Vis Plantis

Kosmetyki pełne natury. Vis Plantis to nowoczesna, specjalistyczna marka kosmetyków pielęgnacyjnych. Celem pielęgnacji zgodnej z Vis Plantis jest przywrócenie i wzmocnienie fizjologicznej równowagi skóry. Wg. marki profesjonalna pielęgnacja, dotychczas możliwa wyłącznie w salonach kosmetycznych coraz częściej jest stosowana w zaciszu w własnego domu.

Lata doświadczeń, sprawdzone naukowo rozwiązania oraz zaangażowanie, rzetelność i uczciwość, którymi kieruje się zespół ekspertów Vis Plantis sprawiły, że wysoka jakość kosmetyków stałą się dostępna dla każdej wymagającej kobiety, niezależnie statusu materialnego. Skuteczność kosmetyków potwierdzają liczne badania dermatologiczne.

Nieustanne poszukiwanie najnowszych inspiracji kosmetycznych w otaczającym nas bogactwie natury pozwala na niesamowite sukcesy. Rośliny i zwierzęta podsuwają skuteczne, naturalne rozwiązania, sprawdzone przez tysiące lat ewolucji i to z tej wiedzy korzysta Vis Plantis. Moc natury bardzo często odkrywana była już przez naszych przodków, a teraz jest łączona z nowoczesnymi, innowacyjnymi technologiami pozyskiwania naturalnych komponentów.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Zestaw prezentowy (szampon 300ml+odżywka 300ml+maska 5ml+peeling 125ml)
Nowość

Vis Plantis 01. Basil Element Zestaw prezentowy (szampon 300ml+odżywka 300ml+maska 5ml+peeling 125ml)

Elfa Phram zestaw prezentowy Vis Plantis Basil Element przeciw wypadaniu włosów szampon + odżywka + maska + peeling trychologiczny Świąteczny zestaw prezentowy przeciw wypadaniu włosów Basil Element zawiera szampon, odżywkę do włosów,saszetkę 5 ml z maską do włosów oraz peeling trychologiczny GRATIS! Szampon z serii Basil Element przeznaczony jest dla osób borykających się z wypadaniem włosów.Piel (więcej...)

59.30 PLN
Podgląd
Krem Na Noc

Vis Plantis Age Killing Effect Krem Na Noc Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie 50 ml

Vis Plantis Age Killing Effect Krem Na Noc Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie Bogaty krem regenerujący Vis Plantis Age Killing Effect na noc odpręża mięśnie spięte podczas częstych skurczów mimicznych. Naśladuje działanie Waglerin-1, naturalnego peptydu znalezionego w jadzie żmii świątynnej Tropidolaemus Wagleri. Działanie biomimetyczne peptydu: - przeciwzmarszczkowa skuteczność, - odprężenie sp (więcej...)

25.20 PLN
Podgląd
Krem Przeciwzmarszczkowy Na Dzień

Vis Plantis Age Killing Effect Krem Przeciwzmarszczkowy Na Dzień Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie Z Jadem Z Węża (Żmii) 50 ml

Vis Plantis Age Killing Effect Krem Przeciwzmarszczkowy Na Dzień Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie Z Jadem Z Węża (Żmii) Krem Vis Plantis posiada bezpieczny, pozyskany biotechnologicznie, niskocząsteczkowy, biomimetyczny tripeptyd miorelaksacyjnym (2%), który odpręża i relaksuje mięśnie spięte w trakcie częstych ruchów mimicznych. Peptyd naśladuje działanie Waglerin-1, naturalnego peptydu znale (więcej...)

26.00 PLN
Podgląd
Maseczka Na Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie

Vis Plantis Age Killing Effect Maseczka Na Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie 10 ml

Vis Plantis Age Killing Effect Maseczka Na Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie Maseczka z bezpiecznym, pozyskanym biotechnologicznie, niskocząsteczkowym, biomimetycznym tripeptydem miorelaksacyjnym, który relaksuje i odpręża mięśnie spięte podczas częstych skurczów mimicznych. Naśladuje działanie Waglerin-1, naturalnego peptydu znalezionego w jadzie żmii świątynnej Tropidolaemus Wagleri. Maseczka (więcej...)

