Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Początki marki sięgają roku 1939 kiedy to w regionie Bretania we Francji założono rodzinną fabrykę szczotek do włosów. Właściciel nazwał fabrykę KillyS – od imion trzech swoich córek: Katherine, Lily i Sylvie. Fabryka świetnie prosperowała, poszerzając sukcesywnie swój asortyment o inne akcesoria do włosów. Z czasem, salony piękności do których trafiały (...)
Urocza opaska kosmetyczna przypominająca puszyste, królicze uszy.
Zaprojektowana, aby delikatnie przytrzymywać i zabezpieczać włosy, ułatwiając w ten sposób codzienne zabiegi kosmetyczne.
Opaska jest niezbędna w trakcie aplikacji peelingów, pielęgnacyjnych masek czy przy wykonywaniu codziennego makijażu i demakijażu.
Wykonana z wyjątkowo miękkiego i przyjemnego materiału, który nie uciska głowy i łatwo się nakłada.
INTER-VION S.A.
ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, PL
Polska