Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Clavier to dynamicznie rozwijająca się marka akcesoriów do makijażu jak i akcesoriów do manicure na polskim rynku kosmetycznym. W swoim asortymencie posiada kępki rzęs, pędzle do makijażu, lampy UV LED do hybryd, frezarki do paznokci, lakiery hybrydowe, a także akcesoria do makijażu i manicure oraz pedicure. Pędzle do makijażu Clavier (...)
Ekskluzywny wałek do masażu z jadeitu
Wałek do masażu wykonany jest z jadeitu i służy do masażu oraz liftingu twarzy. Kamień jadeitowy nazywany jest w Azji kamieniem młodości. Masaż kamieniem poprawia krążenie krwi i drenaż limfy, zmniejszając opuchliznę, wygładzając zmarszczki oraz redukując cienie i worki pod oczami.
Wałek najlepiej trzymać w lodówce i takim schłodzonym przeprowadzić masaż. W internecie i na kanale Youtube jest wiele filmików w jaki sposób poprawnie (co nie jest trudnie) wykonać skutecznie i efektywnie masaż.
Długość 13,5 cm
Wymiary dużej końcówki 4 cm x 1 cm
Wymiary małej końcówki 2,5 cm x 1 cm
Materiał jadeit
Zastosowanie lifting, shiatsu
TRENDY WIOLETTA MODZELEWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Stefana Żeromskiego 1/263, 01-887 Warszawa, PL
Polska
Ellie
2021-02-25Redukuje opuchliznę i widocznie zmniejsza cienie pod oczami z którymi mam problem na nocnej zmianie. Polecam :)
Ocena: 5.0 / 5.0 na podstawie 1 opinii