4.15 PLN
Podgląd
Serum Przeciwzmarszczkowe Z Jadem Węża (Żmii)

Vis Plantis Age Killing Effect Serum Przeciwzmarszczkowe Z Jadem Węża (Żmii) Na Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie 30 ml

Vis Plantis Age Killing Effect Serum Przeciwzmarszczkowe Z Jadem Węża (Żmii) Na Zmarszczki Mimiczne i Głębokie Linie Intensywne serum Vis Plantis Age Killing EffectT posiada bezpieczny ripeptyd miorelaksacyjny (4 %), który odpręża i relaksuje mięśnie spięte w trakcie częstych ruchów mimicznych, oraz naśladuje działanie Waglerin-1, naturalnego peptydu znalezionego w jadzie żmii świątynnej Tropidola (więcej...)

29.10 PLN
Podgląd
Balsam Barierowy Do Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy

Vis Plantis Atopy Tolerance Balsam Barierowy Do Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy 500 ml

Vis Plantis Atopy Tolerance Balsam Barierowy Do Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy Kosmetyki Atopy Tolerance to skuteczna pielęgnacja dla osób z atopowym zapaleniem skóry (AZS), ze skórą uporczywie swędzącą o niskiej zawartości lipidów, bardzo suchą, wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii, popękaną, nadmiernie reagującą na działanie czynników zewnętrznych. Produkty powstały dzięki wiedzy (więcej...)

35.10 PLN
Podgląd
Krem - Emolient Barierowy Na Powieki i Wokół Oczu Z Ekstraktem Z Kory Brzozy

Vis Plantis Atopy Tolerance Krem - Emolient Barierowy Na Powieki i Wokół Oczu Z Ekstraktem Z Kory Brzozy 30 ml

Vis Plantis Atopy Tolerance Krem - Emolient Barierowy Na Powieki i Wokół Oczu Z Ekstraktem Z Kory Brzozy Kosmetyki Atopy Tolerance to skuteczna pielęgnacja dla osób z atopowym zapaleniem skóry (AZS), ze skórą uporczywie swędzącą o niskiej zawartości lipidów, bardzo suchą, wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii, popękaną, nadmiernie reagującą na działanie czynników zewnętrznych. Produkty powstał (więcej...)

21.70 PLN
Podgląd
Lipidowy Krem Barierowy Do Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy

Vis Plantis Atopy Tolerance Lipidowy Krem Barierowy Do Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy 150 ml

Vis Plantis Atopy Tolerance Lipidowy Krem Barierowy Do Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy Kosmetyki Atopy Tolerance to skuteczna pielęgnacja dla osób z atopowym zapaleniem skóry (AZS), ze skórą uporczywie swędzącą o niskiej zawartości lipidów, bardzo suchą, wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii, popękaną, nadmiernie reagującą na działanie czynników zewnętrznych. Produkty powstały dzięki (więcej...)

30.40 PLN
Podgląd
Nawilżająca Emulsja Do Mycia Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy

Vis Plantis Atopy Tolerance Nawilżająca Emulsja Do Mycia Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy 500 ml

Vis Plantis Atopy Tolerance Nawilżająca Emulsja Do Mycia Skóry Atopowej Z Ekstraktem Z Kory Brzozy Kosmetyki Atopy Tolerance to skuteczna pielęgnacja dla osób z atopowym zapaleniem skóry (AZS), ze skórą uporczywie swędzącą o niskiej zawartości lipidów, bardzo suchą, wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii, popękaną, nadmiernie reagującą na działanie czynników zewnętrznych. Produkty powstały dzię (więcej...)

21.70 PLN
Podgląd
Krem Pod Oczy Na Cienie i Zmarszczki Wokół Oczu

Vis Plantis Avena Vital Care Krem Pod Oczy Na Cienie i Zmarszczki Wokół Oczu 15 ml

Vis Plantis Avena Vital Care Krem Pod Oczy Na Cienie i Zmarszczki Wokół Oczu Delikatna i wrażliwa skóra wokół oczu z cieniami i zmarszczkami. Kruchość naczynek krwionośnych w tym obszarze powoduje przepuszczanie do naskórka hemoglobiny zawierającej hem. Hem gromadzi się w cienkim naskórku, zabarwia go na fioletowy kolor tworząc niekorzystne cienie i zmęczony wygląd. Hem odpowiada też za obecność w (więcej...)

