Vanish

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w płynie 1l 1000 ml

Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterSkładniki: 5-15%: związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniowo czy (więcej...)

19.79 PLN
PODGLĄD

Vanish Proszek do prania firanek 400 g

Vanish Proszek do prania firanek to specjalistyczny produkt, który pierze i wybiela firanki, przy czym jest bezpieczny dla delikatnych włókien, bo nie zawiera chloru. Można go stosować dla wielu rodzajów firanek, także tych ze sztucznych włókien.Vanish Proszek do prania firanek- wybiela białe firanki- zawiera aktywny tlen- skutecznie działa nawet w 30°C- nie zawiera chloruSposób użycia: Pranie ręc (więcej...)

12.83 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold PowerGel skoncentrowany odplamiacz w Żelu 200 ml

Skoncentrowany odplamiacz w żelu skutecznie usuwa nawet kilkudniowe zaschnięte plamy w czasie 30 sekund. Produkt bezpieczny zarówno dla tkanin kolorowych, jak i białych.Sposób użycia:1. Zmocz plamę ciepłą wodą.2. Potrzyj plamę.3. Pozostaw na 5 minut.4. Wypierz według zaleceń producenta ubrań.

18.34 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold Carpet Care płyn do mechanicznego prania dywanów 500 ml

Vanish Gold Carpet Care Czyszczenie mechaniczne świeżość bryzy Szampon do dywanów 500 ml 5 x skuteczniejszy* *niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy - Usuwa 5 x więcej brudu* - Neutralizuje przykre zapachy - Wyjątkowo zmiękcza - Nadaje świeżość - Usuwa 3 x więcej sierści zwierząt* Nadające się do recyklingu Zalecenia: Wypróbuj na niewidocznej części dywanu, aby sprawdzić trwałość koloru. (więcej...)

12.59 PLN
PODGLĄD

Vanish Odplamiacz do białych tkanin w proszku 30 g

Zalety produktu: • niezawodne usuwanie plam • zapewnia jeszcze intensywniejszą biel • działa nawet w zimnej wodzie • zwalcza najbardziej uporczywe plamy • działa w krótkich cyklach prania • nie niszczy tkanin • do białych tkanin • bez chloru Znasz to uczucie niezadowolenia, gdy Twoje białe tkaniny nagle po praniu okazują się szare? Nowa formuła odplamiająca Vanish ma na to niezawodne rozwiązanie. (więcej...)

4.76 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold oxi action odplamiacz do tkanin w proszku 30 g

Najlepsza formuła! Rezultat w 30 sekund* Zdumiewające usuwanie plam w 30 sekund**niektóre plamy, jak np. czerwone wino, sok z buraków, maliny, herbata owocowa, sos sojowy, pokarm z mięsem dla niemowlątSkładniki: 30% związki wybielające na bazie tlenu, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa, Cit (więcej...)

4.61 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold oxi action odplamiacz do tkanin w płynie 100 ml

Najlepsza formuła! Rezultat w 30 sekund* Zdumiewające usuwanie plam w 30 sekund**niektóre plamy, jak np. czerwone wino, sok z buraków, maliny, herbata owocowa, sos sojowy, pokarm z mięsem dla niemowlątSkładniki: 5-15%:związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne. <5%: Kompozycja zapachowa, Citronellol, Hexyl CinnamalPrzygotowanie (więcej...)

4.76 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold Carpet Care płyn do mechanicznego prania dywanów Lemon 500 ml

Vanish Gold Carpet Care Czyszczenie ręczne cytrynowy Szampon do dywanów 500 ml - 5x skuteczniejszy* - Usuwa 5x więcej brudu* - Neutralizuje przykre zapachy - Wyjątkowo zmiękcza - Nadaje świeżość - Usuwa 3x więcej sierści zwierząt* *niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy Nadające się do recyklingu Zalecenia: Wypróbować na niewidocznej części dywanu, aby sprawdzić trwałość koloru. Stosować (więcej...)

