Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
0`3 Soft Exfoliation, Progresywny żel złuszczający z kwasem szikimowym, każda cera

Dermiss 0`3 Soft Exfoliation, Progresywny żel złuszczający z kwasem szikimowym, każda cera 75 ml

Farmona Dermiss 0'3 Soft Exfoliation Progresywny Żel złuszczający do twarzy 75 ml Twoja skóra jest już czysta i świeża, ale pamiętaj że regularnie potrzebuje głębszego oczyszczenia. Stymulując proces złuszczania i regularnie usuwając martwe komórki naskórka, pozwalamy skórze zachować młodszy i zdrowszy wygląd. Skoncentrowana formuła progresywnego żelu złuszczającego delikatnie, a zarazem niezwykle (więcej...)

19.65 PLN
Podgląd
0`4 Active Oxygen, Ochronny krem dotleniający, cera sucha, matowa

Dermiss 0`4 Active Oxygen, Ochronny krem dotleniający, cera sucha, matowa 50 ml

Farmona Dermiss 0'4 Active Oxygen Ochronny krem dotleniający na dzień 50 ml Jeżeli po przebudzeniu Twoja skóra została już odświeżona i stonizowana, to pamiętaj o tym aby przygotować ją na cały dzień. Stres i negatywny wpływ czynników zewnętrznych sprawiają, że Twoja skóra staje się szara, zmęczona i pozbawiona blasku, a w konsekwencji szybciej się starzeje. Jeżeli prowadzisz szybkie tempo życia, (więcej...)

31.20 PLN
Podgląd
0`4 Neuro Lifting, Aktywny krem liftingujący na dzień, cera dojrzała

Dermiss 0`4 Neuro Lifting, Aktywny krem liftingujący na dzień, cera dojrzała 50 ml

Farmona Dermiss 0'4 Neuro Lifting Aktywny krem liftingujący na dzień 50 ml Jeżeli po przebudzeniu Twoja skóra została już odświeżona i stonizowana, to pamiętajo tym, aby przygotować ją na cały dzień, podczas którego narażona jest na stres i szkodliwe działanie środowiska zmiany temperatury, promieniowanie UV, wiatr, zanieczyszczenia czy klimatyzację. Jeżeli zauważasz widoczne objawy starzenia, zm (więcej...)

31.20 PLN
Podgląd
0`5 Vitamin Booster, Restrukturyzująca kuracja z witaminą C, cera szara, z przebarwieniami, 5x5ml

Dermiss 0`5 Vitamin Booster, Restrukturyzująca kuracja z witaminą C, cera szara, z przebarwieniami, 5x5ml 25 ml

Farmona Dermiss 0'5 Vitamin Booster Restrukturyzująca kuracja z witaminą C 1op. (5x5 ml) Twoja skóra codziennie dzielnie odpiera atak bodźców płynących do niej z zewnątrz, które znacząco wpływają na jej wygląd i kondycję. Dlatego aby wzmocni i zintensyfikować codzienną pielęgnacje warto dostarczyć skórze dodatkowej dawki skoncentrowanych składników aktywnych. Jeżeli zauważasz widoczne skutki upływ (więcej...)

31.20 PLN
Podgląd
0`6 Age Managment, Serum przeciwzmarszczkowe do twarzy i pod oczy, każda cera

Dermiss 0`6 Age Managment, Serum przeciwzmarszczkowe do twarzy i pod oczy, każda cera 30 ml

Krok 06 PIELĘGNACJA NOCNA Twoja skóra w ciągu dnia dzielnie odpierała atak bodźców płynących do niej z zewnątrz. W nocy, kiedy Ty śpisz, ona ochoczo zabiera się do pracy, bo noc, to idealny moment na regenerację i odbudowę warstwy ochronnej. Jeżeli zauważasz widoczne objawy starzenia , zmarszczki mimiczne i statyczne , utratę jędrności to ten preparat jest idealnie dopasowany do potrzeb Twojej skó (więcej...)