8.75 PLN
Podgląd
Łagodzący Krem Nawilżający Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek Na Dzień

Vis Plantis Avena Vital Care Łagodzący Krem Nawilżający Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek Na Dzień 50 ml

Vis Plantis Avena Vital Care Łagodzący Krem Nawilżający Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek Na Dzień Krem nawilżający na dzień. Posiada lekką konsystencję. Skutecznie łagodzi podrażnienia skóry wrażliwej powstałe pod wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, szczególnie promieniowania UV oraz drażniących detergentów. Aktywnie i głęboko nawilża ograniczając utratę wody. Redukuje zaczerwienienie, (więcej...)

21.65 PLN
Podgląd
Serum Wyciszające Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek

Vis Plantis Avena Vital Care Serum Wyciszające Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek 30 ml

Vis Plantis Avena Vital Care Serum Wyciszające Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek - wycisza - redukuje podrażnienia oraz zaczerwienienia skóry j - wzmacnia barierę ochronną. - dostarcza skórze lipidów - niweluje oznaki zmęczenia i stresu - przywraca uczucie komfortu - intensywnie wspomaga działanie kremów pielęgnacyjnych - wpływa na poprawę kondycji skóry - tonizuje - nawilża - zmiękcza - wygładz (więcej...)

26.50 PLN
Podgląd
Żel Oczyszczający Do Twarzy Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek

Vis Plantis Avena Vital Care Żel Oczyszczający Do Twarzy Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek 300 ml

Vis Plantis Avena Vital Care Żel Oczyszczający Do Twarzy Do Skóry Wrażliwej Owies + Bławatek - oczyszcza - odświeża - nawilża - łagodzi - zapewnia łatwą aplikację Żel skutecznie i łagodnie oczyszcza i odświeża skórę. Nie powoduje podrażnień. Jest doskonale tolerowany. Nie narusza naturalnej bariery wodno-lipidowej. Skutecznie nawilża. Dobrze się pieni. Nie drażni oczu. Sprawia, że skóra jest oczys (więcej...)

12.75 PLN
Podgląd
Maska Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów

Vis Plantis Basil Element Maska Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów 200 ml

Vis Plantis Basil Element Maska Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów Seria kosmetyków i produktów wzmacniających przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów Basil Element, to kompleksowa pielęgnacja przeznaczona dla osób z wypadającymi, osłabionymi i pozbawionymi witalności włosami. Wyjątkowo skuteczna maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów Bazylia + Argan. Skladniki aktywne Ocimum Basilicum Extrac (więcej...)

26.00 PLN
Podgląd
Mini Odżywka Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów

Vis Plantis Basil Element Mini Odżywka Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów 75 ml

Vis Plantis Basil Element Mini Odżywka Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów Seria kosmetyków i produktów wzmacniających przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów Basil Element, to kompleksowa pielęgnacja przeznaczona dla osób z wypadającymi, osłabionymi i pozbawionymi witalności włosami. Odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów Bazylia + Keratyna jest kolejnym krokiem pielęgnacji. Po oczyszczeni (więcej...)

6.39 PLN
Podgląd
Mini Szampon Wzmacniający Przeciw Wypadaniu Włosów

Vis Plantis Basil Element Mini Szampon Wzmacniający Przeciw Wypadaniu Włosów 75 ml

Vis Plantis Basil Element Mini Szampon Wzmacniający Przeciw Wypadaniu Włosów Seria kosmetyków i produktów wzmacniających przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów Basil Element, to kompleksowa pielęgnacja przeznaczona dla osób z wypadającymi, osłabionymi i pozbawionymi witalności włosami. Szampon przeznaczony do pielęgnacji wypadających włosów. Doskonale oczyszcza, przygotowuje na przyjęcie składników (więcej...)

5.17 PLN
Podgląd
Mleczko Wzmacniające Przeciw Wypadaniu Włosów

Vis Plantis Basil Element Mleczko Wzmacniające Przeciw Wypadaniu Włosów 150 ml

Vis Plantis Basil Element Mleczko Wzmacniające Przeciw Wypadaniu Włosów Seria kosmetyków i produktów wzmacniających przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów Basil Element, to kompleksowa pielęgnacja przeznaczona dla osób z wypadającymi, osłabionymi i pozbawionymi witalności włosami. Mleczko wzmacniające przeciw wypadaniu włosów Bazylia + Jedwab. Produkt jest ostatnim krokiem wzmacniającej pielęgnacji (więcej...)

