AA Satynowy Blask Make Up Podkład Do Twarzy

Pojemność: 30 ml
Cena jednostkowa: 93.67 PLN za 100ml
 
28.10
Wersja kolorystyczna
X
X
X
X

UWAGA !!!
- dla zamówień powyżej 100 PLN - obniżka cen wysyłki o 2 PLN
- dla zamówień powyżej 199 PLN - wysyłka gratis
(Ceny i obniżki podano dla płatności z góry)
  • Bezpieczeństwo
  •  Mamy 99% pozytywnych opinii
  •  Jesteśmy w pełni polską firmą
  •  Działamy zgodnie z polskim prawem
  • Jakość
  •  Sprzedajemy tylko oryginalne produkty
  •  Przed wysyłką sprawdzamy daty ważności
  •  Pakujemy bezpiecznie
  • Doświadczenie
  •  Zrealizowaliśmy ponad 2596'000 zamówień
  • Profesjonalne doradztwo
  •  Nasi pracownicy to głównie kobiety
  •  Kosmetyki to nasza pasja
  • Obsługa
  •  Każde zamówienie jest monitorowane
  •  Do każdego wysyłamy maile i SMSy informujące o zmianie statusu
Podkład Do Twarzy
Podkład Do Twarzy

Opinie naszych klientów i konsultantów

Ocena: 4.83 / 5.0 na podstawie 6 opinii

Malina19

2014-09-25
taki sobie średniaczek

zaczynając od plusów na pewno zaliczę do nich dostępność produktu można go spotkać w każdej drogerii, cena jest również niewygórowana, co więcej opakowanie jest poręczne i estetyczne, jest to matowe szkło. Jeśli chodzi o samo działanie podkład nie jest podkładem topornym, nadaje się na lato jak i jesień, wydaje mi się, że nie koniecznie na zimę, podkład nie roluje się i nie wysusza, ładnie pachnie. Jeśli chodzi o minusy to jest to produkt niewydajny i ogólnie szału nie ma, więc będę dalej szukała tego jedynego.

mag01

2014-09-11
świetny

bardzo fajny kosmetyk idealny dla mojej wrażliwej cery, ma fajne właściwości dzięki którym moja twarz wygląda naturalnie i nie widać na niej użytego podkładu. polecam warto wypróbować.

mulligan

2014-08-24

Podkład ma wygodne opakowanie z przekręcaną nakrętką, dzięki czemu dozowanie nie jest problematyczne. Płynna konsystencja bardzo łatwo się rozprowadza, rozświetla skórę, długo się trzyma, nie podkreśla suchych skórek.

beatka08

2013-10-22
Nie zrobił na mnie wrażenia niestety

Kupiłam podkład miesiąc temu i cóż zalega. Pierwsze moje wrażenie jest po prostu nijakie. Podkład bardzo ładnie pachnie , super się aplikuje a co do reszty to jestem troszkę rozczarowana. Wydajność jest dość mała, krycie no cóż u mnie ma nie wiele do zakrycia więc nie wiem jak się sprawdza przy większych wykwitach ale u mnie ok. Tylko ten straszny minus podkreśla suche skórki:(niestety.

esti

2013-09-26
chyba najlepszy

zacznijmy od tego ze firma jest bardzo ceniona i dobra!! :D po drugie, jak na cene, to podklad jest chyba najlepszy jaki mialam. kryje naprawde dobrze, nawet skore ktora nie do konca jest idealna. matuje na caly dzien, bez zadnej poprawki. utrzymuje sie na naszej skorze naprawde do 12 godzin a kazda z nas wie ze takich podkladow jest niewiele. cera jest gladka i rozswietlona, uzywam go juz dlugi czas wiec jak najbardziej moge go polecic, nie roluje sie ani nie ma tak zwanej maski przez niego, dopasowuje sie do koloru naszej skory, polecam!

Wczytaj kolejne opinie Dodaj opinię