31.20 PLN
Podgląd
0`6 Clever Reneval, Detoksykujący krem naprawczy, skóra sucha i wrażliwa

Dermiss 0`6 Clever Reneval, Detoksykujący krem naprawczy, skóra sucha i wrażliwa 50 ml

Farmona Dermiss 0'6 Clever Renewal Detoksykujący krem naprawczy na noc 50 ml Twoja skóra w ciągu dnia dzielnie odpierała atak bodźców płynących do niej z zewnątrz. W nocy, kiedy Ty śpisz, ona ochoczo zabiera się do pracy, bo noc to idealny moment na regenerację i odbudowę warstwy ochronnej. Jeżeli w ciągu dnia byłaś narażona na pośpiech, stres i działanie negatywnych czynników środowiskowych, a Tw (więcej...)

31.20 PLN
Podgląd
0’5 DEEP MOISTURE ultra nawilżająca maska do twarzy, szyi i dekoltu, 2x5 ml

Dermiss 0’5 DEEP MOISTURE ultra nawilżająca maska do twarzy, szyi i dekoltu, 2x5 ml 10 ml

Farmona Dermiss 0'5 Deep Moisture Maska ultranawilżająca 2x5 ml Codzienny wpływ czynników zewnętrznych, nieprawidłowa pielęgnacja, czy dieta sprawiają, że Twoja skóra bez względu na rodzaj cery staje się sucha, co w konsekwencji prowadzi do przedwczesnego starzenia. Jeżeli odczuwasz, że Twoja skóra jest sucha, szorstka, ściągnięta to ten preparat idealnie odpowiada na jej potrzeby. Ultranawilżając (więcej...)

3.97 PLN
Podgląd
0’5 OXYGEN ENERGIZING dotleniająca maska regenerująca do twarzy, 2x5 ml

Dermiss 0’5 OXYGEN ENERGIZING dotleniająca maska regenerująca do twarzy, 2x5 ml 10 ml

Farmona Dermiss 0'5 Oxygen Energizing Maska dotleniającoregenerująca 2x5 ml Twoja skóra w ciągu dnia dzielnie odpiera atak bodźców płynących do niej z zewnątrz. Nawet prawidłowa, codzienna pielęgnacja skóry nie zawsze jest w stanie poradzić sobie z tak silnymi czynnikami, które znacząco wpływają na pogorszenie jej wyglądu i kondycji. Dlatego w trosce o prawidłową regenerację skóry zmęczonej, szare (więcej...)

3.97 PLN
Podgląd
1'2 Pure Exfoliate Odżywczy peeling do ciała

Dermiss 1'2 Pure Exfoliate Odżywczy peeling do ciała 300 g

Krok 12 EKSFOLIACJA Po kąpieli czy prysznicu, Twoja skóra jest czysta i świeża, ale pamiętaj że regularnie potrzebuje ona intensywniejszego oczyszczenia. Stymulując proces złuszczania i regularnie usuwając martwe komórki naskórka, pozwalamy skórze zachować młody i zdrowy wygląd. Do intensywnego wygładzenia idealnie sprawdzi się odżywczy peeling do ciała , który łączy w sobie wysoką skuteczność dzi (więcej...)

31.20 PLN
Podgląd
2'2 Soft Therapy Nawilżające perełki do kąpieli dłoni z mocznikiem

Dermiss 2'2 Soft Therapy Nawilżające perełki do kąpieli dłoni z mocznikiem 230 g

Farmona Dermiss 2'2 Soft Therapy Nawilżające perełki do kąpieli dłoni z mocznikiem 230 g Skóra dłoni ze względu na swoją specyficzną budowę jest niezwykle cienka i delikatna, łatwo ulega przesuszeniu, podatna jest na wczesne pojawianie się zmarszczek i innych oznak starzenia. Poświęć jej trochę czasu i uwagi, zwłaszcza, że możesz to zrobić w domowym zaciszu. Profesjonalną pielęgnację dłoni warto z (więcej...)

17.00 PLN