17.37 PLN
Podgląd
Odżywka Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów

Vis Plantis Basil Element Odżywka Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów 300 ml

Vis Plantis Basil Element Odżywka Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów Seria kosmetyków i produktów wzmacniających przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów Basil Element, to kompleksowa pielęgnacja przeznaczona dla osób z wypadającymi, osłabionymi i pozbawionymi witalności włosami. Odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów Bazylia + Keratyna jest kolejnym krokiem pielęgnacji. Po oczyszczeniu skó (więcej...)

26.00 PLN
Podgląd
Szampon Wzmacniający Przeciw Wypadaniu Włosów

Vis Plantis Basil Element Szampon Wzmacniający Przeciw Wypadaniu Włosów 300 ml

Vis Plantis Basil Element Szampon Wzmacniający Przeciw Wypadaniu Włosów Seria kosmetyków i produktów wzmacniających przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów Basil Element, to kompleksowa pielęgnacja przeznaczona dla osób z wypadającymi, osłabionymi i pozbawionymi witalności włosami. Szampon przeznaczony do pielęgnacji wypadających włosów. Doskonale oczyszcza, przygotowuje na przyjęcie składników dalsz (więcej...)

16.00 PLN
Podgląd
Szampon Do Skóry Głowy i Włosów Z Naturalnym Dziegciem Brzozowym

Vis Plantis Betula Alba Care Szampon Do Skóry Głowy i Włosów Z Naturalnym Dziegciem Brzozowym 300 ml

Vis Plantis Alba Care Betula Szampon Do Skóry Głowy i Włosów Z Naturalnym Dziegciem Brzozowym Polecany do pielęgnacji skóry głowy z łuszczycą skóry głowy owłosionej, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łupieżem tłustym, włosami przetłuszczającymi się. Szampon jest delikatny, posiada substancje nawilżające. Nie zawiera SLES, SLS, barwników, parabenów i kompozycji zapachowej (ma charakterystyczny za (więcej...)

14.06 PLN
Podgląd
Szampon do włosów przeciwłupieżowy
Nowość

Vis Plantis Betula alba care Szampon do włosów przeciwłupieżowy 300 ml

Szampon Betula Alba Care przeznaczony jest do skóry głowy i włosów z naturalnym dziegciem brzozowym. Jest idealny do pielęgnacji skóry głowy z łuszczycą skóry głowy owłosionej, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łupieżem tłustym, włosami przetłuszczającymi się. Działanie dziegciu brzozowego, znanego od wieków naturalnego składnika z niezwykłego drzewa jakim jest brzoza, pomaga w postępowaniu uzup (więcej...)

14.15 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic Z Naturalnym Dziegciem Brzozowym

Vis Plantis Betula Alba Care Żel Pod Prysznic Z Naturalnym Dziegciem Brzozowym 300 ml

Vis Plantis Alba Care Betula Żel Pod Prysznic Z Naturalnym Dziegciem Brzozowym Żel polecany do pielęgnacji skóry z łuszczycą pospolitą, łojotokowym zapaleniem skóry oraz innymi dermatozami przebiegającymi ze złuszczaniem naskórka. Żel pod prysznic jest bardzo delikatny, bogaty w substancje nawilżające, ochronne i egzotyczny emolient z Brazylii. Nie zawiera SLES, SLS, barwników, parabenów i kompozy (więcej...)

14.15 PLN
Podgląd
Krem Do Rąk i Paznokci Nawilżający Wygładzający

Vis Plantis Helix Hand Care Krem Do Rąk i Paznokci Nawilżający Wygładzający Mocznik Pantenol Poly-Helixan 75 ml

Vis Plantis Helix Hand Care Krem Do Rąk i Paznokci Nawilżający Wygładzający Mocznik Pantenol Poly-Helixan Bogaty w emolienty, idealny w każdym momencie dnia dla ochrony i pielęgnacji dłoni oraz paznokci. Krem do rąk i paznokci: - koi podrażnienia powstałe podczas wykonywania prac domowych, - chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, - zmiękcza skórki wokół paznokci, - wzmacnia mat (więcej...)

