Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Początki Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona i jego historia sięgają 1997 roku. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Produkty szybko zdobyły uznanie konsumentów ceniących innowacyjność, wysoką jakość i skuteczność kosmetyków naturalnych. Obecna oferta Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona obejmuje ponad 450 kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy (...)
Farmona Perfect Beauty Skóra Wokół Oczu Żel Pod Oczy i Na Powieki z Aktywnym Ekstraktem Ze Świetlika i Bławatka
* łagodzi podrażnienia i głęboko nawilża
* przynosi ulgę i odprężenie zmęczonym oczom
* zmniejsza nadwrażliwość na światło oraz pieczenie i łzawienie
* przyspiesza regenerację naskórka
Niewielką ilość żelu nanieść pod oczy i na powieki. Następnie delikatnie rozprowadzić opuszkami palców, nie naciągając skóry. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować na dzień i na noc.
Klaudik
2013-08-27Świetny! Żel posiada bardzo ładny i delikatny zapach który długo utrzymuje się na skórze. Przynosi ulgę i odprężenie zmęczonym oczom. Jest bardzo wydajny - mi bez problemu wystarcza na kilka miesięcy. Posiada atrakcyjną cenę. Zmniejsza nadwrażliwość na światło oraz pieczenie i łzawienie. Nie uczula ani nie wywołuje podrażnień. Posada poręczne opakowanie. Możemy go kupić w większości sklepów kosmetycznych. Przyspiesza regenerację naskórka. Idealnie nadaje się dla osób które dużo czasu spędzają przed komputerem. Wykazuje działanie przeciwzapalne i intensywnie nawilża skórę. Ma bardzo fajną konsystencję. Świetnie się rozprowadza i błyskawicznie wchłania. Jestem z niego bardzo zadowolona. Z przyjemnością zużyłam całe opakowanie od początku do końca. Na pewno zakupię go ponownie. Polecam
Anna S
2013-06-10Produkt ten idealnie nadaje się pod makijaż. Stosuję ten kremik dla tzw. "bezpieczeństwa". Wiem, że wtedy oczy prezentują się na dużo bardziej wypoczęte i pełne życia. Zdecydowanie łagodzi wszelkie podrażnienia i przynosi ulgę oczom, które mają ochotę odpocząć po całym dniu. Na pewno jeszcze do niego wrócę, polecam :)
beatka08
2013-01-21Żdko można spotkać preparaty w takich cenach. Ludzie boją się kupowac tak tanie kosmetyki, ponieważ myslą, że są nie skuteczne. Ja jestem odmieńcem) wypróbowałam nie żałuje. Trzymam go w lodówce dzieki czeku daje fajne uczucie chłodu i szybiej się wchłania. Bardzo ładnie pachnie i rozjaśnia skórę pod oczami. Trudno dotepny dlatego polecam zakupy na wizaz24.pl
Ocena: 5.0 / 5.0 na podstawie 3 opinii