Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Pianka Do Włosów

Taft 10-Carat Shine Pianka Do Włosów 200 ml

Taft 10- Carat Shine Ultra Strong Pianka Do Włosów - utrwala fryzurę i nie obciąża włosów - nałożona bezpośrednio u nasady włosów, zwiększa ich objętość - zapewnia supermocne utrwalenie - nadaje włosom intensywny blask 10-karatowego brylantu

13.20 PLN
Podgląd
lakier do włosów mocno utrwalający

Taft 7 Days lakier do włosów mocno utrwalający 250 ml

Taft 7 Days Anti-Frizz to bardzo mocny lakier, idealny aby przeciwdziałać puszeniu się włosów. Technologia Frizz-Resist chroni włosy przed wilgocią. Nadaje 7-dniową objętość, gładki styl i długotrwałe wykończenie*. Formuła Taft 7 Days Anti-Frizz przeciwdziała puszeniu się włosów. Nie skleja i nie pozostawia śladów na włosach. Formuła lakieru idealna jest na każdą pogodę. Pozwala utrzymać stylizac (więcej...)

13.87 PLN
Podgląd
Balm wygładzający balsam do włosów

Taft 7 Days Smooth Balm wygładzający balsam do włosów 75 ml

Taft 7 Days rewolucyjny balsam do włosów przedłuża czas każdej stylizacji. Po raz pierwszy odporna na mycie formuła dostarcza efekt stylizacji, który trwa aż do 7 dni nawet mimo kilkukrotnego mycia. W efekcie uzyskujemy wspaniałą objętość i gładkie włosy.

13.87 PLN
Podgląd
pasta do włosów wygładzająca

Taft 7 Days Volume pasta do włosów wygładzająca 75 ml

Rewolucyjny Taft 7 Days Volume przedłuża czas stylizacji i trwałości ułożonej fryzury. Po raz pierwszy jest ona odporna na mycie a zawarta formuła zapewnia efekt stylizacji, który trwa aż do 7 dni. Nawet mimo kilkukrotnego mycia aby uzyskać większą objętość i gładkie włosy. Efekt utrzymuje się 2-3 mycia w połączeniu z lakierem do włosów Taft 7 Days Volume.

13.87 PLN
Podgląd
pianka do włosów mocno utrwalająca

Taft 7 Days Volume pianka do włosów mocno utrwalająca 150 ml

Taft 7 Days Volume zapewnia długotrwałą objętość oraz bardzo mocne utrwalenie włosów. Taft 7 Days Volume z technologią Wash-Resist gwarantuje zwiększenie i utrzymanie objętości aż do 7 dni, nawet po kilkukrotnym myciu włosów szamponem*. Nie wymaga spłukiwania i nie pozostawia śladów na włosach. *Efekt utrzymuje się 2-3 mycia w połączeniu z lakierem do włosów Taft 7 Days. Ostrzeżenia: Niebezpieczeń (więcej...)

13.87 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Activity Power Żel Do Włosów 150 ml

Taft Power Activity Żel Do Włosów - utrwalenie na poziomie 5 - długotrwałe 24 godz. perfekcyjne utrwalenie fryzury - odbudowuje i wzmacnia włosy od wewnątrz

13.20 PLN
Podgląd
pasta do włosów nadająca teksturę

Taft Carbon Force pasta do włosów nadająca teksturę 130 ml

Pasta do włosów Carbon Forcenadaje teksturę fryzurze z mikrowłóknami węglowymi. Możliwość zmiany stylizacji, półmatowe wykończenie. Utrwalenie do 24 godzin.

18.55 PLN
Podgląd
Pianka Do Włosów

Taft Cashmere Power Pianka Do Włosów 200 ml

Taft Cashmere Power Pianka Do Włosów - zapewnia megamocne utrwalenie przez cały dzień - nadaje włosom kaszmirową miękkość - nie skleja włosów

13.20 PLN
Podgląd
Lakier do włosów

Taft CHIC CHIGNION Lakier do włosów 250 ml

Taft Supreme Hold zapewnia utrwalenie fryzury nawet do 48 godzin. Chroni włosy przed puszeniem się. Do długotrwałych fryzur zainspirowanych blaskiem trzech wybitnych metropolii!

