Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Głęboko nawilżająca ziołowa maska do suchych włosów

Iceveda Arktyczna róża & Lotos Głęboko nawilżająca ziołowa maska do suchych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Głęboko nawilżająca maska do włosów wzbogacona została w wodę różaną i ekstrakt lotosu, oleje pierwiosnka, kamelii oraz masło kakaowe. (więcej...)

13.50 PLN
Podgląd
intensywnie nawilżający ziołowy balsam do włosów suchych

Iceveda Arktyczna róża & Lotos intensywnie nawilżający ziołowy balsam do włosów suchych 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Intensywnie nawilżający ziołowy szampon został wzbogacony w wodę różaną, ekstrakt z lotosu oraz oleje kameliowy, z wiesiołka i rokitni (więcej...)

10.70 PLN
Podgląd
Intensywnie nawilżający ziołowy szampon do włosów suchych

Iceveda Arktyczna róża & Lotos Intensywnie nawilżający ziołowy szampon do włosów suchych 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Nawilżający ziołowy szampon został wzbogacony w wodę różaną, ekstrakt z lotosu oraz oleje kameliowy, z wiesiołkai makadamia dzięki cze (więcej...)

11.97 PLN
Podgląd
Odmładzający ziołowy scrub do ciała dla wszystkich typów sóry

Iceveda Arktyczna róża & Lotos Odmładzający ziołowy scrub do ciała dla wszystkich typów sóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odmładzający ziołowy scrub do ciała został wzbogacony w wodę różaną oraz ekstrakty z lotosu, brzoskwini i melisy dzięki czemu odmładza (więcej...)

13.15 PLN
Podgląd
arktyczna róża & lotos spowalniający procesy starzenia ziołowy lotion do ciała

Iceveda arktyczna róża & lotos spowalniający procesy starzenia ziołowy lotion do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Spowalniający procesy starzenia lotion wzbogacony został w wodę różaną oraz ekstrakty lotosu, fiołka i czarnej morwy. Dzięki tym skład (więcej...)

20.50 PLN
Podgląd
arktyczne róża & lotos nawilżająca emulsja ziołowa do włosów suchych

Iceveda arktyczne róża & lotos nawilżająca emulsja ziołowa do włosów suchych 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Intensywnie nawilżający ziołowy szampon został wzbogacony w wodę różaną, ekstrakty z lotosu, żurawiny i eukaliptusa oraz olej ze słodk (więcej...)

11.65 PLN
Podgląd
Relaksująca ziołowa sól do kąpieli do wszystkich typów skóry

Iceveda Arktyczne róża & Lotos Relaksująca ziołowa sól do kąpieli do wszystkich typów skóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Relaksująca sól do kąpieli została stworzona na bazie ekstraktów róży i lotosu, oleju lawendowego oraz soli morza Martwego. Znakomicie (więcej...)

8.77 PLN
Podgląd
Złuszczający żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry

Iceveda Arktyczne róża & Lotos Złuszczający żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Złuszczający ziołowy żel pod prysznic wzbogacony wodą różaną, ekstraktami z lotosu i kwiatów pomarańczy oraz olejami lawendowym i z dr (więcej...)

10.90 PLN
Podgląd
brzoza północna & miodla himalajska nawilżający ziołowy krem do rąk dla suchej skóry

Iceveda brzoza północna & miodla himalajska nawilżający ziołowy krem do rąk dla suchej skóry 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Nawilżający ziołowy krem do rąk wzbogacony w ekstrakty brzozy, aloesu, zielonej herbaty i róży oraz w olej miodli doskonale nawilża i (więcej...)

12.95 PLN
Podgląd
Serum ziołowe do włosów osłabionych i uszkodzonych - wzmocnienie i ochrona

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Serum ziołowe do włosów osłabionych i uszkodzonych - wzmocnienie i ochrona 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniające serum do włosów osłabionych i uszkodzonych wzbogacone w ekstrakty brzozy północnej i lotosu, olej ylang ylang i olej miod (więcej...)