16.65 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold oxi action odplamiacz tkanin w płynie 100 ml

Rezultat w 30 sekund* + Olśniewająca biel. Tkaniny stają się do 3 odcieni bielsze**. niektóre plamy jak np. czerwone wino, sok z buraków, maliny, herbata owocowa, sos sojowy, pokarm z mięsem dla niemowląt. *W stosunku do poszarzałych tkanin. Rezultaty mogą się różnić.Składniki: 5-15%:związki wybielające na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne. (więcej...)

4.96 PLN
4.76 PLN
PODGLĄD

Vanish Płukanie firanek płyn do płukania białych firanek 125 ml

Płyn do płukania firanek sprawia, że wszystkie rodzaje firanek są lśniąco białe. Usztywnia firanki i nadaje im doskonały kształt. Dba o włókna i jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów firanek, ponieważ nie zawiera chloru.Vanish płyn do płukania firanek dzięki unikalnej formule:- przywraca firankom biel- dba o włókna- usztywnia je i nadaje doskonały kształt na dłużej- nie zawiera chloruSkładniki: (więcej...)

5.45 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do białych tkanin w płynie 1l 1000 ml

Formuła opracowana specjalnie po to, aby uczynić białe tkaniny jeszcze bielszymi! Bezpieczny do użycia na tkaninach**. Formuła nie zawierająca chloru. **Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- 10 odcieni bielsze po 1. praniu* - odplamiacz bezpieczny dla tkanin** Efekty uzyskane przy użyciu tego produktu jako dodatku do prania w porównaniu do nieupranych/poszarzałych (więcej...)

39.50 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do białych tkanin w płynie 2l 2000 ml

Formuła opracowana specjalnie po to, aby uczynić białe tkaniny jeszcze bielszymi! Bezpieczny do użycia na tkaninach**. Formuła nie zawierająca chloru. **Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- 10 odcieni bielsze po 1. praniu* - odplamiacz bezpieczny dla tkanin** Efekty uzyskane przy użyciu tego produktu jako dodatku do prania w porównaniu do nieupranych/poszarzałych (więcej...)

59.36 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w proszku 625 g

Wytwarza cząsteczki aktywnego tlenu. Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterCechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**tkaniny codziennego użytku jak bawełna i poliesterSkładniki: >30%: związki wybielające na bazie tlenu, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, ni (więcej...)

45.73 PLN
PODGLĄD

Vanish Color Protect Chusteczki zapobiegające farbowaniu 40 prań

5x działanie ochronne 1 - zapobieganie farbowaniu 2 - ochrona oryginalnych kolorów 3 - koniec z sortowaniem ubrań 4 - maksymalna ochrona już w 30°C 5 - skuteczność nawet w przypadku ciemnych ubrań Zapobiega zafarbowaniu ubrań Podczas prania chusteczki o specjalnej strukturze plastra miodu uwalniają aktywne składniki, które skutecznie wyłapują kolorowe barwniki zanim osadzą się na pozostałych ubran (więcej...)

32.23 PLN
PODGLĄD

Vanish Color Protect Chusteczki zapobiegające zafarbowaniu ubrań do 20 prań

Vanish Color Protect Chusteczki zapobiegające farbowaniu 5x działanie ochronne 1 - zapobieganie farbowaniu 2 - ochrona oryginalnych kolorów 3 - koniec z sortowaniem ubrań 4 - maksymalna ochrona już w 30°C 5 - skuteczność nawet w przypadku ciemnych ubrań Zapobiega zafarbowaniu ubrań Podczas prania chusteczki o specjalnej strukturze plastra miodu uwalniają aktywne składniki, które skutecznie wyłapuj (więcej...)

