Melica Organic

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Melica Organic Toothpaste for kids pasta do zębów dla dzieci jabłko 100 ml

Naturalna pasta dla dzieci o smaku jabłkowym, stworzona specjalnie do codziennej pielęgnacji zębów dzieci. Bezpieczna po połknięciu. Pasta nie zawiera ostrych drobinek ściernych, delikatnie myje i chroni zęby dzieci. Naturalne źródło wapnia Kalident (hydroksyapatyt) wzmacnia szkliwo zębów i odbudowuje jego wewnętrzną strukturę. Ksylitol spowalnia rozwój bakterii w jamie ustnej, zapobiega pows (więcej...)

15.13 PLN
PODGLĄD

Melica Organic Pasta do zębów dla nastolatków z wyciągami z jagód 100 ml

Dlaczego warto wybrać ekologiczne produkty Melica Organic do codziennego użytku?Najważniejszą i najcenniejszą cechą produktów Melica Organic jest to, że zawierają ponad 95% składników naturalnych.Jakie są zalety kosmetyków Melica Organic?Są hipoalergicznePozwalają uzyskać szybkie i pewne rezultaty (nie maskują problemu, ale go rozwiązują).Proces produkcji nie szkodzi środowisku, a produkty nie są (więcej...)

17.11 PLN
PODGLĄD

Melica Organic Toothpaste whitening black czarna wybielająca pasta do zębów z węgla 100 ml

Pasta naturalna wybielająca z węglem drzewnym usuwa płytkę nazębną, działa wybielająco i odświeżająco. Czarny węgiel pomaga zwalczać bakterie. Ksylitol wykazuje działanie remineralizujące i zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej oraz kamienia. Olejek cytrusowy zawarty w paście, daje poczucie świeżości i czystości.

12.19 PLN
PODGLĄD
Pianka do kąpieli dla dzieci Funny Bunny
U NAS TANIEJ
-16 %

Melica Organic Pianka do kąpieli dla dzieci Funny Bunny 300 ml

Pianka do kąpieli Funny Bunny dla wrażliwej skóry dziecka. Wykonany z łagodnych detergentów, wzbogacony ekstraktem z dzikich jagód, idealny do zabawnej i przyjemnej kąpieli. Kompleks ekstraktów roślinnych zawiera maliny, truskawki i jeżyny. Pianka działa nawilżająco oraz chroni skórę i włosy. Warstwę lipidową wspomagają dodatki, które zapobiegają niepożądanemu odtłuszczaniu i (więcej...)

12.99 PLN
10.96 PLN
PODGLĄD