13.10 PLN
Podgląd
Wzmacniająco-ochronna ziołowa maska do osłabionych i uszkodzonych włosów

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Wzmacniająco-ochronna ziołowa maska do osłabionych i uszkodzonych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniającoochronna maska wzbogacona została w ekstrakty brzozy północnej, amli indyjskiej, pokrzywy orazmasło muru muru i olej miodl (więcej...)

13.55 PLN
Podgląd
Zmiękczający ziołowy krem do stóp

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Zmiękczający ziołowy krem do stóp 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Zmiękczający, ziołowy krem do stóp wzbogacony w sok z brzozy, oleje mięty pieprzowej, paczuli, miodli oraz masło shea wspaniale zmiękc (więcej...)

12.29 PLN
Podgląd
Zmiękczający ziołowy scrub do ciała do skóry wrażliwej

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Zmiękczający ziołowy scrub do ciała do skóry wrażliwej 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Zmiękczający ziołowy scrub do ciała do skóry wrażliwej na bazie cukru z trzciny cukrowej, wzbogacony w ekstrakty brzozy, maliny, ziel (więcej...)

13.15 PLN
Podgląd
Odbudowująca ziołowa maska do uszkodzonych włosów

Iceveda Cedr syberyjski & Drzewo sandałowe Odbudowująca ziołowa maska do uszkodzonych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odbudowująca uszkodzone włosy maska wzbogacona została w oleje cedru, arganu i jojoba oraz ekstrakty jaśminu i drzewa sandałowego. Dzi (więcej...)

13.89 PLN
Podgląd
cedr syberyjski & drzewo sandałowe wzmacniający ziołowy krem do ciała

Iceveda cedr syberyjski & drzewo sandałowe wzmacniający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Krem wzmacniający wzbogacony został w oleje cedru i dzikiej róży, ekstrakty lilii wodnej, aceroli i drzewa sandałowego. Dzięki tak dob (więcej...)

19.35 PLN
Podgląd
grenlandzki jałowiec & olej arganowy ujędrniający ziołowy krem do ciała

Iceveda grenlandzki jałowiec & olej arganowy ujędrniający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ujędrniający ziołowy krem do ciała wzbogacony został w ekstrakty jałowca grenlandzkiego, mango, imbiru, sok z brzozy, oraz olej argano (więcej...)

17.09 PLN
Podgląd
jałowiec grenlandzki & olej arganowy modelujący ziołowy krem do masażu ciała

Iceveda jałowiec grenlandzki & olej arganowy modelujący ziołowy krem do masażu ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Modelujący krem do ciała został wzbogacony w ekstrakty jałowca, mandarynki, cynamonu oraz oleje arganowy i z rozmarynu. Dzięki takiej (więcej...)

20.70 PLN
Podgląd
jałowiec grenlandzki & olej arganowy oczyszczający pieniący się ziołowy scrub do ciała

Iceveda jałowiec grenlandzki & olej arganowy oczyszczający pieniący się ziołowy scrub do ciała 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Oczyszczający pieniący się ziołowy scrub do ciała wzbogacony w ekstrakty jałowca, szałwii i bambusa oraz olej arganowy i cukier trzcin (więcej...)

13.15 PLN
Podgląd
jałowiec grenlandzki & olej arganowy oczyszczający ziołowy żel pod prysznic

Iceveda jałowiec grenlandzki & olej arganowy oczyszczający ziołowy żel pod prysznic 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Oczyszczający ziołowy żel pod prysznic wzbogacony w ekstrakty jałowca, lilii wodnej oraz olej arganowy, z trawy cytrynowej i drzewa he (więcej...)

8.07 PLN
Podgląd
Ujędrniające ziołowe okłady do ciała dla wszystkich typów skóry

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Ujędrniające ziołowe okłady do ciała dla wszystkich typów skóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ujędrniające ziołowe okłady do ciała wzbogacone w ekstrakty jałowca i imbiru oraz olej arganowy i z nasion kawy idealnie nawilża skórę (więcej...)

15.59 PLN
Podgląd
Wzmacniający ziołowy krem do rąk i paznokci

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Wzmacniający ziołowy krem do rąk i paznokci 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniający, ziołowy krem do rąk i paznokci został wzbogacony w ekstrakt jałowca oraz oleje arganowy, cytrynowy, miodli i mięty piepr (więcej...)

