Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Melica Organic Dezodorant roll on z ekstraktem z aloesu 50 ml

Dezodorant Melica z ekstraktem z aloesu zapewnia łagodną i niezawodną ochronę przed poceniem. Produkt nadaje się również dla skóry wrażliwej. Nie zatyka porów. Biologicznie aktywne składniki hamują rozprzestrzenianie się bakterii i neutralizują zapach potu. Ekstrakt z aloesu nawilża, łagodzi i chroni skórę przed podrażnieniami. Nie zawiera alkoholu, soli aluminium i konserwantów.

7.47 PLN
PODGLĄD

Melica Organic Dezodorant roll on z ekstraktem z rumianku 50 ml

Dezodorant Melica z ekstraktem z rumianku zapewnia łagodną i niezawodną ochronę przed poceniem. Produkt nadaje się również dla skóry wrażliwej. Nie zatyka porów. Biologicznie aktywne składniki hamują rozprzestrzenianie się bakterii i neutralizują zapach potu. Rumianek uspokaja i chroni skórę przed podrażnieniami Nie zawiera alkoholu, soli aluminium i konserwantów.

7.35 PLN
PODGLĄD

Melica Organic Odżywka organiczna do włosów wzmacniająca w Sprayu z ekstraktem z łopianu i oliwek 200 ml

Skuteczny środek do wzmocnienia włosów. Ekstrakt z łopianu stymuluje cebulki włosów i ich wzrost. Ekstrakt z oliwek odbudowuje i wzmacnia osłabione, zniszczone włosy, intensywnie nawilża i chroni przed negatywnym wpływem środowiska. - do codziennego stosowania - do włosów osłabionych i zniszczonych 96,8% składników pochodzenia organicznego Sposób użycia nanosimy spray na czyste, wilgotne włosy na (więcej...)

14.15 PLN
PODGLĄD