.. Zapach ten, skierowany do kobiet i meżczyzn, jest jednym ze wspomnień, wizji Lutensa. "Pamiętam źdźbła zaplątane w jego włosy, pamiętak także ich kolor: to był blond. Jego zapach, zapach suchości. Dla tych, którzy nie lubią moknąć." Zawarte w kompozycji nuty siana dodają ciepła i uczucia przyjemnej suchości. Wetyweri (więcej...)

122.60 PLN
Podgląd
woda perfumowana Tester

Serge Lutens L'Eau De Paille woda perfumowana Tester 50 ml

L'Eau De Paille to zapach z kolekcji Serge Lutens L'Eau. Jest to czwarta kompozycja, wydana w 2016 roku, propozycja unisex. Zapach złożony jest z trzech wytrawnych nut: siana, rześkiej wetywerii i cieplejszego kadzidła. Sam Lutens opisuje zapach jako "suchy, dla tych, którzy nie lubią moknąć". Nuty zapachowe: siano, wetyweria, kadzidło Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w (więcej...)

119.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana spray

Serge Lutens Laine De Verre Woda perfumowana spray 50 ml

Interesująca kompozycja Laine de Verre od Serge Lutensa zarówno dla niej, jak i dla niego. Stworzona dla osób ułożonych, emanuje swym pociągającym chłodem. Zmysłowe, świeże nuty zapachowe rozpoczyna zadziwiająca woń cytrusów. Lada moment linia ta przechodzi w kaszmiru, by wkrótce ustąpić aromatom żywych, rytualnych nut piżma. Nuty zapachowe cytrusy, aldehydy, piżmo, drewno kaszmirowe

129.80 PLN