13.55 PLN
Podgląd
Wosk Modelujący Do Włosów

Taft Creative Look Wosk Modelujący Do Włosów 75 ml

Taft Creative Look Wosk Modelujący Do Włosów - modeluje i nadaje włosom wymarzony kształt - poprawia ich strukturę - nadaje wspaniały połysk - efektownie akcentuje pojedyńcze kosmyki - zapewnia trwałość fryzury - łatwo się usuwa podczas mycia

14.36 PLN
Podgląd
Lakier Do Włosów

Taft Extra Strong Brilliant Color Lakier Do Włosów 250 ml

Taft Brilliant Color Extra Strong Lakier Do Włosów - pozwala na dłużej zachować intensywność koloru - gwarantuje fryzurze trwałość i porywający połysk - dostępny jest w modnym, zmysłowym opakowaniu w kolorze ciemnej purpury

14.85 PLN
Podgląd
Żel Do Układania Włosów

Taft Extreme Power Żel Do Układania Włosów 250 ml

Taft Power Extreme Żel Do Układania Włosów - gwarantuje najwyższy poziom utrwalenia fryzury - odbudowuje i wzmacnia włosy od wewnątrz - aż do 30% silniejsze włosy - łatwy do zmycia - nie pozostawia śladów

14.49 PLN
Podgląd
Lakier do włosów

Taft Fullness Lakier do włosów 250 ml

Supermocny lakier do włosów Fullness. Dla widocznego efektu pełnych objętości włosów, bogatej tekstury i fryzury trwałej przez cały dzień! - Dla 48h utrwalenia bez sklejania, bez śladów na włosach. - Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Efekt 48h objętości doskonała forma z kompleksem Biotin&Boost dla długotrwałego utrwalenia i bogatej tekstury.

13.54 PLN
Podgląd
Pianka do włosów

Taft Fullness Pianka do włosów 200 ml

Schwarzkopf Taft Fullness Pianka do włosów nadająca objętość Supermocna pianka do włosów Fullness. Dla widocznego efektu pełnych objętości włosów, bogatej tekstury i fryzury trwałej przez cały dzień! - Dla 48h utrwalenia bez sklejania, bez śladów na włosach. - Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Efekt 48h objętości - doskonała forma z kompleksem Biotin&Boost dla długotrwałego (więcej...)

13.54 PLN
Podgląd
Spray do włosów zwiększający objętość

Taft Fullness Spray do włosów zwiększający objętość 150 ml

Taft spraydo włosów Fullness "4" zwiększający objętość Ultramocnyspray do włosów Taft Fullness "4" został stworzony aby w widoczny sposób nasze włosy znów były pełneobjętości, a stworzona fryzura trwała przez cały dzień. To 48 h utrwalenia bez sklejania i bez śladów na włosach. Sprayz kompleksem Biotin&Boots pomaga chronić włosy przed wysuszeniem nie obciążając ich jednocześnie.

13.20 PLN
Podgląd
pasta do włosów

Taft INVISIBLE pasta do włosów 150 ml

Pasta do włosów Taft Invisible nadaje 48h niewidzialnego utrwalenia, które nie klei się, nie sztywnieje i nie obciąża włosów. Uzyskaj doskonale wymodelowaną stylizację bez śladów na włosach!

19.01 PLN
Podgląd
lakier do włosów Mega Mocny

Taft Invisible Powe lakier do włosów Mega Mocny 250 ml

Niewidoczna stylizacja - megamocny lakier do włosów. Formuła Taft Power Invisible zapewnia 3x niewidoczną stylizację bez sklejania, bez usztywniania, bez obciążania! Dla 24h utrwalenia bez sklejania i bez śladów na włosach. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Specjalna wzmacniająca formuła wzmacnia włosy i pomaga chronić je przed promieniowaniem UV.

13.20 PLN
Podgląd
Lakier Do Włosów Complete Ultra Strong

Taft Lakier Do Włosów Complete Ultra Strong 250 ml

Lakier Do Włosów Super Mocny - wyraźnie zwiększa objętość włosów - nadaje włosom supermocne utrwalenie przez cały dzień - nie obciąża oraz nie skleja - łatwy do usunięcia podczas czesania - sprawia, że włosy stają się miękkie oraz pełne blasku

13.20 PLN
Podgląd
Carbon Force Żel do włosów bardzo mocno utrwalający

Taft Looks Carbon Force Żel do włosów bardzo mocno utrwalający 150 ml

Pierwszy żel do włosów Taft Power z mikrowłóknami węglowymi dla niezwykle mocnego utrwalenia, bez obciążania włosów.

