Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Viktor & Rolf Flowerbomb Bloom Woda toaletowa 50 ml

Woda toaletowa Viktor&Rolf Flowerbomb Bloom dzięki swojemu zmysłowemu aromatowi przeniesie Cię do czarodziejskiego, orientalnego ogrodu pełnego kwitnących kwiatów. - kwiatowy zapach - dla romantycznej kobiety - do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje Nuty zapachowe: Linia głowy: granat, mandarynka. Linia serca: jaśmin, frezja, róża, górskie powietrze Linia podstawy: nuty drzewne

261.70 PLN
PODGLĄD

Viktor & Rolf Flowerbomb woda perfumowana 50 ml

Flowerbomb to prawdziwa, eksplodująca kwiecista bomba zapachowa. Bogaty i intensywny bukiet jaśminu, frezji i róży, otuli Cię ciepłem kwiatowego i owocowego zapachu. Magiczne nuty rozbudzą najgłębsze uczucia i w niewidzialny sposób zawiodą do ogrodu marzeń i snu. Dzięki uzależniającym kwiatowym nutom Flowerbomb eksploduje bukietem uczuć, pozostawiając znamienny ślad swojej niezwykle pozytywnej moc (więcej...)

315.90 PLN
PODGLĄD

Viktor & Rolf Flowerbomb zestaw (woda perfumowana 50ml + żel pod prysznic 50ml + balsam do ciała 40ml)

Viktor&Rolf Flowerbomb eksploduje bukietem uczuć, pozostawiając znamienny ślad swojej niezwykle pozytywnej mocy. Dla kobiet, które choć na chwilę chcą się uwolnić od twardej rzeczywistości. Na dzień jak i na weekendy. Flowerbomb to tytułowa "bomba" eksplodująca z pełną mocą kwiatowym bukietem, któremu niestraszny jest upływ czasu, gdyż niezależnie od niego zawsze budzi w nas pozytywne doznania. To (więcej...)

315.90 PLN
PODGLĄD