Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Woda perfumowana

Serge Lutens Bapteme Du Feu Woda perfumowana 50 ml

Serge Lutens Bapteme Du Feu to woda perfumowana unisex, wydana w 2016 roku. Jej twórcą jest Christopher Sheldrake, od lat współpracujący z marką. Bapteme Du Feu to kompozycja drzewno-orientalna, otulająca i delikatnie korzenna. Piernikowe nuty doskonale łączą się z egzotyczną tangeryną, nadającą soczystości kompozycji i apetycznym, słodkim kwiatem osmanthusa. Łagodne, pudrowe nuty wprawiają w dobr (więcej...)

189.20 PLN
Podgląd
woda perfumowana

Serge Lutens L'Eau De Paille woda perfumowana 50 ml

L'Eau De Paille to czwarta woda z kolekcji L'Eau Serge Lutens'a, wydana w 2016r.. Zapach ten, skierowany do kobiet i meżczyzn, jest jednym ze wspomnień, wizji Lutensa. "Pamiętam źdźbła zaplątane w jego włosy, pamiętak także ich kolor: to był blond. Jego zapach, zapach suchości. Dla tych, którzy nie lubią moknąć." Zawarte w kompozycji nuty siana dodają ciepła i uczucia przyjemnej suchości. Wetyweri (więcej...)

123.80 PLN
Podgląd
woda perfumowana Tester

Serge Lutens L'Eau De Paille woda perfumowana Tester 50 ml

L'Eau De Paille to zapach z kolekcji Serge Lutens L'Eau. Jest to czwarta kompozycja, wydana w 2016 roku, propozycja unisex. Zapach złożony jest z trzech wytrawnych nut: siana, rześkiej wetywerii i cieplejszego kadzidła. Sam Lutens opisuje zapach jako "suchy, dla tych, którzy nie lubią moknąć". Nuty zapachowe: siano, wetyweria, kadzidło Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w (więcej...)

114.90 PLN
Podgląd
Woda perfumowana spray

Serge Lutens Laine De Verre Woda perfumowana spray 50 ml

Interesująca kompozycja Laine de Verre od Serge Lutensa zarówno dla niej, jak i dla niego. Stworzona dla osób ułożonych, emanuje swym pociągającym chłodem. Zmysłowe, świeże nuty zapachowe rozpoczyna zadziwiająca woń cytrusów. Lada moment linia ta przechodzi w kaszmiru, by wkrótce ustąpić aromatom żywych, rytualnych nut piżma. Nuty zapachowe cytrusy, aldehydy, piżmo, drewno kaszmirowe

131.10 PLN