12.77 PLN
Podgląd
Zwiększająca gęstość włosów ziołowa maska do wszystkich typów włosów

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Zwiększająca gęstość włosów ziołowa maska do wszystkich typów włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Maska wzbogacona została w ekstrakty jałowca i szarotki, masło mango oraz olej arganowy i ylangylang. Dzięki tym składnikom wzmacnia i (więcej...)

13.95 PLN
Podgląd
Zwiększający gęstość włosów ziołowy balsam do wszystkich typów włosów

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Zwiększający gęstość włosów ziołowy balsam do wszystkich typów włosów 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Zwiększający gęstość włosów ziołowy balsam do wszystkich typów włosów wzbogacony o ekstrakty jałowca i maliny, masło mango, oleje ylan (więcej...)

11.97 PLN
Podgląd
Zwiększający gęstość włosów ziołowy szampon do wszystkich typów włosów

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Zwiększający gęstość włosów ziołowy szampon do wszystkich typów włosów 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Zwiększający gęstość włosów ziołowy szampon do wszystkich typów włosów wzbogacony o ekstrakt jałowca, masło mango, oleje ylangylang, o (więcej...)

11.97 PLN
Podgląd
malina z tundry & jaśmin ochronny ziołowy spray do włosów farbowanych

Iceveda malina z tundry & jaśmin ochronny ziołowy spray do włosów farbowanych 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ochronny ziołowy spray do włosów farbowanych został wzbogacony w ekstrakty maliny z tundry, jaśminu, granatu, olej z różeńca górskiego (więcej...)

13.09 PLN
Podgląd
Odżywczy ziołowy scrub do skóry suchej

Iceveda Malina z tundry & Jaśmin Odżywczy ziołowy scrub do skóry suchej 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odżywczy ziołowy scrub do skóry suchej został wzbogacony w ekstrakty maliny z tundry, jaśminu, jagód acai, żeńszenia i zielonej herbat (więcej...)

17.89 PLN
Podgląd
Rewitalizujące ziołowe masło do ciała -do skóry suchej

Iceveda Malina z tundry & Jaśmin Rewitalizujące ziołowe masło do ciała -do skóry suchej 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Masło do ciała wzbogacone zostało w ekstrakty maliny, jaśminu, oleje jojoba, rokitnika i masło kakaowe. Dzięki takiej kombinacji skład (więcej...)

17.43 PLN
Podgląd
Rewitalizujący ziołowy żel pod prysznic dla suchej skóry

Iceveda Malina z tundry & Jaśmin Rewitalizujący ziołowy żel pod prysznic dla suchej skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Rewitalizujący, ziołowy żel pod prysznic został wzbogacony w ekstrakty maliny, jaśminu, białego cedru i liczi, dzięki czemu idealnie o (więcej...)

8.75 PLN
Podgląd
Zmiękczający ziołowy scrub do rąk do wszystkich typów skóry

Iceveda Malina z tundry & Jaśmin” Zmiękczający ziołowy scrub do rąk do wszystkich typów skóry 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ziołowy, zmiękczający scrub do rąk wzbogacony został w ekstrakty maliny, jaśminu, werbeny, masło mango oraz olej moreli dzięki tym skł (więcej...)

11.65 PLN
Podgląd
malina z tundry i jaśmin ochronna ziołowa maska do farbowanych włosów

Iceveda malina z tundry i jaśmin ochronna ziołowa maska do farbowanych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ochronna maska do włosów farbowanych wzbogacona została w ekstrakty maliny, jaśminu i aceroli oraz oleje makadamia i cedrowy. Dzięki t (więcej...)