5.54 PLN
Podgląd
Krem Do Rąk i Paznokci Odżywczy Odmładzający

Vis Plantis Helix Hand Care Krem Do Rąk i Paznokci Odżywczy Odmładzający Oliwka, Witaminy A, B5, E + Poly- Helixan 75 ml

Vis Plantis Helix Hand Care Krem Do Rąk i Paznokci Odżywczy Odmładzający Oliwka, Witaminy A, B5, E + Poly- Helixan Krem do rąk i paznokci działa odżywczo i odmładzająco, Bogaty w składniki odżywcze i emolienty. Zachowuje młodość skóry. Posiada lekki, nietłusty film, daje trwały efekt odżywienia i głębokiego nawilżenia. Ponadto koi podrażnienia powstałe podczas wykonywania prac domowych, oraz chron (więcej...)

5.49 PLN
Podgląd
Odbudowująca Maska Do Rąk i Paznokci

Vis Plantis Helix Hand Care Odbudowująca Maska Do Rąk i Paznokci Acai Malina Moroszka Poly-Helixan 300 ml

Vis Plantis Helix Hand Care Odbudowująca Maska Do Rąk i Paznokci Acai Malina Moroszka Poly-Helixan Maska posiada jedwabistą konsystencję i zmysłowy zapach, jest przeznaczona dla dłoni wymagających odnowy, nawilżenia, rozjaśnienia, zniszczonych, szorstkich i suchych. Wzmacnia płytki paznokci. Dzięki niej skóra jest gładka, miękka, oraz młoda. Buduje ochronny film, który osłania przed wysuszaniem i (więcej...)

13.85 PLN
Podgląd
Odmładzający Balsam Naprawczy

Vis Plantis Helix Hand Care Odmładzający Balsam Naprawczy Acai + Malina Moroszka 300 ml

Vis Plantis Helix Hand Care Odmładzający Balsam Naprawczy Acai + Malina Moroszka Balsam doskonale odmładza, regeneruje, nawilża, koi. Ponadto wzmacnia płytki paznokci, łagodzi podrażnienia, buduje warstwę ochronną. Dzięki niemu skóra jest gładka i miękka. Dłonie i paznokcie zadbane i wypielęgnowane. Zawiera filtrat ze śluzu ślimaka, który intensywnie regeneruje i chroni młodość skóry. Balsam w swo (więcej...)

13.05 PLN
Podgląd
Regenerująca Maska Odżywcza

Vis Plantis Helix Hand Care Regenerująca Maska Odżywcza Jagody Goji Poly-Helixan 300 ml

Vis Plantis Helix Hand Care Regenerująca Maska Odżywcza Jagody Goji Poly-Helixan Maska posiada aksamitną konsystencję i zmysłowy zapach. Polecana do regeneracji zniszczonej, szorstkiej, suchej i popękanej skóry dłoni. Wzmacnia płytki paznokci. Dzięki niej skóra jest gładka, miękka. Przedłuża jej młodość. Buduje ochronny film, który osłania przed wysuszaniem i działaniem czynników szkodliwych Zawi (więcej...)

15.65 PLN
Podgląd
Rewitalizujacy Balsam Odżywczy Do Rąk i Paznokci

Vis Plantis Helix Hand Care Rewitalizujacy Balsam Odżywczy Do Rąk i Paznokci Z Jagody Goji + Poly-Helixan 300 ml

*Vis Plantis Helix Hand Care Rewitalizujacy Balsam Odżywczy Do Rąk i Paznokci Z Jagody Goji + Poly-Helixan * Balsam bogaty jest w naturalne składniki. Działa regenerująco, nawilżająco, odmładzająco, kojąco. Wzmacnia płytki paznokci, łagodzi podrażnienia, buduje warstwę ochronną. Skóra staje się gładka i miękka. Dłonie i paznokcie są zadbane i wypielęgnowane. Zawiera filtrat ze śluzu ślimaka, który (więcej...)

