Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

minutowa samoopalająca pianka pod prysznic
PROMOCJA

St. Tropez Gradual Tan One Minute 1 minutowa samoopalająca pianka pod prysznic 120 ml

Najwygodniejszy sposób na codzienną, słoneczną opaleniznę. Pierwsza 1-minutowa pianka samoopalająca do stosowania tuż przed wzięciem prysznica. Użyj jej na suchą skórę, zostaw na minutę, potem weź prysznic jak zwykle. Kolor opalenizny rozwinie się w ciągu 8 godzin. Następnego dnia powtórz czynności i tak przez kolejne dni, aż osiągniesz oczekiwany odcień. WSKAZÓWKA: dla mocniejszego efektu możesz (więcej...)

74.70 PLN
66.60 PLN
PODGLĄD
Plus Luminous Veil stopniowo opalający krem do twarzy z efektem rozświetlania
PROMOCJA

St. Tropez Gradual Tan Plus Luminous Veil stopniowo opalający krem do twarzy z efektem rozświetlania 50 ml

Zapewnia naturalny, młodzieńczy, złoty blask z widocznymi efektami pielęgnacji skóry.* Po użyciu, natychmiast uzyskujemy rozświetloną skórę, dzięki odbijającym światło perłom oraz ekstraktowi z kwiatu Kameli, który posiada właściwości przeciwutleniające i naturalnie chroniące skórę. Gwarantowany efekt to promienna cera z opalenizną bez smug. Zawartość oleju z awokado, pozostawia skórę gładką oraz (więcej...)

100.60 PLN
90.42 PLN
PODGLĄD
stopniowo opalająca baza pod podkład
PROMOCJA

St. Tropez Gradual Tan Tinted stopniowo opalająca baza pod podkład 50 ml

Udoskonalający baza nadająca stopniowo złotawy, muśnięty słońcem odcień. Formuła z dyfuzorami optycznymi i pudrami brązującymi maskuje niedoskonałości. Nadaje natychmiastowy efekt zdrowej, muśniętej słońcem skóry, stopniowo budując trwałą, naturalnie wyglądającą złotawą opaleniznę. Dokładnie i naturalnie dopasowuje się do tonu i struktury skóry. Dyfuzory optyczne i pudry brązujące oraz zaawansowan (więcej...)

97.50 PLN
87.62 PLN
PODGLĄD
Bronzing Lotion samoopalające mleczko do ciała Dark
PROMOCJA

St. Tropez Self Tan Bronzing Lotion samoopalające mleczko do ciała Dark 200 ml

Self Tan Bronzing Lotion to samoopalające mleczko do ciała od ST. TROPEZ. Delikatne mleczko samoopalające do ciała. Mleczko daje efekt stopniowej, naturalnej, złocistej i równomiernej opalenizny Codzienne stosowanie produktu wzmacnia intensywność opalenizny. St. Tropez zadba o naturalnie wyglądającą opaleniznę Angielska marka St. Tropez jest dziś uważana za zdecydowanego lidera na światowym rynku (więcej...)

126.10 PLN
118.88 PLN
PODGLĄD
Bronzing Mousse samoopalająca pianka Dark
PROMOCJA

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse samoopalająca pianka Dark 200 ml

Self Tan Bronzing Mousse to samoopalająca pianka do ciała od ST. TROPEZ. Samoopalacz w postaci pianki to idealny wybór dla tych którzy ocekują deliaktnej pielęgnacji. Pianka daje efekt stopniowej, naturalnej, złocistej i równomiernej opalenizny. Codzienne stosowanie produktu wzmacnia intensywność opalenizny. St. Tropez zadba o naturalnie wyglądającą opaleniznę Angielska marka St. Tropez jest dziś (więcej...)

145.80 PLN
136.70 PLN
PODGLĄD