Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Henna w płynie Blond Dore/złoty blond

NJD Henne Color Henna w płynie Blond Dore/złoty blond 90 ml

Henne Color Henna w płynie Blond Dore/złoty blond Henna w płynie Jest to gotowa do użycia płynna mieszanka, bez wody utlenionej i amoniaku, która nadaje kolor i blask, odżywia i ochrania włosy. Podobnie jak w przypadku henny w proszku, opakowanie można podzielić na dwie lub więcej porcji. Sposób użycia Umyć włosy szamponem (najlepiej z henną) , wytrzeć włosy ręcznikiem , nałożyć rękawiczki ochro (więcej...)

20.10 PLN
Podgląd
Henna w płynie Chatain Dore/złoty kasztan

NJD Henne Color Henna w płynie Chatain Dore/złoty kasztan 90 ml

Henne Color Henna w płynie Chatain Dore/złoty kasztan Henna w płynie Jest to gotowa do użycia płynna mieszanka, bez wody utlenionej i amoniaku, która nadaje kolor i blask, odżywia i ochrania włosy. Podobnie jak w przypadku henny w proszku, opakowanie można podzielić na dwie lub więcej porcji. Sposób użycia Umyć włosy szamponem (najlepiej z henną) , wytrzeć włosy ręcznikiem , nałożyć rękawiczki o (więcej...)

33.70 PLN
Podgląd
Henna w płynie Noir/Czarny

NJD Henne Color Henna w płynie Noir/Czarny 90 ml

Jest to gotowa do użycia płynna mieszanka, bez wody utlenionej i amoniaku, która nadaje kolor i blask, odżywia i ochrania włosy. Podobnie jak w przypadku henny w proszku, opakowanie można podzielić na dwie lub więcej porcji. Sposób użycia Umyć włosy szamponem, wytrzeć włosy ręcznikiem, nałożyć rękawiczki ochronne i nakładać hennę prosto z butelki przy pomocy aplikatora, wcierając ją równomiernie w (więcej...)

36.00 PLN