13.55 PLN
Podgląd
Ochronny balsam do włosów Delikatność Brzozy i Neem

Iceveda Ochronny balsam do włosów Delikatność Brzozy i Neem 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

10.77 PLN
Podgląd
Ochronny szampon do włosów Delikatność Brzozy i Neem

Iceveda Ochronny szampon do włosów Delikatność Brzozy i Neem 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

11.39 PLN
Podgląd
Odbudowujący balsam do włosów Potęga Cedru i Drzewa Sandałowego

Iceveda Odbudowujący balsam do włosów Potęga Cedru i Drzewa Sandałowego 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

10.75 PLN
Podgląd
Odbudowujący szampon do włosów Potęga Cedru i Drzewa Sandałowego

Iceveda Odbudowujący szampon do włosów Potęga Cedru i Drzewa Sandałowego 280 ml

“Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie” - to motto ajurwedy – starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

13.79 PLN
Podgląd
Odświeżający ziołowy krem do stóp dla wszystkich typów skóry

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Odświeżający ziołowy krem do stóp dla wszystkich typów skóry 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odświeżający, ziołowy krem do stóp został wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, olej mięty pieprzowej i olej k (więcej...)

11.67 PLN
Podgląd
Odświeżający ziołowy żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Odświeżający ziołowy żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Żel pod prysznic wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, oleje eteryczne z rozmarynu, cytryny i trawy cytrynowej (więcej...)

8.85 PLN
Podgląd
Rozświetlający ziołowy scrub do ciała dla wszystkich typów skóry

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Rozświetlający ziołowy scrub do ciała dla wszystkich typów skóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Rozświetlający scrub do ciała dla wszystkich typów skóry wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, guarany, hydrol (więcej...)

13.15 PLN
Podgląd
Wzmacniająca ziołowa maska do wszystkich typów włosów

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Wzmacniająca ziołowa maska do wszystkich typów włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniająca maska do włosów wzbogacona została w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej i drzewa sandałowegooraz oleje, mięt (więcej...)

13.55 PLN
Podgląd
Wzmacniające serum ziołowe do wszystkich typów włosów

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Wzmacniające serum ziołowe do wszystkich typów włosów 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniające serum do wszystkich rodzajów włosów wzbogacone w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, eukaliptusa oraz olej r (więcej...)

11.07 PLN
Podgląd
Wzmacniający balsam ziołowy do wszystkich typów włosów

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Wzmacniający balsam ziołowy do wszystkich typów włosów 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Balsam wzmacniający do wszystkich typów włosów, wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, eukaliptusa, olej kokoso (więcej...)

10.77 PLN
Podgląd
płucnica islandzka i amla indyjska rozświetlający ziołowy krem do ciała

Iceveda płucnica islandzka i amla indyjska rozświetlający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Rozświetlający ziołowy krem do ciała wzbogacony został w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, jagód acai oraz naturalny ol (więcej...)

15.10 PLN
Podgląd
płucnica islandzka& amla indyjska odbudowujący ziołowy krem do rąk dla wszystkich typów skóry

Iceveda płucnica islandzka& amla indyjska odbudowujący ziołowy krem do rąk dla wszystkich typów skóry 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odbudowujący ziołowy krem do rąk wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej oraz olejek eteryczny rozmarynu i wosk p (więcej...)

12.65 PLN
Podgląd
północna brzoza & miodla himalajska modelujący krem do ciała

Iceveda północna brzoza & miodla himalajska modelujący krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Modelujący krem do ciała został wzbogacony w sok z brzozy, ekstrakty kwiatów pomarańczy, brzoskwini i oczaru oraz olej miodli. Dzięki (więcej...)

20.20 PLN
Podgląd
Rewitalizujący balsam do włosów farbowanych Temperament Maliny i Jaśminu

Iceveda Rewitalizujący balsam do włosów farbowanych Temperament Maliny i Jaśminu 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

10.80 PLN
Podgląd
Orzeźwiający żel pod prysznic

Iceveda Syberyjski cedr & Drzewo sandałowe, Orzeźwiający żel pod prysznic 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Orzeźwiający, ziołowy żel pod prysznic wzbogacony o olej cedrowy i kameliowy oraz ekstrakty oczaru, żeń szenia i drzewa sandałowego oc (więcej...)

9.85 PLN
Podgląd
Wygładzający ziołowy scrub do ciała dla skóry wrażliwej

Iceveda Syberyjski cedr & Drzewo sandałowe, Wygładzający ziołowy scrub do ciała dla skóry wrażliwej 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wygładzający, ziołowy scrub do ciała dla skóry wrażliwej wzbogacony o olej cedrowy i z borówki czarnej oraz ekstrakty papai,mango i dr (więcej...)

13.15 PLN