Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Iceveda Arktyczna róża & Lotos Głęboko nawilżająca ziołowa maska do suchych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Głęboko nawilżająca maska do włosów wzbogacona została w wodę różaną i ekstrakt lotosu, oleje pierwiosnka, kamelii oraz masło kakaowe. (więcej...)

12.57 PLN
PODGLĄD

Iceveda Arktyczna róża & Lotos Intensywnie nawilżający ziołowy szampon do włosów suchych 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Nawilżający ziołowy szampon został wzbogacony w wodę różaną, ekstrakt z lotosu oraz oleje kameliowy, z wiesiołkai makadamia dzięki cze (więcej...)

9.17 PLN
PODGLĄD

Iceveda Arktyczna róża & Lotos Odmładzający ziołowy scrub do ciała dla wszystkich typów sóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odmładzający ziołowy scrub do ciała został wzbogacony w wodę różaną oraz ekstrakty z lotosu, brzoskwini i melisy dzięki czemu odmładza (więcej...)

12.99 PLN
PODGLĄD

Iceveda arktyczna róża & lotos spowalniający procesy starzenia ziołowy lotion do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Spowalniający procesy starzenia lotion wzbogacony został w wodę różaną oraz ekstrakty lotosu, fiołka i czarnej morwy. Dzięki tym skład (więcej...)

16.07 PLN
PODGLĄD

Iceveda arktyczne róża & lotos nawilżająca emulsja ziołowa do włosów suchych 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Intensywnie nawilżający ziołowy szampon został wzbogacony w wodę różaną, ekstrakty z lotosu, żurawiny i eukaliptusa oraz olej ze słodk (więcej...)

12.95 PLN
PODGLĄD

Iceveda Arktyczne róża & Lotos Relaksująca ziołowa sól do kąpieli do wszystkich typów skóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Relaksująca sól do kąpieli została stworzona na bazie ekstraktów róży i lotosu, oleju lawendowego oraz soli morza Martwego. Znakomicie (więcej...)

7.47 PLN
PODGLĄD

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Relaksujący żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Relaksujący żel pod prysznic wzbogacony w organiczne ekstrakty brzozy i rumianku, organiczne olejki lawendowy i ylangylang oraz organi (więcej...)

7.67 PLN
PODGLĄD

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Wzmacniająco-ochronna ziołowa maska do osłabionych i uszkodzonych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniającoochronna maska wzbogacona została w ekstrakty brzozy północnej, amli indyjskiej, pokrzywy orazmasło muru muru i olej miodl (więcej...)

11.75 PLN
PODGLĄD

Iceveda Cedr syberyjski & Drzewo sandałowe Odbudowująca ziołowa maska do uszkodzonych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odbudowująca uszkodzone włosy maska wzbogacona została w oleje cedru, arganu i jojoba oraz ekstrakty jaśminu i drzewa sandałowego. Dzi (więcej...)

12.57 PLN
PODGLĄD

Iceveda cedr syberyjski & drzewo sandałowe wzmacniający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Krem wzmacniający wzbogacony został w oleje cedru i dzikiej róży, ekstrakty lilii wodnej, aceroli i drzewa sandałowego. Dzięki tak dob (więcej...)

14.27 PLN
PODGLĄD

Iceveda grenlandzki jałowiec & olej arganowy ujędrniający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ujędrniający ziołowy krem do ciała wzbogacony został w ekstrakty jałowca grenlandzkiego, mango, imbiru, sok z brzozy, oraz olej argano (więcej...)

13.77 PLN
PODGLĄD

Iceveda jałowiec grenlandzki & olej arganowy modelujący ziołowy krem do masażu ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Modelujący krem do ciała został wzbogacony w ekstrakty jałowca, mandarynki, cynamonu oraz oleje arganowy i z rozmarynu. Dzięki takiej (więcej...)

16.70 PLN
PODGLĄD

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Zwiększająca gęstość włosów ziołowa maska do wszystkich typów włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Maska wzbogacona została w ekstrakty jałowca i szarotki, masło mango oraz olej arganowy i ylangylang. Dzięki tym składnikom wzmacnia i (więcej...)

12.35 PLN
PODGLĄD

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Zwiększający gęstość włosów ziołowy szampon do wszystkich typów włosów 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Zwiększający gęstość włosów ziołowy szampon do wszystkich typów włosów wzbogacony o ekstrakt jałowca, masło mango, oleje ylangylang, o (więcej...)

9.87 PLN
PODGLĄD

Iceveda malina z tundry & jaśmin ochronny ziołowy spray do włosów farbowanych 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ochronny ziołowy spray do włosów farbowanych został wzbogacony w ekstrakty maliny z tundry, jaśminu, granatu, olej z różeńca górskiego (więcej...)

14.55 PLN
PODGLĄD

Iceveda Malina z tundry & Jaśmin Rewitalizujące ziołowe masło do ciała -do skóry suchej 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Masło do ciała wzbogacone zostało w ekstrakty maliny, jaśminu, oleje jojoba, rokitnika i masło kakaowe. Dzięki takiej kombinacji skład (więcej...)

16.39 PLN
PODGLĄD

Iceveda malina z tundry i jaśmin ochronna ziołowa maska do farbowanych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ochronna maska do włosów farbowanych wzbogacona została w ekstrakty maliny, jaśminu i aceroli oraz oleje makadamia i cedrowy. Dzięki t (więcej...)

13.05 PLN
PODGLĄD

Iceveda Nourishing Herbal Hand Soap odżywcze mydło w płynie 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odżywcze ziołowe mydło w płynie wzbogacone zostało w wodę różaną, ekstrakt lotosu i maliny oraz oleje ylang-ylang i z amarantu. Dzięki (więcej...)

8.87 PLN
PODGLĄD

Iceveda Ochronny szampon do włosów Delikatność Brzozy i Neem 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

10.10 PLN
PODGLĄD

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Odświeżający ziołowy żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Żel pod prysznic wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, oleje eteryczne z rozmarynu, cytryny i trawy cytrynowej (więcej...)

8.15 PLN
PODGLĄD

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Wzmacniająca ziołowa maska do wszystkich typów włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniająca maska do włosów wzbogacona została w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej i drzewa sandałowegooraz oleje, mięt (więcej...)

9.65 PLN
PODGLĄD

Iceveda płucnica islandzka i amla indyjska rozświetlający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Rozświetlający ziołowy krem do ciała wzbogacony został w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, jagód acai oraz naturalny ol (więcej...)

8.67 PLN
PODGLĄD

Iceveda północna brzoza & miodla himalajska modelujący krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Modelujący krem do ciała został wzbogacony w sok z brzozy, ekstrakty kwiatów pomarańczy, brzoskwini i oczaru oraz olej miodli. Dzięki (więcej...)

15.69 PLN
PODGLĄD

Iceveda Repairing Herbal Foot Cream regenerujący krem do stóp 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odżywczy, ziołowy krem wzbogacony został w oleje cedru i miodli oraz ekstrakty arcydzięgla, fiołka i drzewa sandałowego. Wspaniale reg (więcej...)

12.05 PLN
PODGLĄD

Iceveda Rewitalizujący szampon do włosów farbowanych Temperament Maliny i Jaśminu 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

9.47 PLN
PODGLĄD