13.05 PLN
Podgląd
Balsam Antycellulitowy Wyszczuplający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Antycellulitowy Wyszczuplający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka 500 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Antycellulitowy Wyszczuplający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Balsam jest multifunkcyjny, przeznaczony do profilaktyki i walki z objawami cellulitu, rozstępów, oraz braku jędrności skóry. Badania wykazały redukcję stopnia cellulitu średnio o 35% po 4 tygodniach użycia. Balsam bardzo skutecznie wspomaga kuracje wyszczuplające i antycellulitowe, 2/3 badanych kobiet (więcej...)

18.15 PLN
Podgląd
Balsam nawilżający z filtratem ze śluzu ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam nawilżający z filtratem ze śluzu ślimaka 400 ml

Piękna, dobrze nawilżona i elegancko pachnąca skóradzięki pielęgnacji bogatym, innowacyjnym balsamem o zaawansowanym działaniu,na bazie filtratu ze śluzu ślimakaHelix aspersa. Szybkie, skuteczne ukojenie skóry suchej, łuszczącej się, wrażliwej, pozbawionej miękkości i elastyczności. Balsam pobudza syntezę kolagenu i elastyny, poprawia gęstość skóry. Zawiera przyjazny skórze pantenol,HialNa, ekst (więcej...)

12.85 PLN
Podgląd
Balsam Nawilżający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Nawilżający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka 500 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Nawilżający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Skóra po użyciu jest dobrze nawilżona i elegancko pachnąca. Szybko koi skórę suchą, szorstką, łuszczącą się, wrażliwą, pozbawioną miękkości i elastyczności. Balsam pobudza syntezę kolagenu i elastyny, oraz poprawia gęstość skóry. Zawiera : Pantenol, Hial-Na, ekstrakt z zielonej herbaty, masło shea, glicerynę, olej macada (więcej...)

13.05 PLN
Podgląd
Balsam odmładzający z filtratem ze śluzu ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam odmładzający z filtratem ze śluzu ślimaka 400 ml

Odmłodzona skóra, jędrna i balsamicznie pachnąca dzięki pielęgnacji bogatym, innowacyjnym balsamem o zaawansowanym działaniuna bazie filtratu ze śluzu ślimaka. Balsam koi skórę z oznakami starzenia, zmęczoną, suchą i wrażliwą, nawilża, opóźnia jej starzenie się, przyspiesza odnowę. Balsam opóźnia starzenie się skóry, przyspiesza odnowę. Koi skórę z oznakami starzenia, zmęczoną, suchą i wrażliwą. (więcej...)

12.79 PLN
Podgląd
Balsam Odmładzający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Odmładzający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka 500 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Odmładzający Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Dzięki pielęgnacji balsamu o zaawansowanym działaniu na bazie filtratu ze śluzu ślimaka Helix aspersa, skóra staje się odmłodzona, jędrna i pachnąca. Balsam opóźnia starzenie się skóry, przyspiesza odnowę,oraz koi skórę zmęczoną, suchą i wrażliwą. Balsam: - pobudza syntezę kolagenu i elastyny, - poprawia gęstość skóry, - (więcej...)

13.45 PLN
Podgląd
Balsam Odżywczy Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Odżywczy Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka 500 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Odżywczy Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Dzięki pielęgnacji innowacyjnym balsamem o zaawansowanym działaniu na bazie filtratu ze śluzu ślimaka Helix aspersa, skóra staje się miękka, zregenerowana, otulona różanym komfortem. Ponadto balsam odnowia skórę, poprawia syntezę kolagenu i elastyny, poprawia gęstoścć skóry. Doskonale łagodzi uczucie suchości, szorstkości i (więcej...)

12.62 PLN
Podgląd
Balsam Zapobiegający i Redukujący Rozstępy Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Zapobiegający i Redukujący Rozstępy Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka 500 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Balsam Zapobiegający i Redukujący Rozstępy Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Balsam poprawia wygląd rozstępów, zmniejsza ich wielkość, głębokość i wyrównuje kolor. Dodatkowo zagęszcza, wzmocnia, wygładza i ujędrnia skórę. Rozstępy stają się bardziej jednorodne, mniej widoczne. W badaniach potwierdzono rozjaśnienie kolorytu skóry o 6% po 4 tygodniach aplikacji. Skóra staje s (więcej...)

