Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Babuszkina Apteka Dziegciowe Mydło gęste do ciała i włosów 500 ml

Mydło jest przeznaczone do skutecznego oczyszczania i delikatnej pielęgnacji ciała i włosów. Zawiera naturalny dziegieć brzozowy, który ma wyraźne działanie antyseptyczne, dezynfekujące, przeciwzapalne i regenerujące. Rezultat posłuszne, lśniące i sprężyste włosy, miękka i gładka skóra - Uniwersalny produkt do pielęgnacji ciała i włosów - Działa antyseptycznie i przeciwzapalnie - Wspomaga regene (więcej...)

16.25 PLN
PODGLĄD

Babuszkina Apteka Dziegciowe Mydło w płynie do twarzy i rąk 400 ml

Codzienna pielęgnacja twarzy i ciała. Pobudza regenerację skóry, nawilża i łagodzi. Odpowiednie dla skóry problematycznej. Zawiera naturalny dziegieć brzozowy, który ma wyraźne działanie antyseptyczne, dezynfekujące, przeciwzapalne i regenerujące. - Do codziennej pielęgnacji skóry rąk i twarzy - Działa antyseptycznie i przeciwzapalnie - Wspomaga regenerację i odnowę skóry - Nawilża i łagodzi - Odp (więcej...)

8.47 PLN
PODGLĄD

Babuszkina Apteka Dziegciowy Przeciwłupieżowy Szampon do wszystkich rodzajów włosów 350 ml

Szampon został zaprojektowany specjalnie do pielęgnacji skóry głowy problemowej. Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy z łupieżu, eliminując przyczynę ich pojawienia się, nie uszkadzając naturalnej ochrony. Dzięki specjalnemu składnikowi odżywczemu w kompozycji włosy stają się posłuszne i elastyczne, uzyskują naturalny połysk i witalność. - Do pielęgnacji problemowej skóry głowy - Eliminuje łup (więcej...)

9.65 PLN
PODGLĄD