19.73 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action płyn do prania dywanów i wykładzin w sprayu 500 ml

Spray Vanish Oxi Action do dywanów i tapicerki doskonale usuwa plamy już przy 1. użyciu! Spray Vanish całkowicie usuwa nawet najtrudniejsze plamy. Bezpieczny do użycia do wełnianych dywanów i tapicerek samochodowych. Produkt odpowiedni do prania ręcznego lub odkurzaczy piorących. Wystarczy spryskać wcześniej osuszoną plamę, pozostawić na 5 minut i osuszyć czystą szmatką.

43.07 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold Carpet Care SZAMPON DO DYWANÓW CZYSZCZENIE RĘCZNE 500 ml

Vanish Gold Carpet Care Czyszczenie ręczne świeżość bryzy Szampon do dywanów 500 ml 5 x skuteczniejszy* 1. Usuwa 5 x więcej brudu* 2. Neutralizuje przykre zapachy 3. Wyjątkowo zmiękcza 4. Nadaje świeżość *niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy Nadające się do recyklingu. Zalecenia: Wypróbować na niewidocznej części dywanu, aby sprawdzić trwałość koloru. Stosować tylko pianę, ponieważ prz (więcej...)

26.78 PLN
PODGLĄD

Vanish Clean&Fresh Proszek do dywanów 650 g

Proszek do prania dywanów od firmy Vanish. Zapewnia łatwe czyszczenie dywanów o dużych powierzchniach. Usuwa brud i kurz już w 20 sekund!

43.07 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action płynny odplamiacz do tkanin w sprayu 500 ml

Oxi Action to spay do miejscowego odplamiania kolorowych tkanin od firmy Vanish. Skutecznie likwiduje wszelkie plamy. Zawiera aktywny tlen. Środek niezwykle delikatny dla tkanin.

34.05 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do białych tkanin w płynie 500 ml

Formuła opracowana specjalnie po to, aby uczynić białe tkaniny jeszcze bielszymi! Bezpieczny do użycia na tkaninach**.**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- 10 odcieni bielsze po 1. praniu*- odplamiacz bezpieczny dla tkanin**Efekty uzyskane przy użyciu tego produktu jako dodatku do prania w porównaniu do nieupranych/poszarzałych tkanin bawełnianych*Tkaniny codzienn (więcej...)

25.89 PLN
PODGLĄD

Vanish Płyn do Płukania Białych Firanek 500 ml

Vanish Płyn do Płukania Białych Firanek Sprawia, że wszystkie rodzaje firanek są lśniąco białe. Formuła płynu chroni włókna firanek przed wnikaniem dymu papierosowego i zabrudzeń. Zapobiega żółknięciu powodowanemu światłem słonecznym. Sprawia, że firanki pozostają białe na dłużej. Usztywnia firanki i nadaje im doskonały kształt. Nie zawiera chloru.

26.78 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action Pet Expert Spray czyszczący do dywanów i tapicerek 500 ml

Vanish Oxi Action Pet Expert Spray czyszczący do dywanów i tapicerek 500 ml Usuwa zabrudzenia po zwierzętach już za 1. razem - Zdumiewające usuwanie zabrudzeń i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów już w 30 sekund - Zapobiega „znakowaniu" terenu przez zwierzęta - Neutralizuje zapach moczu i usuwa zabrudzenia po zwierzętach: mocz, wymiociny, odchody i plamy z błota - Eliminuje również takie plamy (więcej...)

43.07 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w płynie 2l 2000 ml

Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterSkładniki: 5-15%: związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniowo czy (więcej...)

59.36 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do białych tkanin w proszku 470 g

Cząsteczki aktywnego tlenu. Formuła opracowana specjalnie po to, aby uczynić białe tkaniny jeszcze bielszymi! Bezpieczny do użycia na tkaninach**. Formuła niezawierająca chloru**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- 10 odcieni bielsze po 1. praniu*- odplamiacz bezpieczny dla tkanin**efekty uzyskane przy użyciu tego produktu jako dodatku do prania w porównaniu do nie (więcej...)

