Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Głęboko nawilżająca ziołowa maska do suchych włosów

Iceveda Arktyczna róża & Lotos Głęboko nawilżająca ziołowa maska do suchych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Głęboko nawilżająca maska do włosów wzbogacona została w wodę różaną i ekstrakt lotosu, oleje pierwiosnka, kamelii oraz masło kakaowe. (więcej...)

11.65 PLN
Podgląd
Intensywnie nawilżający ziołowy szampon do włosów suchych

Iceveda Arktyczna róża & Lotos Intensywnie nawilżający ziołowy szampon do włosów suchych 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Nawilżający ziołowy szampon został wzbogacony w wodę różaną, ekstrakt z lotosu oraz oleje kameliowy, z wiesiołkai makadamia dzięki cze (więcej...)

10.15 PLN
Podgląd
arktyczna róża & lotos spowalniający procesy starzenia ziołowy lotion do ciała

Iceveda arktyczna róża & lotos spowalniający procesy starzenia ziołowy lotion do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Spowalniający procesy starzenia lotion wzbogacony został w wodę różaną oraz ekstrakty lotosu, fiołka i czarnej morwy. Dzięki tym skład (więcej...)

17.40 PLN
Podgląd
arktyczne róża & lotos nawilżająca emulsja ziołowa do włosów suchych

Iceveda arktyczne róża & lotos nawilżająca emulsja ziołowa do włosów suchych 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Intensywnie nawilżający ziołowy szampon został wzbogacony w wodę różaną, ekstrakty z lotosu, żurawiny i eukaliptusa oraz olej ze słodk (więcej...)

12.37 PLN
Podgląd
Relaksująca ziołowa sól do kąpieli do wszystkich typów skóry

Iceveda Arktyczne róża & Lotos Relaksująca ziołowa sól do kąpieli do wszystkich typów skóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Relaksująca sól do kąpieli została stworzona na bazie ekstraktów róży i lotosu, oleju lawendowego oraz soli morza Martwego. Znakomicie (więcej...)

8.65 PLN
Podgląd
Złuszczający żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry

Iceveda Arktyczne róża & Lotos Złuszczający żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Złuszczający ziołowy żel pod prysznic wzbogacony wodą różaną, ekstraktami z lotosu i kwiatów pomarańczy oraz olejami lawendowym i z dr (więcej...)

9.70 PLN
Podgląd
Relaksujący żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Relaksujący żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Relaksujący żel pod prysznic wzbogacony w organiczne ekstrakty brzozy i rumianku, organiczne olejki lawendowy i ylangylang oraz organi (więcej...)

8.70 PLN
Podgląd
Serum ziołowe do włosów osłabionych i uszkodzonych - wzmocnienie i ochrona

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Serum ziołowe do włosów osłabionych i uszkodzonych - wzmocnienie i ochrona 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniające serum do włosów osłabionych i uszkodzonych wzbogacone w ekstrakty brzozy północnej i lotosu, olej ylang ylang i olej miod (więcej...)

12.47 PLN
Podgląd
Wzmacniająco-ochronna ziołowa maska do osłabionych i uszkodzonych włosów

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Wzmacniająco-ochronna ziołowa maska do osłabionych i uszkodzonych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniającoochronna maska wzbogacona została w ekstrakty brzozy północnej, amli indyjskiej, pokrzywy orazmasło muru muru i olej miodl (więcej...)

12.20 PLN
Podgląd
Zmiękczający ziołowy krem do stóp

Iceveda Brzoza północna & Miodla himalajska Zmiękczający ziołowy krem do stóp 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Zmiękczający, ziołowy krem do stóp wzbogacony w sok z brzozy, oleje mięty pieprzowej, paczuli, miodli oraz masło shea wspaniale zmiękc (więcej...)

11.07 PLN
Podgląd
Odbudowująca ziołowa maska do uszkodzonych włosów

Iceveda Cedr syberyjski & Drzewo sandałowe Odbudowująca ziołowa maska do uszkodzonych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odbudowująca uszkodzone włosy maska wzbogacona została w oleje cedru, arganu i jojoba oraz ekstrakty jaśminu i drzewa sandałowego. Dzi (więcej...)

12.79 PLN
Podgląd
cedr syberyjski & drzewo sandałowe wzmacniający ziołowy krem do ciała

Iceveda cedr syberyjski & drzewo sandałowe wzmacniający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Krem wzmacniający wzbogacony został w oleje cedru i dzikiej róży, ekstrakty lilii wodnej, aceroli i drzewa sandałowego. Dzięki tak dob (więcej...)

17.45 PLN
Podgląd
grenlandzki jałowiec & olej arganowy ujędrniający ziołowy krem do ciała

Iceveda grenlandzki jałowiec & olej arganowy ujędrniający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ujędrniający ziołowy krem do ciała wzbogacony został w ekstrakty jałowca grenlandzkiego, mango, imbiru, sok z brzozy, oraz olej argano (więcej...)

