Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Marka Axe została założona we Francji w 1983 roku przez koncern Unilever. Jej powstanie było inspirowane inną marką firmy, Impulse, która była dedykowana kobietom. Dwa lata po udanym debiucie na rodzimym rynku, postanowiono rozszerzyć działalność na inne kraje. Z uwagi na to, że nazwa Axe była już używana w takich (...)
Żel Pod Prysznic Excite 250ml
* oczyszcza ciało
* daje poczucie świeżości i komfortu przez cały dzień
* ma pociągający zapach
* łączy w sobie świeżość owoców z ostrą nutą czarnego pieprzu, podkreśloną odcieniem wanilii i karmelu
platynka666
2013-08-09jakiś czas temu dostałam w kampanii Axe próbki żeli Excite, wszyscy którym je podarowałam byli zadowoleni z produktu i go chwalili, mi osobiście bardzo podobał się zapach i z tej serii kupiłam chłopakowi również perfumy. polecamy :)
Klaudik
2013-07-17Fajny produkt! Żel posiada bardzo ładny męski zapach. Daje uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień. Jest tani, wydajny, świetnie się pieni. Pozostawia skórę oczyszczoną, odświeżoną i pachnącą. Polecam!
Agaja
2013-02-19Z obserwacj, dobrze myjący żel, o ciekawym przyjemnym męskim zapachu.
Ocena: 4.67 / 5.0 na podstawie 3 opinii