17.67 PLN
Podgląd
Krem Odmładzający Na Noc Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Krem Odmładzający Na Noc Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Poly-Helixan 50 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Krem Odmładzający Na Noc Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Poly-Helixan Innowacyjny krem o zaawansowanym działaniu wzmacnia skórę zmęczoną po całym dniu. Najlepiej działa w trakcie snu. Zawiera filtrat ze śluzu ślimaka Helix Aspersa (2 %), który wielokierunkowo odmładza skórę. Filtrat ze śluzu ślimaka - pomaga szybko naprawić uszkodzenia skóry. Zawiera wysoki poziom protein (więcej...)

25.20 PLN
Podgląd
Kremowy Peeling Do Ciała z Efektem Wyszczuplania

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Do Ciała z Efektem Wyszczuplania 200 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Do Ciała z Efektem Wyszczuplania - nawilża - oczyszcza - wygładza - wyszczupla - zapewnia łatwą aplikację ŻURAWINA+ZIELONA HERBATA+BODY 3 COMPLEX +POLY-HELIXAN Sprawia, że skóra jest oczyszczona i gotowa na przyjęcie substancji aktywnych. Odblokowuje pory, co chroni przed powstaniem niedoskonałości i zaskórników. Zapewnia doskonały efekt ścierania i to (więcej...)

13.05 PLN
Podgląd
Kremowy Peeling Do Twarzy

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Do Twarzy 75 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Do Twarzy - nawilża - oczyszcza - wygładza - zapewnia łatwą aplikację ARGAN+GOJI +POLY-HELIXAN Peeling odblokowuje pory. Chroni przed powstaniem niedoskonałości i zaskórników. Poprawia koloryt skóry. Zapewnia doskonały efekt ścierania i tolerancja. Posiada kremową formułę. Dobrze nawilża skórę. Sprawia, że skóra jest oczyszczona oraz gotowa na przyjęci (więcej...)

8.19 PLN
Podgląd
Kremowy Peeling Nawilżający Do Ciała

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Nawilżający Do Ciała 200 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Nawilżający Do Ciała - nawilża - oczyszcza - wygładza - zapewnia łatwą aplikację MALINA MOROSZKA+MAGNOLIA+POLY-HELIXAN Sprawia, że skóra jest oczyszczona i gotowa na przyjęcie substancji aktywnych. Odblokowuje pory co chroni przed powstaniem niedoskonałości i zaskórników. Doskonały efekt ścierania i tolerancja. Zawiera naturalne, ekologiczne, w pełni bi (więcej...)

13.05 PLN
Podgląd
Kremowy Peeling Odmładzający Do Ciała

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Odmładzający Do Ciała 200 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Odmładzający Do Ciała - nawilża - odmładza - oczyszcza - wygładza - zapewnia łatwą aplikację LICZI +WANILIA +POLY-HELIXAN Sprawia, że skóra jest oczyszczona i gotowa na przyjęcie substancji aktywnych. Odblokowuje pory co chroni przed powstaniem niedoskonałości i zaskórników. Zapewnia doskonały efekt ścierania i tolerancja. Posiada kremową, bogatą formuł (więcej...)

13.05 PLN
Podgląd
Kremowy Peeling Odżywczy Do Ciała

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Odżywczy Do Ciała 200 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Kremowy Peeling Odżywczy Do Ciała - nawilża - oczyszcza - wygładza - odżywia - zapewnia łatwą aplikację GOJI+ACAI +POLY-HELIXAN Sprawia, że skóra jest oczyszczona i gotowa na przyjęcie substancji aktywnych. Odblokowuje pory, co chroni przed powstaniem niedoskonałości i zaskórników. Zapewnia doskonały efekt ścierania i tolerancja. Posiada kremową, bogatą formułę. Zapewn (więcej...)

13.05 PLN
Podgląd
Peeling Enzymatyczny Do Twarzy

Vis Plantis Helix Vital Care Peeling Enzymatyczny Do Twarzy 75 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Peeling Enzymatyczny Do Twarzy - nawilża - oczyszcza - złuszcza - wygładza - zapewnia łatwą aplikację PAPAJA+KAMELIA+POLY-HELIXAN Peeling skutecznie oczyszcza, złuszcza oraz usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka, pobudza jego odnowę. Sprawia, że skóra łatwo przyswaja substancje aktywne i skutecznie z nich korzysta. Intensywnie nawilża i wygładza drobne nierówności. Uje (więcej...)