14.19 PLN
Podgląd
jałowiec grenlandzki & olej arganowy modelujący ziołowy krem do masażu ciała

Iceveda jałowiec grenlandzki & olej arganowy modelujący ziołowy krem do masażu ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Modelujący krem do ciała został wzbogacony w ekstrakty jałowca, mandarynki, cynamonu oraz oleje arganowy i z rozmarynu. Dzięki takiej (więcej...)

19.47 PLN
Podgląd
Ujędrniające ziołowe okłady do ciała dla wszystkich typów skóry

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Ujędrniające ziołowe okłady do ciała dla wszystkich typów skóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ujędrniające ziołowe okłady do ciała wzbogacone w ekstrakty jałowca i imbiru oraz olej arganowy i z nasion kawy idealnie nawilża skórę (więcej...)

14.95 PLN
Podgląd
Wzmacniający ziołowy krem do rąk i paznokci

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Wzmacniający ziołowy krem do rąk i paznokci 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniający, ziołowy krem do rąk i paznokci został wzbogacony w ekstrakt jałowca oraz oleje arganowy, cytrynowy, miodli i mięty piepr (więcej...)

10.67 PLN
Podgląd
Zwiększająca gęstość włosów ziołowa maska do wszystkich typów włosów

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Zwiększająca gęstość włosów ziołowa maska do wszystkich typów włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Maska wzbogacona została w ekstrakty jałowca i szarotki, masło mango oraz olej arganowy i ylangylang. Dzięki tym składnikom wzmacnia i (więcej...)

12.69 PLN
Podgląd
Zwiększający gęstość włosów ziołowy balsam do wszystkich typów włosów

Iceveda Jałowiec grenlandzki & Olej arganowy Zwiększający gęstość włosów ziołowy balsam do wszystkich typów włosów 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Zwiększający gęstość włosów ziołowy balsam do wszystkich typów włosów wzbogacony o ekstrakty jałowca i maliny, masło mango, oleje ylan (więcej...)

10.20 PLN
Podgląd
Rewitalizujące ziołowe masło do ciała -do skóry suchej

Iceveda Malina z tundry & Jaśmin Rewitalizujące ziołowe masło do ciała -do skóry suchej 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Masło do ciała wzbogacone zostało w ekstrakty maliny, jaśminu, oleje jojoba, rokitnika i masło kakaowe. Dzięki takiej kombinacji skład (więcej...)

16.07 PLN
Podgląd
Rewitalizujący ziołowy żel pod prysznic dla suchej skóry

Iceveda Malina z tundry & Jaśmin Rewitalizujący ziołowy żel pod prysznic dla suchej skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Rewitalizujący, ziołowy żel pod prysznic został wzbogacony w ekstrakty maliny, jaśminu, białego cedru i liczi, dzięki czemu idealnie o (więcej...)

7.85 PLN
Podgląd
Zmiękczający ziołowy scrub do rąk do wszystkich typów skóry

Iceveda Malina z tundry & Jaśmin” Zmiękczający ziołowy scrub do rąk do wszystkich typów skóry 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ziołowy, zmiękczający scrub do rąk wzbogacony został w ekstrakty maliny, jaśminu, werbeny, masło mango oraz olej moreli dzięki tym skł (więcej...)

8.27 PLN
Podgląd
malina z tundry i jaśmin ochronna ziołowa maska do farbowanych włosów

Iceveda malina z tundry i jaśmin ochronna ziołowa maska do farbowanych włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Ochronna maska do włosów farbowanych wzbogacona została w ekstrakty maliny, jaśminu i aceroli oraz oleje makadamia i cedrowy. Dzięki t (więcej...)

12.57 PLN
Podgląd
odżywczy scrub do stóp

Iceveda Nourishing Herbal Foot Scrub odżywczy scrub do stóp 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odżywczy ziołowy scrub do stóp wzbogacony jest w ekstrakty maliny i jaśminu, oraz olejki lawendy, mięty pieprzowej i olej ylang-ylang. (więcej...)

12.25 PLN
Podgląd
Ochronny balsam do włosów Delikatność Brzozy i Neem

Iceveda Ochronny balsam do włosów Delikatność Brzozy i Neem 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

10.05 PLN
Podgląd
Ochronny szampon do włosów Delikatność Brzozy i Neem

Iceveda Ochronny szampon do włosów Delikatność Brzozy i Neem 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

11.05 PLN
Podgląd
Odświeżający ziołowy krem do stóp dla wszystkich typów skóry

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Odświeżający ziołowy krem do stóp dla wszystkich typów skóry 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odświeżający, ziołowy krem do stóp został wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, olej mięty pieprzowej i olej k (więcej...)