40.94 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do białych tkanin w proszku 625 g

Cząsteczki aktywnego tlenu. Formuła opracowana specjalnie po to, aby uczynić białe tkaniny jeszcze bielszymi! Bezpieczny do użycia na tkaninach**. Formuła niezawierająca chloru**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- 10 odcieni bielsze po 1. praniu*- odplamiacz bezpieczny dla tkanin**efekty uzyskane przy użyciu tego produktu jako dodatku do prania w porównaniu do nie (więcej...)

45.73 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w płynie 1.5l 1500 ml

Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterSkładniki: 5-15%: związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniowo czy (więcej...)

53.62 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action extra hygiene dezynfekujący odplamiacz do tkanin w płynie 500 ml

Czy ważna jest dla Ciebie higieniczna czystość Twoich ubrań? Czy nie byłoby wspaniale gdyby w praniu zostały usuwane bakterie będące dla nas zagrożeniem? Przecież nie każdy materiał nadaje się do prania w 90°C. Z pomocą przychodzi Vanish Oxi Action Extra Hygiene - formuła z aktywnym tlenem, która odplamia ubrania i jednocześnie je dezynfekuje. Płyn Vanish Oxi Action Extra Hygiene skutecznie usuwa (więcej...)

25.89 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action odplamiacz do białych tkanin w Żelu 750 ml

Pomaga przedłużać życie białych ubrań****Płyn Vanish używany jako dodatek do prania pomaga przedłużać życie Twoich ubrań poprzez usuwanie plam, ochronę bieli oraz zwalczanie nieprzyjemnych zapachów.Cechy produktu:- idealna biel nawet po 50 praniach- usuwa plamy- zwalcza nieprzyjemne zapachy- higieniczna czystość- podwaja długość życia białych ubrań*- skoncentrowany żel wzmacniający efekt prania- b (więcej...)

41.92 PLN
PODGLĄD

Vanish Color protect chusteczki zapobiegające farbowaniu ubrań 60 prań (30 sztuk)

Koniec z sortowaniem ubrań!30 perforowanych chusteczek4 x działanie ochronne1. Zapobieganie farbowaniu ubrań2. Koniec z sortowaniem ubrań3. Skuteczność nawet w przypadku ciemnych ubrań4. Absorbuje brud z praniaZapobiega zafarbowaniu ubrań.Dzięki specjalnej strukturze plastra miodu chusteczka wyłapuje kolorowe barwniki, zanim osadzą się na pozostałych ubraniach. Dla mniej farbujących i jaśniejszych (więcej...)

43.11 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w żelu WHITE 500 ml

Odplamiacz do tkanin w żelu Vanish Oxi Action White zapewnia idealną biel Twoim tkaninom nawet po 50 praniach. Doskonale usuwa plamy, jednocześnie zwalczając nieprzyjemne zapachy. Vanish Oxi Action White to skoncentrowany żel wzmacniający efekt prania. Nie zawiera chloru. Zapewnia higieniczną czystość.

28.50 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w żelu PINK 500 ml

Odplamiacz do tkanin w żelu Vanish Oxi Action Pink doskonale usuwa plamy. Zapobiega farbowaniu. Zwalcza nieprzyjemne zapachy. Zapewnia higieniczną czystość. Podwaja długość życia ubrań. Vanish Oxi Action Pink to skoncentrowany żel wzmacniający efekt prania. Nie zawiera chloru.

34.95 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold Carpet Care Pianka do dywanów wykładzin i tapicerki 600 ml

Vanish Gold Carpet Care Pianka do dywanów wykładzin i tapicerki 5 x skuteczniejszy* niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy - Usuwa 5 x więcej brudu* - Neutralizuje przykre zapachy - Wyjątkowo zmiękcza - Nadaje świeżość - Usuwa 3 x więcej sierści zwierząt* *W porównaniu do samego odkurzania. Informacja o składnikach dostępna na stronie www.rbeuroinfo.com Sposób użycia: - Mocno wstrząsnąć (więcej...)

43.09 PLN
PODGLĄD