10.87 PLN
Podgląd
Serum Odmładzające Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka

Vis Plantis Helix Vital Care Serum Odmładzające Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Poly-Helixan 30 ml

Vis Plantis Helix Vital Care Serum Odmładzające Z Filtratem Ze Śluzu Ślimaka Poly-Helixan Innowacyjne serum o zaawansowanym działaniu, z wysoką zawartością filtratu ze śluzu ślimaka Helix aspersa (4%), do wielokierunkowej i przedłużonej kuracji odmładzania skóry. Filtrat ze śluzu ślimaka - pomaga szybko naprawić uszkodzenia skóry. Zawiera wysoki poziom protein, alantoinę, witaminy A,C, E, mukopoli (więcej...)

30.40 PLN
Podgląd
Płyn Micelarny Aloes + Pantenol

Vis Plantis Herbal Vital Care 3w1 Płyn Micelarny Aloes + Pantenol 500 ml

Vis Plantis Herbal Vital Care 3w1 Płyn Micelarny Aloes + Pantenol Bezzapachowy płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu wszystkich typów cery, także wrażliwej. Polecany również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Micelarny płyn łagodnie oczyszcza i odświeża, a także skutecznie i szybko usuwa wodoodporny makijaż oczu nie powodując podrażnień. Nie narusza bariery ochron (więcej...)

12.85 PLN
Podgląd
Odmładzające Masło Do Ciała

Vis Plantis Herbal Vital Care Olej Arganowy+Figi Odmładzające Masło Do Ciała 250 ml

Vis Plantis Herbal Vital Care Olej Arganowy+Figi Odmładzające Masło Do Ciała Odmładzające Masło Do Ciała: - intensywnie odnawia, - regeneruje, - nawilża, - wygładza, - ujędrnia, - uelastycznia. Zauważalnie poprawia koloryt skóry, oraz ją odświeża. Olej arganowy w połączeniu z emolientami odżywia, a także odbudowuje ochronną barierę lipidową. Ekstrakt z owoców figi i mocznik są doskonałym źródłem o (więcej...)

14.45 PLN
Podgląd
Regenerujące Masło Do Ciała

Vis Plantis Herbal Vital Care Olej Kameliowy+Wiśnia Regenerujące Masło Do Ciała 250 ml

Vis Plantis Herbal Vital Care Olej Kameliowy+Wiśnia Regenerujące Masło Do Ciała Regenerujące Masło Do Ciała: - intensywnie regeneruje, - wygładza, - odświeża. Masło przeznaczone zarówno do cery suchej, bardzo suchej z tendencją do łuszczenia się, dojrzałej, oraz wymagającej wzmocnienia. Wspólne działanie emolientów i składników aktywnych masła zapewnia skórze jędrność, dobre nawilżenie, elastyczno (więcej...)

14.45 PLN
Podgląd
Nawilżające Masło Do Ciała

Vis Plantis Herbal Vital Care Olejek Monoi+Algi Nawilżające Masło Do Ciała 250 ml

Vis Plantis Herbal Vital Care Olejek Monoi+Algi Nawilżające Masło Do Ciała Nawilżające Masło Do Ciała: - dogłębnie nawilża, - wygładza, - uelastycznia nawet bardzo suchą skórę, - tworzy warstwę ochronną, - łatwo się wchłania, - zapobiega utracie wilgoci, - zmiękcza naskórek. Ekstrakt z brunatnych alg (Ascophyllum nodosum), oraz mocznik są źródłem jędrności i odżywienia dla wysuszonej i zmęczonej s (więcej...)

14.45 PLN
Podgląd
Płyn Micelarny 3w1 Aloes + Pantenol

Vis Plantis Herbal Vital Care Płyn Micelarny 3w1 Aloes + Pantenol 150 ml

Vis Plantis Płyn Micelarny 3w1 Aloes + Pantenol - bezzapachowy - oczyszcza - odświeża - koi - nawilża - regeneruje Bezzapachowy płyn do codziennej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu wszystkich typów cery, także wrażliwej. Forma micelarna płynu łagodnie oczyszcza i odświeża. Skutecznie i szybko usuwa wodoodporny makijaż oczu nie powodując podrażnień. Nie narusza bariery ochronnej skóry. Nie podrażn (więcej...)

6.70 PLN