9.17 PLN
Podgląd
Odświeżający ziołowy żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Odświeżający ziołowy żel pod prysznic dla wszystkich typów skóry 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Żel pod prysznic wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, oleje eteryczne z rozmarynu, cytryny i trawy cytrynowej (więcej...)

11.45 PLN
Podgląd
Rozświetlający ziołowy scrub do ciała dla wszystkich typów skóry

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Rozświetlający ziołowy scrub do ciała dla wszystkich typów skóry 300 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Rozświetlający scrub do ciała dla wszystkich typów skóry wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, guarany, hydrol (więcej...)

11.35 PLN
Podgląd
Wzmacniająca ziołowa maska do wszystkich typów włosów

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Wzmacniająca ziołowa maska do wszystkich typów włosów 150 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniająca maska do włosów wzbogacona została w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej i drzewa sandałowegooraz oleje, mięt (więcej...)

11.90 PLN
Podgląd
Wzmacniające serum ziołowe do wszystkich typów włosów

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Wzmacniające serum ziołowe do wszystkich typów włosów 125 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Wzmacniające serum do wszystkich rodzajów włosów wzbogacone w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, eukaliptusa oraz olej r (więcej...)

12.35 PLN
Podgląd
Wzmacniający balsam ziołowy do wszystkich typów włosów

Iceveda Płucnica islandzka & Amla indyjska Wzmacniający balsam ziołowy do wszystkich typów włosów 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Balsam wzmacniający do wszystkich typów włosów, wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, eukaliptusa, olej kokoso (więcej...)

10.05 PLN
Podgląd
płucnica islandzka i amla indyjska rozświetlający ziołowy krem do ciała

Iceveda płucnica islandzka i amla indyjska rozświetlający ziołowy krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Rozświetlający ziołowy krem do ciała wzbogacony został w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej, jagód acai oraz naturalny ol (więcej...)

13.85 PLN
Podgląd
płucnica islandzka& amla indyjska odbudowujący ziołowy krem do rąk dla wszystkich typów skóry

Iceveda płucnica islandzka& amla indyjska odbudowujący ziołowy krem do rąk dla wszystkich typów skóry 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odbudowujący ziołowy krem do rąk wzbogacony w ekstrakty płucnicy islandzkiej, amli indyjskiej oraz olejek eteryczny rozmarynu i wosk p (więcej...)

11.45 PLN
Podgląd
północna brzoza & miodla himalajska modelujący krem do ciała

Iceveda północna brzoza & miodla himalajska modelujący krem do ciała 200 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Modelujący krem do ciała został wzbogacony w sok z brzozy, ekstrakty kwiatów pomarańczy, brzoskwini i oczaru oraz olej miodli. Dzięki (więcej...)

19.07 PLN
Podgląd
ochronny krem ziołowy do rąk

Iceveda Protecting Hand And Nails Cream ochronny krem ziołowy do rąk 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Krem został wzbogacony w oleje cedru, trawy cytrynowej i awokado oraz ekstrakty drzewa sandałowego i wodę różaną. Skutecznie chroni sk (więcej...)

15.15 PLN
Podgląd
regenerujący krem do stóp

Iceveda Repairing Herbal Foot Cream regenerujący krem do stóp 75 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Odżywczy, ziołowy krem wzbogacony został w oleje cedru i miodli oraz ekstrakty arcydzięgla, fiołka i drzewa sandałowego. Wspaniale reg (więcej...)

14.85 PLN
Podgląd
Rewitalizujący balsam do włosów farbowanych Temperament Maliny i Jaśminu

Iceveda Rewitalizujący balsam do włosów farbowanych Temperament Maliny i Jaśminu 280 ml

"Zapobieganie jest korzystniejsze niż leczenie" - to motto ajurwedy - starohinduskiego holistycznego systemu medycyny naturalnej. Iceveda jako jedyna gama kosmetyków łączy w sobie siłę klasycznych ajuwerdyjskich zabiegów i moc syberyjskich roślin.

9.35 PLN
Podgląd
Orzeźwiający żel pod prysznic

Iceveda Syberyjski cedr & Drzewo sandałowe, Orzeźwiający żel pod prysznic 280 ml

ICEVEDA to unikalna gama kosmetyków, w której wykorzystano klasyczne metody ajurwedyjskie i siłę północnych ziół. Połączono ekstrakty i oleje roślin z różnych części świata, tak aby ich wzajemne synergiczne działanie zwiększyło skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych. Orzeźwiający, ziołowy żel pod prysznic wzbogacony o olej cedrowy i kameliowy oraz ekstrakty oczaru, żeń szenia i drzewa sandałowego oc (więcej...)

8.77 PLN