9.49 PLN
Podgląd
Electro Force Guma plazmowa do włosów

Taft Looks Electro Force Guma plazmowa do włosów 130 ml

Nadająca strukturę guma plazmowa do włosów Taft Looks Electro Force, z technologią Power Definition, to: - nowoczesna tekstura, - doskonałe podkreślenie stworzonej fryzury, - utrwalenie włosów w technologii High Tech.

13.55 PLN
Podgląd
Electro Force Żel do włosów

Taft Looks Electro Force Żel do włosów 150 ml

Nadającynajmocniejsze utrwalenie żel do włosów Taft Looks Electro Force, z technologią Power Definition, to: - nowoczesna tekstura, - doskonałe podkreślenie stworzonej fryzury, - wytrzymałość do 72h, - utrwalenie włosów w technologii High Tech.

21.90 PLN
Podgląd
Irresistible Power PASTA DO WŁOSÓW

Taft Looks Irresistible Power PASTA DO WŁOSÓW 130 ml

Krem do włosów Taft Looks Irresistible Power nadaje efektowne, matowe wykończenie, a przy tym schludny look. Formuła wzbogacona naturalnym woskiem pokrywa włos na całej długości, dzięki czemu chroni przed wysuszaniem. Doskonale utrwala.

19.01 PLN
Podgląd
Irresistible Power pomada do włosów

Taft Looks Irresistible Power pomada do włosów 75 ml

Taft Looks Irresistible Power pomada zapewnia gładką fryzurę z błyszczącym wykończeniem. Pozwala na 48 godzinną kontrolę włosów, uwodzicielskie wykończenie. Nie pozostawia resztek i nie przykleja się.

19.47 PLN
Podgląd
Irresistible Power Żel do włosów stylizujący

Taft Looks Irresistible Power Żel do włosów stylizujący 150 ml

Taft Looks Irresistible Powerto żelstylizujący do włosów pozwalający zrealizować wiele ciekawych fryzur. Pozostawia błyszczącewykończenie i zarazem zadbany look. Gwarantuje zniewalające utrwalenie do 48h i wspaniałą stylizację. Nie pozostawia śladów na włosach.

9.05 PLN
Podgląd
Maxx Power żel do włosów

Taft LOOKS Maxx Power żel do włosów 150 ml

Utrwal swój styl na maksa Żel do włosów Taft Looks Ultimate Maxx Power to wyjątkowa siła utrwalania - maksymalne 24-godzinne utrwalenie. Nie pozostawia resztek na włosach. Nie skleja włosów. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania.

20.20 PLN
Podgląd
Power Active żel do włosów mocno utrwalający

Taft Looks Power Active żel do włosów mocno utrwalający 150 ml

Żel do włosów Taft Power Active podkreśli codzienny styl i aktywnie utrwali stylizację aż do 72h. Gwarantuje ochronę odporną na pot i zapewnia niewiarygodnie mocne utrwalenie bez sklejania i bez śladów na włosach. Ostrzeżenia: Uwaga! Produkt łatwopalny.

9.49 PLN
Podgląd
Power Invisible żel do włosów

Taft Looks Power Invisible żel do włosów 150 ml

Taft Power Invisible to mega mocne utrwalenie oraz niewidoczna stylizacja przez cały dzień i przy każdej pogodzie, bez sklejania włosów, bez usztywniania i bez obciążania.

13.20 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Maxx Power Żel Do Włosów 150 ml

Taft Power Maxx Żel Do Włosów - zapewnia niespotykaną dotąd trwałość modelowania fryzury - nie skleja włosów - pozwala formować szpice, fale, pasma i kolce – kształty, które intrygują

9.05 PLN
Podgląd
Lakier Do Włosów

Taft Mega Strong Power Cashmere Touch Lakier Do Włosów 250 ml

Taft Power Cashmere Touch Mega Strong Lakier Do Włosów - zapewnia megamocne utrwalenie przez cały dzień - fryzura zyska kaszmirową miękkość - nie skleja włosów

