Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Te dwa lakiery to prawdziwe czarodziejki, dzięki którym paznokietki każdej małej damy przeobrażą się w bajkowe historie.
Te magiczne różowe odcienie lakierów wraz z zestawem naklejek przeniosą Ciebie w bajkowy świat dosłownie w kilka chwil! Dzieciaki będą zachwycone!!
Ten zestaw to 100% zabawy, 100% dzieciństwa a w nim
- 2 lakiery do paznokci na bazie wody w kolorach Dolly (perłowo-neonowy róż) + Kitty (cukierkoworóżowy z brokatem)
- 24 zabawne i kolorowe naklejki na paznokcie
Formuła stworzona w 54% na bazie wody sprawia, że lakiery są bezpieczne nawet dla 3-letniej księżniczki. A po zabawie, myjemy ręce ciepłą wodą z mydłem i lakier magicznie znika.
W 100% bezpieczne dla dzieci. Wegańskie i wolne od okrucieństwa. Co za wspaniały pomysł na prezent.
Przebadane dermatologicznie.
Każde opakowanie jest nie tylko biodegradowalne, ale to również pomysł na kreatywną zabawę.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Nie ma nic prostszego: pomaluj paznokcie, poczekaj aż lakier wyschnie, a potem wystarczy przykleić naklejkę na każdym paznokciu, aby przekształcić palce w teatr własnych ulubionych historii.
NAILMATIC
NAILMATIC, 75001 FR
Francja