BIOAMARE

Kosmetyki są w 100% naturalne, bez żadnych sztucznych dodatków. Produkty dostarczają najpotrzebniejsze składniki dla skóry, są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju przez działanie, skład i zapach.
W całej gamie produktów każdy powinien znaleźć kosmetyk odpowiedni dla siebie.

Produkty są odpowiednie dla alergików. Nie ma w nich niebezpiecznych ani uczulających substancji.
W dzisiejszych czasach wszędzie napotykamy produkty z dużą ilością chemicznych składników, mamy z nimi styczność codziennie, dlatego warto dać skórze odpocząć i zacząć stosować naturalną pielęgnacje ciała.
Składniki kosmetyków posiadają certyfikat Ecocert.

Kosmetyki nie są testowany na zwierzętach, wszystkie zostały przebadane dermatologicznie i hipoalergicznie.

Wyróżnia je prostota składów, stosowanie w kosmetykach olei nierafinowanych oraz używanie witaminy E jako naturalnej substancji konserwującej.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

BIOAMARE GLINKA DO TWARZY BIAŁA KAOlIN 50 g

rozjaśnia i wygładza, do cery wrażliwej i normalnej Biała glinka jest najdelikatniejszą z glinek i najdłużej wysychającą, co sprawia, że nadaje się dla skóry wrażliwej, suchej oraz dojrzałej. Ma łagodne działanie, usuwa zanieczyszczenia, wygładza i uelastycznia. Maska łagodząca do twarzy * - * - Składniki White Clay 100% * - * - Informacja o produkcie Pochodzenie Kraj pochodzenia Francja * - (więcej...)

14.79 PLN
PODGLĄD

BIOAMARE GLINKA DO TWARZY CZERWONA 65 g

Cechy oczyszcza i zapobiega powstawaniu naczynek, do cery naczynkowej i normalnej Opis produktu Jak sama nazwa wskazuje świetnie pielęgnuje skórę naczyniową redukując zaczerwienienia. Zapobiega pękaniu naczynek krwionośnych i uszczelnia je. Zaleca się jej stosowanie także przy trądziku różowatym. Do cery delikatnej radzimy mieszać ją z glinką białą. Doskonale oczyści skórę, ale jej nie podrażni. B (więcej...)

16.55 PLN
PODGLĄD