Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Woda perfumowana dla kobiet

Stella McCartney POP Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Śmiały i zuchwały POP to zapach nowego pokolenia kobiet, które zaczynają odnosić sukcesy, manifestują swoją prawdziwą osobowość i wychodzą z cienia. Dewizą Stelli jest, aby zapach i kosmetyki podkreślały wewnętrzne piękno kobiety, bez zakłócania go i zagłuszania. POP celebruje nowe podejście do urody i luksusu, które przesuwa dotychczasowe granice. Taka prekursorska postawa zakorzeniona jest w au (więcej...)

176.10 PLN
Podgląd
Woda perfumowana spray TESTER

Stella McCartney Pop Woda perfumowana spray TESTER 100 ml

Zapach damski Rok wprowadzenia 2016 Nuty zapachowe Linia głowy liście pomidora, liście fiołka, mandarynka Linia serca tuberoza, fiołek, frangipani Linia podstawy drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, piżmo Perfumy Pop wyrażają odwagę, pewność ciebie, śmiałe dążenie do własnych celów. Podkreślają silną osobowość. Są wyrazem kobiecości, która nie boi się wyzwań. Woda perfumowana w formie testera. Tester (więcej...)

199.00 PLN
Podgląd
Woda perfumowana spray

Stella McCartney Stella Woda perfumowana spray 30 ml

Wyobraź sobie luksusowy kwiat, intensywny i przepiękny, delikatne muśnięcie sprawia, że jego płatki opadają. Chciałabym uchwycić to wątłe piękno, ten idealny moment i zamknąć je we flakonie perfum. W taki sposób Stella Mc Cartney opisała swoją inspirację do stworzenia zapachu Stella EDP projektantowi Jacquesowi Cavallierowi. W zapachu tym mamy połączenie sprzeczności na wielu płaszczyznach różanej (więcej...)

91.90 PLN
Podgląd
Woda toaletowa spray

Stella McCartney Stella Woda toaletowa spray 100 ml

Znana, angielska projektantka mody Stella McCartney w 2014 roku postanowiła powrócić do korzeni i tchnęła nowe życie w swój pierwszy zapach Stella EDP, który premierę miał w 2003 roku. Flakon oraz opakowanie zyskały nowy wygląd, niezmienne zostały natomiast różane nuty zapachowe bijące z samego serca kompozycji. W kwietniu 2015 roku przyszedł czas na nową, lżejszą i świeższą wersję kultowego zapac (więcej...)

173.40 PLN
Podgląd
Woda toaletowa spray TESTER

Stella McCartney Stella Woda toaletowa spray TESTER 100 ml

Zapach damski Typ zapachu kwiatowy Nuty zapachowe Linia głowy frezja, mandarynka, lodowa cytryna Linia serca liście fiołka, piwonia, róża bułgarska Linia podstawy bursztyn Ten zapach to spacer w ogrodzie pełnym kwiatów. Romatyczny aromat, pełen uwodzących nut. Zwiewny i niezwykle kobiecy. * - Woda toaletowa w formie testera. Testery mają zastosowanie w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacj (więcej...)

165.35 PLN