Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Texture Creme Krem do włosów dodający objętości

KMS California Add Volume Texture Creme Krem do włosów dodający objętości 75 ml

Produkt skutecznie zwiększa objętość każdego rodzaju włosów. Nadaje spektakularnej elastyczności i puszystości. Spełnia właściwości nawilżające i wygładzające. Zabezpiecza włosy na całej powierzchni, chroniąc przed niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych. Regularna aplikacja ułatwia rozczesywanie włosów i codzienną stylizację fryzury. Add Volume Texture Creme idealnie sprawdzi się w przy (więcej...)

66.80 PLN
Podgląd
Blonde Shampoo Szampon do włosów blond niwelujący żółty odcień

KMS California Color Vitality Blonde Shampoo Szampon do włosów blond niwelujący żółty odcień 300 ml

Produkt jest niezwykle zaawansowanym środkiem do pielęgnacji blond włosów o właściwościach oczyszczających. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia zarówno z powierzchni włosów, jak i skóry głowy. Skutecznie redukuje ich żółty odcień. Zabezpiecza włosy przed blaknięciem i wypłukiwaniem, a także zwiększa intensywność koloru. Ułatwia rozczesywanie i zmniejsza elektryzowanie.

64.70 PLN
Podgląd
Blonde Shampoo szampon do włosów blond niwelujący żółty odcień

KMS California Color Vitality Blonde Shampoo szampon do włosów blond niwelujący żółty odcień 750 ml

KMS CALIFORNIA Color Vitality Blonde Shampoo Szampon do włosów blond niwelujący żółty odcień Color Vitality Blonde Shampoo to szampon do włosów blond od marki Kms California. Niweluje ich żółty odcień.

130.70 PLN
Podgląd
Odżywka do włosów blond niwelująca żółty odcień

KMS California Color Vitality Odżywka do włosów blond niwelująca żółty odcień 250 ml

Produkt przeznaczony jest do systematycznego stosowania. Wykazuje właściwości eliminujące żółtawy odcień włosów farbowanych i rozjaśnianych. Zawiera cenne składniki ochronne i wzmacniające. Już po dwukrotnej aplikacji włosy odzyskują intensywny blask i niesamowity odcień. Świetnie się rozczesują i są przyjemne w dotyku.

58.70 PLN
Podgląd
odżywka do włosów blond niwelująca żółty odcień

KMS California Color Vitality odżywka do włosów blond niwelująca żółty odcień 750 ml

Produkt przeznaczony jest do systematycznego stosowania. Wykazuje właściwości eliminujące żółtawy odcień włosów farbowanych i rozjaśnianych. Zawiera cenne składniki ochronne i wzmacniające. Już po dwukrotnej aplikacji włosy odzyskują intensywny blask i niesamowity odcień. Świetnie się rozczesują i są przyjemne w dotyku.

155.90 PLN
Podgląd
odżywka do włosów farbowanych

KMS California Color Vitality odżywka do włosów farbowanych 750 ml

Produkt przeznaczony jest do systematycznego stosowania, w szczególności do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Opiera się na innowacyjnym systemie, zapewniającym wysoką ochronę przed wypłukiwaniem i blaknięciem koloru. Odżywka blokuje utlenianie się pigmentów znajdujących się we włosach, które następuje w wyniku kontaktu z powietrzem i słońcem. Spełnia właściwości nawilżające i nabłyszczające, kt (więcej...)

141.00 PLN
Podgląd
Spray lakier do włosów

KMS California Hair Play Makeover Spray lakier do włosów 250 ml

Produkt, dzięki obecności wyjątkowych składników aktywnych, pozwala na stworzenie trwałej fryzury. Zwiększa objętość włosów, nadając im jednocześnie przepięknego blasku. Nie skleja i nie obciąża fryzury.

51.80 PLN
Podgląd
szampon głęboko oczyszczający do skóry głowy

KMS California Head Remedy szampon głęboko oczyszczający do skóry głowy 300 ml

Szampon do włosów Head Remedy Deep Clean, stworzony przez firmę Kms California. Aktywna formuła produktu pozwala na głębokie oczyszczenie włosów i skóry głowy z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Przyspiesza procesy regeneracyjne uszkodzonych włókien. Przygotowuje je do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i późniejszej stylizacji. Ułatwia rozczesywanie i zmniejsza elektryzowanie włosów.

53.40 PLN
Podgląd
szampon głęboko oczyszczający do skóry głowy

KMS California Head Remedy szampon głęboko oczyszczający do skóry głowy 750 ml

Szampon do włosów Head Remedy Deep Clean, stworzony przez firmę Kms California.Aktywna formuła produktu pozwala na głębokie oczyszczenie włosów i skóry głowy z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Przyspiesza procesy regeneracyjne uszkodzonych włókien. Przygotowuje je do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i późniejszej stylizacji. Ułatwia rozczesywanie i zmniejsza elektryzowanie włosów.

95.40 PLN
Podgląd
odżywka do włosów suchych i zniszczonych

KMS California Moist Repair odżywka do włosów suchych i zniszczonych 250 ml

Dzięki zawartości naturalnego ekstraktu z aloesu i wanilii jest produktem wysoko pielęgnacyjnym i kondycjonującym. Tworzy niewidzialną powłokę, która skutecznie zabezpiecza włosy przed nadmierną utratą wilgoci i działaniem czynników zewnętrznych. Regeneruje słabe i rozdwojone końcówki. Zapobiega urazom mechanicznym. Powstała z myślą o włosach suchych i mocno zniszczonych.

95.40 PLN
Podgląd
szampon do włosów suchych i zniszczonych

KMS California Moist Repair szampon do włosów suchych i zniszczonych 750 ml

Produkt opiera się na niezwykle delikatnej formule o właściwościach oczyszczających, eliminujących nadmiar zanieczyszczeń z powierzchni włosów. Świetnie pieniąca się konsystencja uprzyjemnia codzienne mycie. Dzięki zawartości naturalnego ekstraktu z aloesu i wanilii jest produktem wysoko pielęgnacyjnym i kondycjonującym. Wykazuje właściwości nawilżające. Regeneruje rozdwojone końcówki. Zapobiega u (więcej...)

140.90 PLN
Podgląd
krem do prostowania włosów chroniący przed wysoką temperaturą

KMS California Therma Shape krem do prostowania włosów chroniący przed wysoką temperaturą 150 ml

Produkt wykazuje trwałe właściwości modelujące i wygładzające. Jego lekka formuła nie obciąża i nie skleja włosów. Zabezpiecza przed działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji. Zapobiega efektowi puszenia się włosów i chroni przed wilgocią.

80.90 PLN
Podgląd
spray do suszenia włosów

KMS California Therma Shape spray do suszenia włosów 200 ml

Produkt o wysokich właściwościach pielęgnacyjnych, który w znaczący sposób skraca czas suszenia włosów. Opiera się na kompleksie struktur AHA, który wygładza powierzchnię włosa, przyspieszając odparowywanie wody z jego powierzchni. Spełnia właściwości odżywcze, dzięki zawartości cennych składników aktywnych. Dodatkowo chroni włosy przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury. Idealnie spraw (więcej...)

61.80 PLN