Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
woda perfumowana

Serge Lutens Datura Noir woda perfumowana 50 ml

Serge Lutens Datura Noir woda perfumowana Interesująca kompozycja Datura Noir od Serge Lutensa zarówno dla niej, jak i dla niego. Stworzona w 2001 roku dla osób poszukujących świeżości w zapachu. Wynikiem Twórcy tych perfum stał się zapach doprowadzający do szaleństwa, czarująco diaboliczny, trwały zapach. Zmysłowe, kwiatowo-orientalne nuty zapachowe rozpoczyna zadziwiająca woń mandarynki przeplat (więcej...)

221.40 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Serge Lutens L'Eau De Paille Woda perfumowana 100 ml

L'Eau De Paille to czwarta woda z kolekcji L'Eau Serge Lutens'a, wydana w 2016r.. Zapach ten, skierowany do kobiet i mężczyzn, jest jednym ze wspomnień, wizji Lutensa. "Pamiętam źdźbła zaplątane w jego włosy, pamiętam także ich kolor: to był blond. Jego zapach, zapach suchości. Dla tych, którzy nie lubią moknąć." Zawarte w kompozycji nuty siana dodają ciepła i uczucia przyjemnej suchości. Wetyweri (więcej...)

214.10 PLN
Podgląd
woda perfumowana

Serge Lutens L'Eau De Paille woda perfumowana 50 ml

L'Eau De Paille to czwarta woda z kolekcji L'Eau Serge Lutens'a, wydana w 2016r.. Zapach ten, skierowany do kobiet i meżczyzn, jest jednym ze wspomnień, wizji Lutensa. "Pamiętam źdźbła zaplątane w jego włosy, pamiętak także ich kolor: to był blond. Jego zapach, zapach suchości. Dla tych, którzy nie lubią moknąć." Zawarte w kompozycji nuty siana dodają ciepła i uczucia przyjemnej suchości. Wetyweri (więcej...)

122.60 PLN
Podgląd
woda perfumowana Tester

Serge Lutens L'Eau De Paille woda perfumowana Tester 50 ml

L'Eau De Paille to zapach z kolekcji Serge Lutens L'Eau. Jest to czwarta kompozycja, wydana w 2016 roku, propozycja unisex. Zapach złożony jest z trzech wytrawnych nut: siana, rześkiej wetywerii i cieplejszego kadzidła. Sam Lutens opisuje zapach jako "suchy, dla tych, którzy nie lubią moknąć". Nuty zapachowe: siano, wetyweria, kadzidło Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w (więcej...)

113.80 PLN
Podgląd
Woda perfumowana spray

Serge Lutens Laine De Verre Woda perfumowana spray 50 ml

Interesująca kompozycja Laine de Verre od Serge Lutensa zarówno dla niej, jak i dla niego. Stworzona dla osób ułożonych, emanuje swym pociągającym chłodem. Zmysłowe, świeże nuty zapachowe rozpoczyna zadziwiająca woń cytrusów. Lada moment linia ta przechodzi w kaszmiru, by wkrótce ustąpić aromatom żywych, rytualnych nut piżma. Nuty zapachowe cytrusy, aldehydy, piżmo, drewno kaszmirowe

129.80 PLN