Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ziołolek ARGANOWY PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM DO TWARZY 50 ml

Krem z olejem arganowym, natłuszcza i nawilża, łagodząc podrażnienia. Przeciwdziała procesom starzenia się skóry, dzięki czemu staje się ona zregenerowana, a zmarszczki mniej widoczne. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

13.99 PLN
PODGLĄD

Ziołolek OLIWKOWY NAWILŻAJĄCO-KOJĄCY KREM DO TWARZY 50 ml

Krem oliwkowy polecany jest do skóry normalnej, suchej i skłonnej do podrażnień. Zawarta w kremie oliwa z oliwek przyczynia się do ochrony skóry przed utratą wody, a w połączeniu z przeciwutleniającym działaniem witaminy E chroni skórę przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Krem przywraca naturalną barierę lipidową naskórka i wpływa kojąco na skórę podrażnioną dzięki czemu polecany jes (więcej...)

12.37 PLN
PODGLĄD

Ziołolek PROPOLISOWY LEKKI ODŻYWCZY KREM DO TWARZY 50 ml

Krem Propolisowy przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju cery, ponieważ posiada wiele dobroczynnych właściwości dla skóry. Zapewnia odpowiednie nawilżenie, odświeżenie oraz odżywienie. Ekstrakt z propolisu wykazuje działanie antybakteryjne, co ogranicza powstawanie i rozwój stanów zapalnych, dodatkowo przyspiesza proces regeneracji skóry oraz działa kojąco na nadmiernie przesuszone obszar (więcej...)

15.45 PLN
PODGLĄD