Romantic

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Romantic Professional Regenerate Balsam do włosów 850 ml

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Romantic Professional rekomendowane są do profesjonalnego użycia w salonie kosmetycznym oraz w domu. Pielęgnacyjne szampony, balsamy i maski do włosów oparte na sprawdzonych składnikach, które zadbają o kondycję Twoich włosów ponieważ każde włosy mogą być piękne. Balsam Regenerate przeznaczony jest do włosów zniszczonych.Dzięki zawartości oleju arganowego i keratyn (więcej...)

21.75 PLN
PODGLĄD

Romantic Szampon do włosów Kolor 850 ml

Farbowane włosy wymagają specjalnej opieki. Używając odpowiednich kosmetyków możesz skutecznie przedłużyć trwałość koloru i zapewnić swoim włosom piękny wygląd. Właściwa pielęgnacja sprawia, że włosy lśnią naturalnym pięknem, są miękkie i gładkie. Profesjonalny szampon do włosów Romantic Professional to kosmetyk, który zapewni Twoim włosom nie tylko nieskazitelną czystość, ale zadba też o ochronę (więcej...)

20.25 PLN
PODGLĄD

Romantic Szampon do włosów Nawilżenie 850 ml

Niektóre włosy mają zwiększoną skłonność to utraty wilgotności. Sprawia to, że nie układają się tak jak byśmy tego chciały, są łamliwe i niewłaściwie dociążone. By ujarzmić suchość włosów warto stosować odpowiednią pielęgnację, która będzie chronić je przed przesuszeniem oraz zapewni odpowiednie nawilżenie. Profesjonalny szampon Romantic Professional to kosmetyk, który sprawi, że włosy nabiorą odp (więcej...)

20.25 PLN
PODGLĄD

Romantic Szampon do włosów Objętość 850 ml

Szampon nadający objętość przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Zawiera proteiny mleczne i ekstrakt z zielonej herbaty, które doskonale pielęgnują włosy i nadają im objętość. Regeneruje, wzmacnia i wygładza włosy. Nadaje połysk, witalność i energię. Nie obciąża włosów, doskonale myje i odświeża. Włosy nabierają blasku i zmysłowej objętość. Składniki aktywne: - proteiny (więcej...)

20.25 PLN
PODGLĄD

Romantic Maska do włosów Nawilżenie 500 ml

Maska intensywnie nawilżająca przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów suchych i przesuszonych. Maska zawiera kwas hialuronowy, który doskonale nawilża włosy i nadaje im blask. Regeneruje, wzmacnia i wygładza włosy. Nadaje połysk, chroniąc włosy przed przesuszaniem. Nie obciąża włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Włosy nabierają blasku, witalności i odzyskują atrakcyjny wygląd. Składniki akty (więcej...)

19.73 PLN
PODGLĄD

Romantic Professional Color balsam do włosów farbowanych 850 ml

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Romantic Professional rekomendowane są do profesjonalnego użycia w salonie kosmetycznym oraz w domu. Pielęgnacyjne szampony, balsamy i maski do włosów oparte na sprawdzonych składnikach, które zadbają o kondycję Twoich włosów ponieważ każde włosy mogą być piękne. Balsam Color przeznaczony jest do włosów farbowanych,rozjaśnianych,z pasemkami. Chroni kolor,jednocześn (więcej...)

21.75 PLN
PODGLĄD

Romantic professional Hydrate balsam do włosów 850 ml

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Romantic Professional rekomendowane są do profesjonalnego użycia w salonie kosmetycznym oraz w domu. Pielęgnacyjne szampony, balsamy i maski do włosów oparte na sprawdzonych składnikach, które zadbają o kondycję Twoich włosów ponieważ każde włosy mogą być piękne. Balsam Hydrate przeznaczony jest do włosów przesuszonych.Doskonale pielęgnuje i nawilża włosy.Zawiera k (więcej...)

21.75 PLN
PODGLĄD

Romantic Szampon do włosów Regeneracja 850 ml

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Romantic Professional rekomendowane są do profesjonalnego użycia w salonie kosmetycznym oraz w domu. Pielęgnacyjne szampony, balsamy i maski do włosów oparte na sprawdzonych składnikach, które zadbają o kondycję Twoich włosów, ponieważ każde włosy mogą być piękne. Szampon Regenerate przeznaczony jest do włosów zniszczonych.Dzięki zawartości oleju arganowego i keraty (więcej...)

20.25 PLN
PODGLĄD

Romantic Balsam do włosów Objętość 850 ml

Balsam nadający objętość przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Zawiera proteiny mleczne i ekstrakt z zielonej herbaty, które doskonale pielęgnują włosy i nadają im objętość. Regeneruje, wzmacnia i wygładza włosy. Nadaje połysk, witalność i energię. Nie obciąża włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Włosy nabierają blasku i zmysłowej objętość Składniki aktywne: - proteiny m (więcej...)

21.75 PLN
PODGLĄD

Romantic Maska do włosów Kolor 500 ml

Maska chroniąca kolor przeznaczona do pielęgnacji włosów farbowanych lub z pasemkami. Zawiera olejek macadamia, który doskonale nawilza włosy i nadaje im blask. Wzbogacona o keratynę regeneruje, wzmacnia i wygładza włosy. Maska wygładza, ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im połysk, chroniąc jednocześnie kolor. Włosy nabierają blasku, witalności i odzyskują atrakcyjny wygląd. Obecność filtrów U (więcej...)

19.73 PLN
PODGLĄD

Romantic Maska do włosów Regeneracja 500 ml

Regenerująca maska przeznaczony do intensywnej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Zawiera proteiny jedwabiu znane z właściwości wygładzających oraz marokański BIO olej arganowy, który znany jest z głębokiego odżywiania, regeneracji komórek oraz właściwości intensywnie nawilżających. Ułatwia rozczesywanie włosów i pozostawia je miękkie i doskonale nawilżone. Włosy nabierają blasku, witalnoś (więcej...)

19.73 PLN
PODGLĄD