Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Shy deer to pierwsza polska marka kosmetyków naturalnych inspirowana naturą i lasem, której słowa przewodnie to „Szukając bliskości natury”. Drewniane elementy w naszych opakowaniach tworzone są ze szlachetnego drzewa bukowego i jesionowego. Pochodzą one z Włoch, z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Kosmetyki bazują tylko na wyjątkowych, naturalnych oraz certyfikowanych składnikach, (...)
2in1 Soothing After Shave Balm&Moisturizing Cream – Balsam po goleniu i krem nawilżający 2w1. Łagodzący balsam po goleniu i krem nawilżający 2 w 1 dogłębnie nawilża oraz regeneruje skórę, z delikatną nutą chłodzenia. Produkt ten intensywnie nawilża oraz goi mikrourazy spowodowane goleniem, dzięki zawartości w swoim składzie ekstraktu z aloesu, masła Shea, gliceryny oraz pantenolu. Balsam został również wzbogacony w kompleks witaminy A oraz E, które hamują proces starzenia się skóry, intensywnie ją regenerując. Energetyzujący zapach mentolu współgra z aromatami naturalnych olejków eterycznych, skutkiem czego całość nabiera pobudzającego, cytrusowo – drzewnego wymiaru.
Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Wskazania
- skóra sucha, wrażliwa, skłonna do podrażnień
- drobne ranki po goleniu
- balsam po goleniu
- krem nawilżający na dzień i na noc
- zmarszczki
- regeneracja naskórka
Zastosowanie
Zaaplikuj niewielką ilość produktu na dłoń – około 1-2 pompki. Aplikuj po każdym goleniu, po uprzednim, dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy i szyi. Należy omijać okolice oczu.
Po zastosowaniu możesz czuć delikatne uczucie chłodzenia skóry. Balsam możesz także używać jako krem nawilżający do codziennego stosowania, na dzień i na noc.
Składniki Aktywne
Ekstralt z aloesu, masło Shea, pantenol, alantoina, gliceryna, olej z nasion słonecznika, olej Jojoba.
SHY LAB MAGDALENA KOWALEWSKA
ul. Józefa Poniatowskiego 28, 44-200 Rybnik, PL
Polska