Xanto

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Xanto Pianka do czyszczenia piekarników, szyb kominowych i grilla 500 ml

Xanto Oven to innowacyjna pianka do czyszczenia piekarników, która umożliwia dokładne pozbycie się brudu , plam z resztek jedzenia , tłuszczu oraz przypaleń bez szorowania czy też skrobania. Silna formuła pianki neutralizuje nieprzyjemne zapachy , pozostawiając czyszczone miejsce lśniące i świeże. Z pianką Xanto bez trudu wyczyścisz szyby kominkowe oraz grille. Nie wymaga szorowania i s (więcej...)

12.47 PLN
PODGLĄD

Xanto Pianka do czyszczenia płytek i prysznica Zap+Shine 600 ml

PIANKA DO CZYSZCZENIA PRYSZNICA. Do czyszczenia kabin prysznicowych i dużych powierzchni glazurowanych. Skutecznie usuwa osad z mydła, czyści i nabłyszcza, pozostawiając powierzchnie nieskazitelnie czyste.

8.65 PLN
PODGLĄD

Xanto Wax&Shine Wosk do czyszczenia mebli 400 ml

WOSK DO MEBLI. Do czyszczenia mebli o przyjemnym zapachu. Rewelacyjna formuła, która zawiera unikalną mieszankę wosków pszczelich. Preparat chroni i odżywia przywracając naturalne piękno drewna usuwa kurz, brud, odciski i smugi. Posiada właściwości antystatyczne.

9.39 PLN
PODGLĄD

Xanto Wax&Shine Spray do czyszczenia mebli LAVENDER LUSTRE 400 ml

WOSK DO MEBLI. Do czyszczenia mebli o przyjemnym lawendowym zapachu. Rewelacyjna formuła, która zawiera unikalną mieszankę wosków pszczelich. Preparat chroni i odżywia przywracając naturalne piękno drewna usuwa kurz, brud, odciski i smugi. Posiada właściwości antystatyczne.

7.90 PLN
PODGLĄD

Xanto Pianka do czyszczenia kuchni Zesty Lime 600 ml

PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI. Preparat czyszczący do wszystkich powierzchni kuchennych. Usuwa wszelki brud kuchenny, zatłuszczenia, osady, zacieki oraz lekkie przypalenia.

8.09 PLN
PODGLĄD

Xanto Neutralizator zapachów Fresh Breeze 600 ml

Eliminujący nieprzyjemne zapachy z tkanin, tapicerki, pościeli, zasłon, firan, a także obuwia. Poradzi sobie nawet z zapachem dymu papierosowego czy gotowania.

8.97 PLN
PODGLĄD

Xanto Piana do czyszczenia Dywan i Tapicerka 500 ml

Preparat specjalnie opracowany do szybkiego, łatwego usuwania plam i śladów na dywanach oraz wykładzinach. Idealny do dokładnego czyszczenia dużych powierzchni, o dużym natężeniu ruchu a także do punktowego zastosowania.

10.60 PLN
PODGLĄD

Xanto Piana do czyszczenia Okien i Szkła 500 ml

Supermocna, antystatyczna pianka do szyb, luster i ekranów TV i PC. Nie pozostawia zacieków, ani smug! Usuwa brud z okien ,szyb samochodowych, tworzyw sztucznych , chromu, stali nierdzewnej, porcelany, płytek. Nabłyszcza.

7.85 PLN
PODGLĄD

Xanto Pianka do czyszczenia stali nierdzewnej 500 ml

Xanto do czyszczenia zlewozmywaków, kranów, stalowych powierzchni wysokopolerowanych, lodówek, czajników, tosterów, itp. Usuwa ślady po wyschniętych kroplach wody i odciskach palców oraz kamień, odtłuszcza i myje, usuwa uporczywe smugi i plamy, poleruje, nadaje połysk.

8.69 PLN
PODGLĄD

Xanto Piana do czyszczenia zabrudzeń po zwierzętach 440 ml 440 ml

Preparat na problemy z plamami i niepożądanymi zapachami zwierząt. Usuwa plamy z dywanów, tapicerki, pościeli i tkanin. Zabija szkodliwe wirusy i bakterie. Neutralizuje zapachy zwierząt domowych.

8.67 PLN
PODGLĄD