Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Johnson & Johnson to międzynarodowy amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny, mający swoją siedzibę w New Brunswick, w stanie New Jersey. Firma została założona w 1886 roku. Działalność koncernu skupia się na trzech głównych segmentach: sprzęcie medycznym, farmaceutykach oraz kosmetykach. Johnson & Johnson dostarcza różnego rodzaju sprzęt medyczny, który znajduje zastosowanie w dziedzinach (...)
Johnson&Johnsons Baby Krem Intensywnie Pielęgnujący Dla Dzieci i Niemowląt
* posiada klinicznie potwierdzoną łagodność, dzięki której delikatnie nawilża skórę dziecka
* tworzy na skórze lekką, ochronną warstwę, aby wspomagać utrzymanie naturalnego poziomu nawilżenia skóry i chronić przed jej wysuszeniem
* pozostawia skórę dziecka delikatną i gładką,
* idealny do codziennego stosowania
* testowany przez dermatologów i pediatrów
* zawiera wysokiej jakości olej parafinowy, który wspiera naturalny proces nawilżenia skóry oraz jej ochronę
Niewielką ilosć wetrzeć w skórę dziecka. Pozostawić do wchłonięcia,
Natalia
2016-03-06Krem odpowiedni pod makijaż (nie pozostawia tłustego filtru),lekki i przyjemna konsystencja. Jest na bazie wody więc nawilżenie ma średnie i nie na każdą pore roku ,ale uwielbiam go,ponieważ matowi moją skóre gdy nie nakładam podkładu ;)
lena
2014-02-04jest rewelacyjny, stapia się ze skórą, ma delikatny zapach, bardzo dobrze anwilża, od razu wnika i nie pozostawia żadnego filmu
platynka666
2013-08-09Mam bardzo duże zaufanie do tej firmy i tym razem się nie zawiodłam. Idealnie pielęgnuje skórę mojego maluszka prawie od urodzenia
hathor5
2013-03-21Krem ma bardzo przyjemną konsystencję jakby dawał lekkie uczucie chłodu i bardzo miło, choć troszkę śmiesznie pachnie. Głęboko nawilża, świetnie się wchłania i pozostawia skórę bardzo przyjemnie gładką. Bardzo fajny do codziennej pielęgnacji maluszka.
iskra
2013-03-02skóra moja dziecka była długi czas nie tak nawilżona jak być powinna, dopiero kiedy wyczytałam że przyczyną może być twarda woda, złe środki myjące w tym mydło posłuchałam koleżanki i zakupiłam krem wyżej pokazany. Rezultaty widoczne były od pierwszego użycia. Skóra dziecka z dnia na dzień stawała się coraz bardziej nawilżona i gładsza. Krem jest wydajniejszy i naprawdę działa na wodę, która wysusza delikatną skórkę pociechy. polecam.
Ocena: 4.86 / 5.0 na podstawie 7 opinii