Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Czołowa rosyjska firma kosmetyczna producent naturalnych kosmetyków. Od wielu lat oferuje Państwu wysokiej jakości kosmetyki charakteryzujące się naturalnym składem, na bazie absolutnie bezpiecznych naturalnych składników. Wszystkie oferowane kosmetyki Fitokosmetik wyprodukowano z naturalnych surowców takich jak minerały, sole i zmielone zioła. Kosmetyki wzbogacono witaminami, ekstraktami z ziół, wodorośli i owoców morza. (...)
AQUAKREM dla twarzy Głębokie odżywianie na bazie wody termalnej z Kamczatki z olejkiem z brzoskwini, wyciągami zielonej kawy i nagietku dla cery normalnej i wrażliwej
Wody termalne są to wody podziemne, których temperatura jest wyższa niż średnia temperatura otoczenia. Znajdując się głęboko pod powierzchnią ziemi, wydostają się na powierzchnię przepływając przez kolejne warstwy ziemi i nabierając korzystnych dla zdrowia właściwości. Pierwiastki zebrane w długiej wędrówce wody są idealne do wykorzystania na twarzy. Woda termalna daje nam o wiele więcej niż nawilżenie czy ukojenie skóry. Można jej używać także na wiele sposobów, odkrywając jej działanie na naszą skórę. Ponieważ woda termalna jest produktem naturalnym, mogą jej używać dorośli i dzieci przy wszystkich rodzajach skóry i bez ograniczeń. Unikalna formuła Aquakremu na bazie wody termalnej z Kamczatki zapewnia nawilżenie skóry w 3 jej warstwach naskórku, skórze właściwej i tkance podskórnej.
Natychmiastowy efekt już po pierwszym użyciu Aquakrem przywraca naturalną równowagę wodną skóry i zapobiega utracie wilgoci, co zapewnia długotrwały efekt po zastosowaniu kremu
Aquakrem błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustego połysku.
100% naturalny skład Właściwości1. Intensywnie odżywia i zmiękcza skórę twarzy
Błyskawicznie nasyca skórę wilgocią
Natychmiast się wchłania.
Nie pozostawia tłustego połysku.
Efekty kremu są już widoczne po pierwszym użyciu
Składniki aktywne
Woda termalna
Olej ze słodkich migdałów działa jak naturalny emolient, wygładzając oraz nawilżając skórę. Łatwo się wchłania, co sprawia, że nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, jednocześnie pełniąc funkcje ujędrniające.
Olej z pestek brzoskwini nawilża i wygładza., zmiękcza skórę, dostarcza witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, regeneruje skórę.
Eksrakt z nasion kawy wychwytuje wolne rodniki i zmniejsza ich powstawanie, chroni błony komórkowe i cytoplazmę przed utlenianiem, dziła anty bakteryjnie oraz przeciwstarzeniowo.
Ekstrakt z kwiatów nagietka działa przeciwzapalnie, ściągająco, bakteriostatycznie, nawilżająco, a także przyspiesza regenerację naskórka
Sposób użycia Niewielką ilość kremu nakładamy na oczyszczoną skórę. Stosujemy według potrzeb.Składniki INCI Aqua, Thermal Water (woda termalna), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze słodkich migdałów), Caprylic / capric Triglycerides, Glycerin, Glyceryl Monostearate, Prunus Persica Kernel Oil (olej z pestek brzoskwini), Coffea Arabica Seed Extract (ekstrakt z nasion kawowca), Calendula Officinalis Flower Extract (ekstrakt z kwiatów nagietka), Sodium Polyacrylate, Parfum, Benzoic Acid, SorbicAcid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.
ООО "Фитокосметик"
а/я 60, 117420 г. Москва, RU
Rosja
justyna
2022-01-07Mam suchą skórę , po pierwszym użyciu zauważyłam ogólną poprawę wyglądu cery , jest rozświetlona i nawilżona , polecam
Ocena: 5.0 / 5.0 na podstawie 1 opinii