Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Buña to marka polskich kosmetyków, którą wyróżnia zastosowanie na nowo tajemnic zdrowia i urody naszych babek i prababek. Czerpiąc z tradycji zielarskiej proponuje Polkom skuteczne i proste sposoby na pielęgnację we współczesnym wydaniu. Szerokie portfolio marki to odpowiedź na potrzeby pielęgnacyjne kobiet i ich rodzin. Buña zaspokoi oczekiwania klientów, którzy ufają (...)
Buna to wielopokoleniowa tradycja zielarska we współczesnym wydaniu. Odkrywa na nowo tajemnice zdrowia i urody naszych babek i prababek. Buna ufa naturze oraz tradycyjnej mądrości, wiedzy i doświadczeniu, przekazywanym przez kobiety z pokolenia na pokolenie. Czerpie ze skutecznych i prostych sposobów na pielęgnację, którymi dzieliła się ukochana babcia. Buna jest bogata w ekstrakty z ziół, znane z polskich łąk, ogrodów i doniczek. Czerpie z ich cudownych właściwości działających na ciało i zmysły.
Płyn micelarny do skóry tłustej i mieszanej sprawia,że cera jest przyjemnie odświeżona,oczyszczona,lekko zmatowiona i gładka w dotyku.
*Składniki aktywne:* SZAŁWIA, woda lawendowa oraz łagodząca alantoina.
*Przepis na piękno:* ekstrakt z szałwii, woda lawendowa i alantoina naturalnie normalizują skórę. Głęboko ją oczyszczają, łagodzą i odprężają. Regulują wydzielanie sebum i zmniejszają pory.
*Rezultat:* skóra jest przyjemnie odświeżona, oczyszczona, lekko zmatowiona i gładka w dotyku.
Nawilż wacik płynem i delikatnie usuń makijaż twarzy, oczu i ust. Stosuj rano i wieczorem oraz w ciągu dnia, jako zabieg normalizujący skórę.