12.75 PLN
Podgląd
Lakier Do Włosów

Taft Mega Strong Volume Lakier Do Włosów 250 ml

Taft Volume Mega Strong Lakier Do Włosów - nadaje megamocną trwałość także delikatnym włosom - widocznie zwiększa puszystość fryzury - nie skleja włosów - zapewnia fryzurze optymalny efekt stylizacji

13.20 PLN
Podgląd
Pianka Do Włosów

Taft Mega Strong Volume Pianka Do Włosów 200 ml

Taft Volume Mega Strong Pianka Do Włosów - nadaje megamocną trwałość także delikatnym włosom - widocznie zwiększa puszystość fryzury - zapewnia fryzurze optymalny efekt stylizacji

13.20 PLN
Podgląd
Lakier do włosów ultra strong

Taft PERFECT FLEX Lakier do włosów ultra strong 250 ml

Doskonała elastyczność supermocny lakier do włosów. Formuła Taft Perfect Flex z płynną elastyną zapewnia 100% kontrolę i doskonałą elastyczność stylizacji! Dla 24h utrwalenia bez sklejania i bez śladów na włosach. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Specjalna wzmacniająca formuła wzmacnia włosy i pomaga chronić je przed promieniowaniem UV.

13.54 PLN
Podgląd
PIANKA DO WŁOSÓW

Taft PERFECT FLEX PIANKA DO WŁOSÓW 200 ml

Doskonała elastyczność supermocna pianka do włosów. Formuła Taft Perfect Flex z płynną elastyną zapewnia 100% kontrolę i doskonałą elastyczność stylizacji. Dla 24h utrwalenia bez sklejania i bez śladów na włosach. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Specjalna wzmacniająca formuła wzmacnia włosy i pomaga chronić je przed promieniowaniem UV. Bez spłukiwania.

13.54 PLN
Podgląd
Pianka Do Włosów

Taft Pianka Do Włosów 200 ml

Taft Supermocna Pianka Do Włosów Complete - zapewnia idealny, trwały kształt fryzur i naturalny wygląd włosów - nie skleja i nie wysusza włosów - pozostawia włosy przyjemne w dotyku - zwiększa objętość i nadaje intensywny połysk - chroni przed gorącym powietrzem suszarki oraz prostownicy

13.20 PLN
Podgląd
Pianka Do Włosów

Taft Pianka Do Włosów Power & Fullness 200 ml

Pianka Do Włosów Taft Power& Fullness Mousse - zawiera keratynę - zapewnia megamocne utrwalenie i nie skleja włosów - sprawia, że włosy nabierają mocy i energii - odmienia cienkie włosy, dodając im objętości i siły - chroni przed wysuszaniem - łatwo się usuwa

12.75 PLN
Podgląd
lakier do włosów nadający objętość mega mocny

Taft Power Express lakier do włosów nadający objętość mega mocny 250 ml

TAFT Power Express Mega strong Lakier do włosów - mega mocny lakier - doskonałe utrwalenie - ekspresowa formuła Mega mocny lakier do włosów to ekspresowa formuła nadająca efekt quickstyle pozwala otrzymać niezwykle suche utrwalenie i satynowe wykończenie. Dla 48 godzinnego utrwalenia bez sklejania, bez śladów na włosach. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Wzmacniająca formuł (więcej...)

13.54 PLN
Podgląd
pianka do włosów nadająca objętość mega mocna

Taft Power Express pianka do włosów nadająca objętość mega mocna 200 ml

Taft Power Express to mega mocna pianka do włosów dodatkowo nadająca objętość każdej fryzurze. Ekspresowa formuła zapewnia doskonałe utrwalenie oraz efekt Quick-Style aby uzyskać pełnię objętości stylizacji stworzonych w mgnieniu oka. Taft Power Express to 48 godzin utrwalenia bez sklejania i bez śladów na włosach. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem, nie obciążając ich jednocześnie. Wzmacniają (więcej...)

13.54 PLN
Podgląd
spray do stylizacji włosów mega mocny

Taft Power Express spray do stylizacji włosów mega mocny 150 ml

Szybka stylizacja mega kontrola, spray do stylizacji włosów podczas suszenia Ekspresowa formuła z przyspieszaczem suszenia skraca czas suszenia włosów, aby osiągnąć wymarzone stylizacje w mgnieniu oka! Wzmacniająca formuła chroni przed wiatrem i wilgocią oraz pomaga chronić przed promieniami UV. Spryskaj równomiernie włosy od nasady aż po końce, wysusz i wystylizuj tak jak chcesz.

