Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Suplement diety dla kobiet w ciąży 1-12 tydzień 56 kapsułek

Trimid Trymestr 1 Suplement diety dla kobiet w ciąży 1-12 tydzień 56 kapsułek

Trimid to specjalistyczny suplement diety dla kobiet w ciąży, opracowany na podstawie analizy niedoborów witamin i minerałów Polek. Jest jedynym dostępnym suplementem w tej kategorii, stworzonym przy współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. Marka oferuje 3 produkty, dedykowane kolejnym trymestrom ciąży. Trimid 1 Trymestr zawiera wysoką dawkę najwyższej jakości DHA pozyskiwanego z alg, witaminę D3, (więcej...)

55.00 PLN
Podgląd
Suplement diety dla kobiet w ciąży 13-24 tydzień 56 kapsułek

Trimid Trymestr 2 Suplement diety dla kobiet w ciąży 13-24 tydzień 56 kapsułek

Trimid to specjalistyczny suplement diety dla kobiet w ciąży, opracowany na podstawie analizy niedoborów witamin i minerałów Polek. Jest jedynym dostępnym suplementem w tej kategorii, stworzonym przy współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. Marka oferuje 3 produkty, dedykowane kolejnym trymestrom ciąży. Trimid 2 Trymestr oprócz DHA pozyskiwanego z alg, ważnych witamin i składników mineralnych zawi (więcej...)

55.00 PLN
Podgląd
Suplement diety dla kobiet w ciąży 25-40 tydzień 56 kapsułek

Trimid Trymestr 3 Suplement diety dla kobiet w ciąży 25-40 tydzień 56 kapsułek

Trimid to specjalistyczny suplement diety dla kobiet w ciąży, opracowany na podstawie analizy niedoborów witamin i minerałów Polek. Jest jedynym dostępnym suplementem w tej kategorii, stworzonym przy współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. Marka oferuje 3 produkty, dedykowane kolejnym trymestrom ciąży. Trimid 3 Trymestr oprócz DHA pozyskiwanego z alg, witamin i składników mineralnych posiada zwię (więcej...)

55.00 PLN