Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Luke Plastry oczyszczające na nos z węglem aktywnym 6szt

Koreańskie paski do czyszczenia nosa z czarnego węgla firmy LUKE są zaprojektowane, aby szybko oczyścić pory i wyeliminować czarne plamy. Paski będą łatwo czyścić wszelkie pory i mają działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Skład pasków obejmuje węgiel aktywowany, wyciąg z aloesu, witaminę E i wyciąg z oczaru wirginijskiego, które ukoją skórę i przyczyniają się do zwężenia porów. Stosowanie pask (więcej...)

8.25 PLN
PODGLĄD

Luke Plastry oczyszczające na nos z wyciągiem bylicy 6szt

Koreańskie paski do czyszczenia nosa z wyciągiem bylicy firmy LUKE są zaprojektowane, aby szybko oczyścić pory i wyeliminować czarne plamy. Paski będą łatwo czyścić wszelkie pory i mają działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Koją skórę i przyczyniają się do zwężenia porów. Stosowanie pasków zapewni niezawodną ochronę skóry przed pojawieniem się czarnych plam i trwale uwolni skórę nosa od powięk (więcej...)

10.20 PLN
PODGLĄD

Luke Plastry oczyszczające na nos z wyciągiem drzewa cytrynowego 6szt

Koreańskie paski do czyszczenia nosa z wyciągiem drzewa cytrynowego firmy LUKE są zaprojektowane, aby szybko oczyścić pory i wyeliminować czarne plamy. Paski będą łatwo czyścić wszelkie pory i mają działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Koją skórę i przyczyniają się do zwężenia porów. Stosowanie pasków zapewni niezawodną ochronę skóry przed pojawieniem się czarnych plam i trwale uwolni skórę no (więcej...)

9.57 PLN
PODGLĄD