TRESemme

OD 1948 ROKU DOSTARCZAMY PROFESJONALNE KOSMETYKI DO PIĘLĘGNACJI WŁOSÓW DO TWOJEGO DOMU
TRESemmé to marka profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów.

W TRESemmé zdajemy sobie sprawę z tego, że świetny wygląd włosów daje Ci pewność siebie do chodzenia z wysoko podniesioną głową każdego dnia.

Naszym celem jest dostarczanie tego uczucia kobietom już od 1948 r., kiedy to Edna L. Emme założyła markę TRESemmé. To właśnie ona wcieliła tę pewność w życie – co sprawiło, że jej postać stała się prawdziwą ikoną inspirującą współczesne kobiety aż po dziś dzień! Niezwykle inteligentna, a przy tym piękna Edna łamała zasadę za zasadą i została jedną z pierwszych przedsiębiorczych kobiet. Stanowiło to niesamowicie potężną mieszankę. Edna była podziwiana za swoje piękno i urodę, lecz została zapamiętana dzięki swojej inteligencji, konsekwencji i wytrwałości.

Edna zaprezentowała TRESemmé w 1948 roku – początkowo jako serię kosmetyków do salonów fryzjerskich mającą na celu dostarczenie efektu mocnych, gładkich włosów. Kosmetyki zostały nazwane na cześć Edny w połączeniu z francuską grą słów „ukochane”. Dzięki doświadczeniu pracy jako fryzjerka w salonie fryzjerskim swojej siostry, Edna wiedziała, że świetny wygląd włosów jest w stanie zwiększyć pewność siebie. W czasach, gdy profesjonalnej jakości produkty do włosów były dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich, Edna miała swoją wizję. Chciała dostarczyć profesjonalną pielęgnację włosów kobietom w zaciszu ich domów. Zaprezentowała TRESemmé szerokiej publiczności, dzięki czemu produkty te zrewolucjonizowały pielęgnację włosów, z miejsca stały się kultowe i przeszły do historii.

Jako prawdziwa pionierka, Edna nie spoczywała na laurach. Już w 1938 r. przemawiała w Białym Domu na temat roli kobiet w biznesie i jako przewodnicząca Narodowego Stowarzyszenia Fryzjerów i Kosmetologów bezpośrednio wpływała na ewolucję przemysłu kosmetyczno-urodowego. Bo kiedy Edna mówiła, świat urody słuchał i z uwagą chłonął każde jej słowo.

Założycielka TRESemmé kontynuowała torowanie drogi kobietom w swoim życiu prywatnym, jak i zawodowym. Podbiła przemysł kosmetyczny i zrewolucjonizowała go, by sen milionów kobiet mógł stać się rzeczywistością. I zrobiła to zupełnie sama, bez niczyjej pomocy. By dodać sobie odwagi, w jej domu rodzinnym mówiło się „Masz w sobie Emme”. Dzięki niej teraz i Ty możesz mieć pewność siebie od TRESemmé na wyciągnięcie ręki.

TRESemme
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

TRESemme Szampon Do Włosów Cleanse and Replenish 2 in 1 500 ml

Cleanse&Replenish Shampoo&Conditioner 2w1 to doskonały sposób na codzienną pielęgnację wszystkich typów włosów. Formuła produktu zawiera składniki o właściwościach zarówno szamponu jak i odżywki. Kosmetyk skutecznie oczyszcza i odświeża włosy i skórę głowy. Dodatkowo odbudowuje strukturę włosa, przywraca energię i witalność. Zapewnia efekt pięknych włosów pełnych blasku. Formuła wzbogacona została (więcej...)

9.49 PLN
PODGLĄD

TRESemme Botanique Nourish Maska do włosów 300 ml

Naturalni poszukiwacze mogą mieć do czynienia z kompromisem naturalne składniki kosztem jakościowych rezultatów. TRESemm, najpopularniejsza brytyjska marka do pielęgnacji włosów , połączyła profesjonalne formuły z naturalnymi składnikami, w tym nawilżającą mieszanką mleka kokosowego i aloesu, aby stworzyć linię, która odżywia i uzupełnia włosy. Botanique zapewnia profesjonalną jakość bez konieczno (więcej...)

18.27 PLN
PODGLĄD