13.87 PLN
Podgląd
Lakier Do Włosów Megamocny

Taft Power Lakier Do Włosów Megamocny 250 ml

Taft Power Lakier Do Włosów Megamocny - utrwala fryzurę i nie obciąża włosów - zapewnia supermocne utrwalenie - łatwy do wyczesania

12.75 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Power V-12 Looks Żel Do Włosów 150 ml

Taft Power Looks V-12 Żel Do Włosów - skuteczny żel o rewolucyjnej techologii Speed-Hold - zapewnia niewiarygodnie mocne utrwalenie (poziom 12) - wyjątkowo krótki czas schnięcia

9.05 PLN
Podgląd
Wosk Do Układania Włosów

Taft Power Wax Wosk Do Układania Włosów 75 ml

Taft Power Max Wosk Do Układania Włosów - megamocne utrwalenie - układanie i utrwalanie w jednym - ułatwia układanie fryzury - daje utrwalenie jak że - włosy są do 30% silniejsze

13.20 PLN
Podgląd
Lakier Do Włosów

Taft Power&Fullness Lakier Do Włosów 250 ml

Taft Power&Fullness Mega Strong Lakier Do Włosów - zapewnia megamocne utrwalenie przez 24h - zwiększa objętość włosów - chroni przed wysuszaniem - nie sklejania włosów - łatwy do całkowitego usunięcia podczas szczotkowania

13.20 PLN
Podgląd
Guma do włosów

Taft Remoldable Guma do włosów 150 ml

Guma do włosów Taft Remoldable pozwala formować i zmieniać fryzurę bez potrzeby powtórnej aplikacji. Ciesz się przez cały dzień stylem, który możesz modyfikować! 24h kontrola stylu. Guma jako jeden ze środków stylizujący włosy posiada właściwości utrwalające i silnie modelujące. Nie usztywnia włosów, jak żel. Można ją stosować zarówno na długie jak i krótkie włosy. Gumę nakłada się na suche włosy, (więcej...)

19.01 PLN
Podgląd
Lakier do włosów

Taft SILKY SLEEK Lakier do włosów 250 ml

Taft Supreme Hold zapewnia utrwalenie fryzury nawet do 48 godzin. Chroni włosy przed puszeniem się. Do długotrwałych fryzur zainspirowanych blaskiem trzech wybitnych metropolii!

13.20 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Titan Extreme Looks Żel Do Włosów 150 ml

Taft Looks Titan Extreme Żel Do Włosów - pozwala formować szpice, fale, pasma i kolce - kształty, które intrygują - odporny na działanie potu - fryzura nie zmienia swojego kształtu nawet przez całą gorącą, klubową noc

9.05 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Titan Look Looks Żel Do Włosów 250 ml

Taft Looks Titan Look Żel Do Włosów - pozwala formować szpice, fale, pasma i kolce – kształty, które intrygują - odporny na działanie potu - fryzura nie zmienia swojego kształtu nawet przez całą gorącą, klubową noc - radykalny poziom utrwalenia – 6

18.55 PLN
Podgląd
Lakier do włosów

Taft Ultimate Lakier do włosów 250 ml

Olśniewający blask kryształu radykalnie mocny lakier do włosów Najmocniejsze utrwalenie Taft do tej pory dla 100% trwałości z efektem blasku płynnego kryształu! Dla 48h utrwalenia, bez sklejania i bez śladów na włosach. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Najwyższy poziom utrwalenia Taft - zapewnia utrwalenie jak nigdy dotąd.

13.20 PLN
Podgląd
lakier do włosów

Taft Ultra Control lakier do włosów 250 ml

Super mocny lakier Taft Ultra Control zapewnia doskonałą kontrolę nad fryzurą oraz wyjątkowo gładką stylizację,która utrzymuje się cały dzień! Pozwala utrwalić doskonałą fryzurę nawet przez 24h. Pomaga chronić włosy przed przesuszeniem bez efektu obciążania i śladów na włosach. Doskonała formuła z technologią 3in1 Control pozwala utrzymać kontrolę nad elektryzującymi się włosami, puszeniem i niesf (więcej...)

13.54 PLN